سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

بمب تخفیفات و جوایز پیام رسون

17 اسفند 1399 606 0 0

بدو بدو حراج، حراج پنل کاربری، حراج تبلیغات اس ام اسی، حراج اپراتور صوتی .

 

 همه کاربران و همراهان پیام‌رسون توجه کنند که این یک بمب از جانب سامانه پیامک شیراز است. یک بمب تخفیف دار با کلی جوایز ارزنده.

 

 

 سامانه‌پیامک شیراز مفتخر است  با نزدیک شدن به بهار قرن جدید، بمب آفر خود را اعلام کند و آن هم تخفیف ۹۰ درصدی روی پنل کاربری سامانه پیامک شیراز است که با خرید پنل پیامک شیراز علاوه  بر اینکه ۹۰ درصد تخفیف می گیرید می توانید در قرعه کشی سه دستگاه آیفون ۱۲ و سه  دستگاه آیفون ۱۱ شرکت کنید.

 

فقط کافیست به سامانه پیام کوتاه شیراز که یکی از ارزان‌ترین پنل پیام کوتاه ایران است مراجعه کنید و با خرید پنل کاربری سامانه از همه این  مزایا بهره مند شوید.

 

با این کار علاوه بر تبلیغات پیامکی  برای کالای خود میتوانید یک  خرید سامانه پیام کوتاه ارزان از  نمایندگی پیامک شیراز نیز داشته باشید و همین این که شانس خود را در قرعه کشی های آیفون  ۱۱ و ۱۲ امتحان کنید.

 

 سامانه پیام کوتاه شیراز  تمامی کسانی را که از پنل  اس ام اس شیراز خریداری کرده اند ، در لیست قرعه کشی خود قرار داد ه و  ۱۲ اسفند ماه قرعه کشی را انجام می‌دهد.

جهت خرید پنل پیامک شیراز از سامانه اس ام اس شیراز اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب