سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

بازاریابی پیامکی برای حسابداران و شرکت های مالیاتی

3 بهمن 1396 1744 0 0

بازاریابی پیامکی برای حسابداران و شرکت های مالیاتی

 

 

بازاریابی پیامکی برای حسابداران و شرکت های مالیاتی

 

آیا شما در تلاش برای پیدا کردن کسب و کار جدید برای شرکت حسابداری خود می باشید؟ مشکلی با مشتریانی دارید که قرار ملاقات های خود را از دست می دهند ؟ شاید شما فقط نیاز به یک رویکرد جدید برای حفظ کارکنان دارید؟ یک پاسخ آسان، موثر و مقرون به صرفه برای همه ، بازاریابی پیامکی  یا بازاریابی SMS (بازاریابی اس ام اس)می باشد.

بازاریابی پیام کوتاه یکی از بهترین روش های موجود جهت اطمینان از خوانده شدن پیام های شماست. این آمار را بررسی کنید:

90 درصد از متن ها در طی 3 دقیقه از دریافت خوانده می شود.

97٪ از متون بازاریابی اس ام اسی باز و خوانده، در مقایسه با حدود 10٪ از ایمیل های بازاریابی!

علاوه بر این، هزینه کمپین های پیام کوتاه کم است - به اندازه 70 ریال برای هر اس ام اس ارسال شده در پنل پیام کوتاه شیراز به صورت ارسال محور .

در این راهنما ما به طور خلاصه به بررسی برخی از چالش های بازاریابی در صنعت حسابداری می پردازیم. سپس برخی از ایده ها را برای چگونگی استفاده حسابداران و شرکت های مالیاتی از بازاریابی اس ام اس بیان میکنیم تا به برخی از این چالش ها برسیم و در بازار رقابتی موفق شویم. سرانجام پیشنهاداتی برای ساخت یک لیست مشترک ارائه خواهیم داد.

 

چالش های بازاریابی

در سال 2015، 530 شرکت تحقیقاتی Hinge ، 530 شرکت را مورد بررسی قرار دادد و تحقیقاتی را درمورد چالش های 5 گانه کسب و کار درصنعت حسابداری و خدمات مالی منتشر کرد. در ماه نوامبر، شرکت حسابداری امروز بینش هایی را برای سال 2017 براساس ورودی بیش از 800 حسابدار، CPA و متخصصین مالیاتی ارائه کرد. در اینجا برخی از مباحث های اصلی ارائه می گردد:

 

 1. پیشرفت در تکنولوژی راه حل های خودکار و رویکرد جامع تر سیستم ها به اشتراک گذاری اطلاعات، باعث می شود شرکت های حسابداری برای آینده سازگار شوند و روندشان را ساده تر کنند.
 2. مشتریان هوشمندتر و باهوشتر، افرادی که در خدمات حسابداری هستند، فناوری را در بر میگیرند و خواستار خدمات گسترده تر و انتظار ارتباطات بهتر و سریعتر هستند. این بدان معناست که برای جذب و نگهداری کسب و کار جدید شرکت ها باید اوراق بهادار خود را به گونۀ خدمات ویژه و یا مشاوره ای گنجانده باشند. همچنین به این معنی است که آنها باید ارتباطات مشتری را بهبود بخشد.
 3. افراد با هوش پایین تر. خروج جمعی کودک بومر باعث ایجاد رقابت برای به دست آوردن و حفظ استعدادهای برتر می شود، که به این معنی است که مشارکت کارکنان اهمیت زیادی دارد.

 

ایده های بازاریابی SMS برای حسابداران

اگر شما بین خطوط با ما همرا بودید ، قبلا حدس زدید که بازاریابی پیام کوتاه ممکن است یک ابزار خوب برای مقابله با این چالش ها باشد. اما چگونه از آن استفاده کنید ؟ خوب، ما چند ایده داریم، بنابراین در ادامه مطلب می خوانیم.

 

ایده های ارسال پیامک انبوه برای مشتریان فردی:

 • ارسال یادآوری های قرار ملاقات
 • یک شمارش معکوس برای مهلت ثبت مالیات در ماه آخر با یک سری پیام های متنی ارائه کنید.
 • ارسال به روز رسانی وضعیت مالیات به طوری که مشتریان وضعیت خود را بدانند.
 • اجازه دهید مردم زمانی که بازپرداخت خود را آماده می دانند. شما همچنین می توانید پیش بینی های نقدی را در مورد بازپرداخت مالیات ارائه دهید

 

ایده های ارسال پیام برای مشتریان تجاری:

 • ارسال یادآوری های مربوط به کارهای حسابداری تکراری مانند ضبط معاملات، رسیدگی ها و ردیابی حساب های قابل پرداخت و دریافتی
 • مشتریان در مورد مالیات های اشتغال، بازپرداخت اطلاعات و دیگر نیازهای مالیاتی متمرکز میشوند
 • یادآوری پیمانکاران مستقل از مسئولیت خود برای پرداخت مالیات برآورد شده سه ماهه

 

 برخی دیگر از ایده های عالی برای متون اس ام اس ها:

 • راهنمایی های رایگان در مورد برنامه ریزی مالی و روش های صرفه جویی در پول را ارائه دهید. این نوع ارزش افزوده یک راه عالی برای حفظ مشتریان است
 • لینک های مربوط به محتوای اطلاع رسانی مربوط به مالیات، مانند وبینارها و چگونگی فیلم ها، برای کمک به رفع نگرانی رایج.
 • متن پیامک در مورد خدمات جدید و قابلیت های پلت فرم برای دریافت سریع کلمه
 • پیامک های کوتاه ارسالی در ارتباطات داخلی خود را به عنوان یک تاکتیک اضافی برای تعامل با کارکنان و پیوستن به کارکنان حسابداری خوب قرار دهید.
 • از اس ام اس برای در تماس بودن با مشتریان خود در خارج از فصل مالیات باقی بمانید.
 • برای ارجاعات درخواست کنید نوع گویش یکی از روش های اصلی شرکت های تجاری است که کسب و کار جدیدی را ایجاد می کنند و یک پیام متنی می تواند این گفتگو را سریعا شروع کند.
 • پیامک کوتاه در مورد به روز رسانی سیاست های مالیاتی ویا اخبار، به ویژه مواردی که مشتریان شما در نظر دارندکه از نظر منافع مادی آن ها را در جریان قرار دهید.
 • در نهایت، از آنجا که کلیه اطلاعات مشتریان در پرونده شما قرار دارد، می توانید از تبریک تولد بگویید.

 

نحوه جذب مشترکین

اکنون که شما یک ایده را در مورد نحوه بازاریابی SMS برای حسابداران دارید ، وظیفه جمع آوری مشترکین باقی می ماند. پنل اس ام اس شیراز این موضوع را ساده کرده است، چه شما در حال ایجاد یک لیست از مشتریان موجود باشید و چه از ابتدا شروع کنید.

 

اولین قدم این است که فرایند ثبت نام سریع را برای نسخه آزمایشی 14 روزه پنل اس ام اس رایگان شیراز تکمیل کنیم - هیچ کارت اعتباری مورد نیاز نیست. از قسمت دفترچه تلفن پنل پیام کوتاه شیراز، شما به راحتی می توانید مخاطبین را از اکسل وارد کنید یا آنها را به صورت دستی اضافه کنید.

 

در اینجا چگونگی تبدیل مشتریان موجود به مشترکین را شرح می دهیم:

 

 • یک پیامک کوتاه انبوه را که کمپین جدید را اعلام می کند بنویسید و آن را به مشتریان خود ارسال کنید. یک لینک یا راه ارتباطی برای مردم برای تأیید علاقه خود اضافه کنید.
 • افزودن پیام به پیام های کاربر موجود، مانند یادآوری خودکار در مورد مالیات و مهلت
 • کمپین پیام کوتاه جدید خود را برای مشتریان فعلی که برای قرار ملاقات به آنجا می روند، متمرکز کنید.

شما همچنین می توانید از کلمات کلیدی برای به دست آوردن مشتریان جدید استفاده کنید. پنل پیامک رایگان آزمایشی ما با یک کلمه کلیدی سفارشی در اختیار شماست. هنگامی که افراد کلمه کلیدی خود را می دانند، می توانند آن را به کد کوتاه 500010706 یا شماره اختصاصی منحصر به فرد شما ارسال کنند تا مشترک شوند.

 

اکثر کمپین های بازاریابی اس ام اس از این ساختار اساسی برای پیامک های کوتاه انتخابی استفاده می کنند:

 متن [کلید واژه] به [کد کوتاه] برای [پیشنهاد]. بنابراین، برای مثال، شما ممکن است چیزی شبیه به این داشته باشید:

 

متن "شرکت حسابداری ......" به 500010706 برای نکات و نکات مالیاتی رایگان و یادآوری

 

در اینجا نحوه استفاده از این گزینه برای دریافت مشترکین جدید وجود دارد:

 

 • پیام انتخاب خود را به طور برجسته در رسانه های اجتماعی مشخص کنید و پیروان خود را برای به اشتراک گذاشتن تشویق کنید.
 • استفاده از تبلیغات اس ام اسی
 • ایجاد یک مسابقه پیامکی با جوایز برای مشتریان و یا کارکنانی که تازه ترین مشترکین را هدایت می کنند

در صورتی که مشترک شوند، مشتریان جدید را تخفیف در مالیات و خدمات حسابداری ارائه دهید.

 • امضای ایمیل شرکت خود را به روزرسانی کنید تا کلمه کلیدی شما را شامل شود (این در واقع میتواند مشتریهای موجود را نیز تبدیل کند)
 • کلمه کلیدی و CTA خود را در کارت های کسب و کار خود وارد کنید.
 • کادر تأیید انتخاب را در فرم های دریافت جدید مشتری قرار دهید.
 • جزئیات را به پست صوتی خود و پیام در حالت انتظار اضافه کنید.
 • ایجاد فضا در وب سایت خود  که در آن شما می توانید دعوت به مشترکین جدید قرار دهید. پلت فرم ما اجازه می دهد تا شما به سرعت ایجاد چنین دعوت با تصاویر ثبت نام وب و فرم ثبت نام وب (تایید تیم تطابق مورد نیاز برای دوم). بازدیدکنندگان ثبت نام به طور خودکار به فهرستی که شما مشخص می کنید اضافه می شوند.

 

پنل پیامک رایگان ما را به صورت آزمایشی امتحان کنید

در پنل اس ام اس شیراز، ما اس ام اس بازاریابی و تبلیغات اس ام اسی را ساده کرده ایم. اگر آماده باشید که چگونه پیامهای متنی میتوانند به کسب و کار حسابداری شما کمک کنند، ما آماده هستیم تا به شما نشان دهیم که چقدر بی رقیب خواهید بود.

 

کمپین تبلیغات پیام کوتاه و اس ام اس بعدی شما اینجا شروع می شود....

این ساده است فقط به خودتان ایمان بیاورید!

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب