سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

تاریخچه پیدایش اس ام اس

9 مرداد 1400 898 0 0

در تمام مقاله هایی که در سایت نمایندگی سامانه پیامک به ثبت رسیده از مزیت‌های ارسال پیامک و تخفیف هایی که روی پنل پیامک به مناسبت های مختلف گذاشته شده است ، پرداختیم . اما این مقاله کمی با دیگر مقاله های سامانه‌پیامک متفاوت است.  در این مقاله می خواهیم به تاریخچه پیدایش پیامک بپردازیم و بررسی کنیم که چه کسی پیامک را اختراع کرده است .پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله با پیام‌رسون همراه باشید.

 

 

تاریخچه پیامک :

پیامک یا همان اس ام اس که کوتاه شده  service short message که به معنای سرویس پیام کوتاه است اولین بار در سال ۱۹۹۲ در انگلستان توسط گروه سما تلکام یک شرکت مخابراتی اختراع شد ، که توسط یکی از اعضای این گروه به نام نیل پاپ ورت اولین ارسال پیامک انجام شد. 

ایده اصلی پیامک توسط مت مکونن بوده که همواره از اینکه خود را به عنوان خالق پیامک نامیده شود سرباز زده و به همین دلیل در کمتر جایی از اسم مت مکونن نام برده شده است .

این غول فن آوری که پس از گذشت سال‌ها هنوز یکی از بهترین راه‌های ارتباطی و یکی از بهترین روش تبلیغ محسوب می‌شود در سال ۱۳۸۱ وارد ایران شد و در سال ۱۳۸۶فرهنگستان ادبیات ، واژه پیامک و پیام کوتاه را معادل فارسی اس ام اس تصویب کرد. 

در حال حاضر در عصر جدید ارسال پیامک یکی از پر فروش ترین روش برای تبلیغ کسب و کارها معرفی شده است چرا که تنوع در ارسال پیام کوتاه زیاد بوده برای مثال ارسال پیامک می‌تواند به صورت های 
ارسال پیامک بر اساس کد پستی

ارسال انبوه پیامک به محله

ارسال پیامک منطقه ای

ارسال انبوه پیامک از روی  نقشه 

انجام می‌شود. 


همچنین ارسال پیامک با توجه به بازخورد  بالا از تعرفه پایینی هم برخوردار است و همین امر باعث شده افراد برای تبلیغ کسب و کار هایشان یا برای ارسال کدهای مخصوص از ارسال پیامک استفاده کنند .

 

 

سامانه پیام کوتاه شیراز  یکی از نمایندگی های معتبر سامانه اس ام اس است و با ارائه خدمات پیامکی از جمله پنل پیامک های مختلف و اپراتور های مختلف از جمله اپراتور ۹۰۰۰ توانسته در بین مردم معروف شود و در طی سال های فعالیتش به عنوان یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه و ارزان ترین پنل پیامک شیراز شناخته شود و این باعث افتخار و سربلندی ماست  که به مناسبت‌های مختلف روی خدمات خود تخفیف های شگفت انگیز بگذاریم و بهترین خدمات را با کمترین تعرفه به مشتریان ارائه می‌دهیم تا همه افراد بتوانند از پنل اس ام اس پیام رسون برای تبلیغات پیامکی خود استفاده کنند .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب