سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

بازاریابی SMS برای کمپین های سیاسی

1396-10-18 00:45:31 1605 0 0

بازاریابی SMS برای کمپین های سیاسی

معرفی

راهنمای پیامک های متنی برای کمپین های سیاسی

 سامانه پیام کوتاه شیراز و کمپین های سیاسی

این مهمترین پیامک کوتاه در تاریخ نامیده شده است.

 

در سال 2008، باراک اوباما، نامزد انتخابات خود را از جو بایدن به وسیله سازماندهی نزدیک به 3 میلیون آمریکایی از طریق ارسال پیامک های انبوه متنی پیش انداخت.

 

اوباما برای استفاده از این 3 میلیون مخاطب برای سازماندهی تظاهرات، اطلاع رسانی طرفداران و ایجاد کمکهای مالی ضعیف از طرف کارکنان مردمی استفاده کرد. بسیاری از تحلیلگران اعتبار اوباما را به این تعامل قوی با رسانه های نوظهور اعتبار می دهند.

 

مبارزات پیامک کوتاه متنی یک موضوع است که هر دو طرف می توانند در آن توافق کنند. کمپین رامنی نیز به پیامک های انبوه قهرمان اشاره میکند "مردم آمریکا اس ام اس را به عنوان یک شکل مهم ارتباط و تجارت در نظر می گیرند."

 

هنگامی که شما عهده دار یک  مسئولیت سیاسی می شوید، به جای این که آیا دفتر بیضی یا نقطه ای در شورای شهر وجود دارد یا نه، نزدیک بودن به طرفداران و  ارتباط برقرار کردن با آن ها ، کلید پیروزی است.

 

متن پیامک ارسالی می تواند موجب برگرداندن نتیجه انتخابات شود. چگونه ؟بخوان تا یاد بگیری.

 

استفاده از پیامک های انبوه متنی برای کمپین های سیاسی

سیاستمداران برجسته از متون به نفع خود استفاده کرده اند. بهترین راه استفاده از ارسال پیامک های متنی برای کمپین چیست؟ در اینجا فقط چند مورد استفاده مشترک بیان میگردد.

 

یادآوری روز رای گیری

ارسال یک پیامک دوستانه به طرفداران و حامیان در روز انتخابات جهت یادآوری برای رای دادن. شما حتی می توانید یک لینک از نزدیک ترین مکان های رای گیری به طرفداران خود ارسال نمایید!

به طرفداران سرتیتر های خبری انتخابات را اطلاع دهید

هشدار پیامکی رویداد

طرفداران خود را به تظاهرات، جلسات تالار شهری و سایر رویدادهای تبلیغاتی دعوت کنید

هشدار آنها در مورد برنامه های رسانه ای مهم که آنها نمی خواهند از دست بدهند

 

اطلاعیه های مهم پیامکی

مانند پیامک متنی تاریخی اوباما، ایجاد اطلاعیه های پیش بینی شده از طریق متنون پیامک انبوه، راهی عالی برای فعال کردن طرفداران است.

 

سازماندهی داوطلبان

پیامک های پیام رسانی باعث می شود مردم به راحتی سازماندهی شوند. سازماندهی تظاهرات و استخدام داوطلبان همه با یک پیامک متنی ساده امکان پذیر است.

 

ایجاد جایگاه و ژست پیامکی

همواره جلوتر از منحنی رسانه قرار بگیرید و بلافاصله با مردم در مورد مسائل در حال ظهور ارتباط برقرار کنید و اجازه دهید حامیان شما بدانند که در کجا ایستاده اید.

 

رای های جوانان را به حرکت درآورید

در بین جوانان 18 تا 34 ساله، پیام کوتاه تنها کانال ترجیحی برای ارتباطات شخصی است. شخصا با جوانان ارتباط برقرار کنید تا قلب، ذهن و رای آن ها را به دست آورید.

 

گرفتن تایید طرفداران

شما دیده اید که چگونه پیامک های انبوه متنی قدرتمند می توانند به یک کمپین سیاسی بپردازند. با تبدیل طرفداران به مشترکین، شما می توانید با مردم بیشتر درگیر شوید، سازماندهی تظاهرات و رویدادها، و در نهایت، رای ها را به سمت خود حرکت دهید. در زیر، ما استراتژی های را به اشتراک می گذاریم تا به کمپین شما جهت دستیابی به حداکثر مشترکین یاری دهد.

 

در حالی که روش های متعددی برای جمع آوری شماره های حامیان شما (به عنوان مثال یک فرم ثبت نام دیجیتالی یا فیزیکی) وجود دارد، یک روش وجود دارد که به طور مداوم بیشترین مشترکین را برای شما به ارمغان می آورد : به سادگی آن را پیامک کنید!

 

فقط طرفداران شما متن کلمه کلیدی شما را به کد کوتاه ما پیامک کنند . آنها به صورت خودکار مشترک خواهند شد - بدون پرونده و بدون فرم. این باعث می شود که یک تماس مختصر برای این منظور ایجاد شود و مشترکان فعال را تشویق کند.

 

مثال ها:

 

پیامک متن " نام نماینده یا شعار یا رنگ انتخاباتی" به 500010706 برای دریافت پیام از ما!

متن "اوباما" به 500010706 برای هشدارهای پیامکی از رئیس جمهور!

 

از دایره کلمات خارج شوید

با چنین ثبت نام ساده ای، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلید (کلمه پیامکی کلیدی) را گسترش دهید! قبل از هر چيز، شما بايد كلمه كليدی خود را در هر كدام از کمپین های موجود قرار دهيد. در اینجا فقط چند مکان برای قرار دادن کلمه پیامکی کلیدی شما جهت بازخورد بیان می شود:

 

علائم قانونی

تابلوچسبها

آگهی ها و جزوات در حوادث

دکمه ها

کمپین طرح اتوبوسی

کمپین وب سایت

تظاهرات ها و رویدادها

رسانه

 

یک انگیزه کوچک  ادامه دهنده ی مسیری طولانی

تعداد زیادی از طرفداران به کمپین پیامکی شما مشترک می شوند به این دلیل که از شما حمایت کنند. اما حتی بیشتر کسانی که فقط تلنگر کوچکی برای علاقه مند شدن نیاز دارند. مشترکان خود را با استفاده از یک یا چند انگیزه جالب توجه، به حداکثر برسانید.

 

مزایای رقابتی

استراتژی بازاریابی کلاسیک، ایجاد مزایای رقابتی توسط سیاستمداران برای تولید علاقه، کمک و ارتباطات با ارزش.

 

متن ROMNEY به 500010706 برای ازمون شانس برنده شدن شما برای شام ​​دونفره با میت!

 

پیش بینی ها

همانطور که اوباما با اعلامیۀ خود از جو بایدن سخن گفت، یک اعلامیه پیش بینی انگیزه ای عالی است. حامیان را پیشنهاد می دهیم که این فرصت را برای اولین بار در اختیار آنها قرار داده شده است.

 

چه کسی میت را انتخاب می کند؟ نفر اول را بیابید! متن "ROMNEY" به 500010706 برای دریافت هشدارهای پیامکی زمان انتخاب!

 

دسترسی سریع

به مشترکان دسترسی زودهنگام به بلیط های جمع آوری کمک مالی، سطوح جلوی ردیف در تظاهرات و سایر مزایای تبلیغاتی.

 

آیا شانس دریافت بلیط جمع آوری کمک مالی Mitt را قبل از هر کس دیگری می خواهید؟ متن ROMNEY به 500010706 برای دسترسی سریع به بلیط و فرصت های دیگر پیامک نمایید!

 

سامانه پیام کوتاه شیراز پیام رسون ارائه دهنده پیشرفته ترین ابزارهای تبلیغاتی از جمله تبلیغات پیامکی همواره همگام و همراه شماست در دستیابی به اهدافتان . 

برچسب ها: