سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

تبلیغات صوتی با پیام رسون

11 تیر 1400 2232 0 0

ارسال پیامک و پنل اس ام اس انقلابی بزرگ در بازاریابی و جذب مشتری هستند که باعث شده کسب و کارهای کوچک و بزرگ به فروش فوق العاده ای برسند .

در کنار این پنل پیامک و نمایندگی پیامک ، تبلیغات صوتی توانست تحولی دو برابر  بیشتر از ارسال پیامک در صنعت تبلیغات و بازاریابی را  ایجاد کند .

این تکنولوژی در عین سادگی ، بیشتر از قبل می‌تواند روی مخاطبین هدف خود تاثیر بگذارد چراکه شما به صورت مستقیم با مخاطب هدف خود صحبت می‌کنید و لحن صدای شما مخاطب را جذب می‌کند.

پیامک صوتی یا همان تبلیغات صوتی صرفا مختص بیزینس ها نبوده و خیلی از مواقع برای هشدارهای اجتماعی و اعلان ها از طرف سازمان های امنیتی میباشد  .

 

 

نحوه کار پیامک صوتی :

در تبلیغات صوتی ، پیام صوتی شما که از پیش توسط خودتان یا نمایندگان ما در پیام رسون ضبط و ثبت شده ، به شبکه های پیامکی از جمله پنل پیامک یا پنل ارسال انبوه پیامک صوتی فرستاده می‌شود  و سیستم به صورت خودکار به لیست مخاطبینی که از قبل تنظیم شده است ، پیام صوتی را ارسال می‌کند.  این پیامک صوتی را میتوانید به صدها یا هزاران گیرنده در کمترین زمان ممکن ارسال کنید .

در این بین باید به این نکته اشاره کنیم که اگر دوست دارید برای مخاطبین هدف خود همزمان هم پیامک صوتی و هم ارسال پیامک متنی  داشته باشید میتوانید از اپراتور ۹۰۰۰ استفاده کنید .

 

 

ما در پیام رسون اعلام می‌کنیم که با ارائه تبلیغات صوتی ، پیام رسان صوتی ،  اپراتور پیامک صوتی و اپراتور ۹۰۰۰ آماده ارائه خدمات به تمام مشتریان عزیز هستیم و با در نظر گرفتن کمترین تعرفه این مسیر را برای شما هموار تر میکنیم .

 

جهت خرید پیامک صوتی از سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید . 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب