سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

بازدهی تبلیغات با پنل اس ام اس

1397-12-09 17:16:27 596 0 0

بازدهی تبلیغات با پنل اس ام اس

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

امروزه  برای بررسی سلیقه ها و نظرات افرادی که معمولا از طریق کانال های ارتباطی ، غیر قابل دسترسی هستند ، از پنل اس ام اس و پنل پیامک برای ارتباط با آنها استفاده میکنند . به عنوان مثال ، کشورهای در حال توسعه ، بدون فیبر نوری یا خطوط تلفن ثابت ، بدون دسترسی به وب یا حتی تلفن ، قابلیت استفاده از  خدمات تلفن همراه را دارند . شرکت های بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی  و سازمان های خیریه ، برای رسیدن به کسانی که در شبکه جهانی هستند ، در حال تلاش برای استفاده یکسان از مزایای خدمات تلفن همراه هستند.

 

در یک سرمایه گذاری جدید برنامه ای  به نام GeoPoll را راه اندازی شده است  که نظرسنجی ها را از طریق سازمان های خصوصی و غیر دولتی انجام می دهد، شرکت کنندگان بسیاری از کشورها با اعتبارات  GeoPollمی تواند به عنوان یک ارز استفاده کنند . این شرکت قصد دارد تا اواخر سال 2017 میزان فعلی خود را از 70 میلیون تا 700 میلیون افزایش دهد.

 

 

پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پیامک ** تبلیغات صوتی *

اپراتور تبلیغات صوتی ** ارسال بلک لیست ** پیامک صوتی *

 

 

GeoPoll به یک برنامه یا اتصال به اینترنت نیاز ندارد ، همه چیز را می توان از طریق پیام کوتاه انجام داد. در مناطقی که دارای سواد کم هستند ، می تواند نظرسنجی ها را به صورت خوراکی همراه با  صدای سریع انجام دهند. اما چگونه این پروژه برای کمک به مردم استفاده می شود؟

 

خوب، یک نظرسنجی می تواند بر روی کیفیت زیرساخت ها در روستاهای دور افتاده انجام شود و این داده ها برای تأثیر توجه سازمان های کمک کننده مورد توجه قرار گیرد.

 

بسیاری از شرکت ها از بازاریابی پیامکی برای بازخوانی سرویس هایی که معمولا از طریق برنامه خود در دسترس هستند استفاده می کنند . ابزاری که با استفاده از اس ام اس برای پردازش معاملات همکار به همکار و تأیید پرداخت ها در ارز واقعی ، ساخته شده اند. شرکت خصوصی نیز از آن بهره می برد.

 

** ارسال انبوه سیم کارت ** نمایندگی پنل پیامک **

 

بازاریابی تلفن همراه می تواند برای افزایش استراتژی های بازاریابی آنلاین استفاده شود. اما این یک ابزار قدرتمندی است که به تنهایی باقی میماند ، این واقعیتی است که به راحتی در عصر پیشرفت گوشیهای هوشمند ، ثابت و همیشه  به طور فزاینده در حال ارتقا و ثمر دادن است.

 

.ما توان آن را داریم تا صدایتان را به گوش همه برسانیم

.با ما تماس بگیرید

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه