سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

1397-12-20 17:30:02 624 0 0

 بازاریابی در شبکه های اجتماعی

 

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی به حدی گسترش یافته است که کمتر ،‌کسی را میتوان دید ، که از  این حجم عظیم کاربران و اطلاعت به اشتراک گذاشته شده ، بهرمند نشوند . در این میان میتوان ، حداکثر بازده  و راندمان را از این  برنامه ها و شبکه های اجتماعی به عمل آورد .

 

سرویس‌ها و کانال های بازاریابی و تبلیغات با استفاده از وب  ، می‌توانند برای به دام انداختن سایت‌هایی که بر اساس شبکه‌های اجتماعی  کار می‌کنند ، استفاده شوند .

 

 

** پنل پیامک شیراز ** پنل اس ام اس ** اپراتورتبلیغات صوتی **

 

 

در این شبکه‌های اجتماعی ،کاربران می‌توانند روی مخاطبان خود تأثیرگذار باشند . در نهایت ، شرکت بازاریابی از تأثیرگذاران ، می‌خواهد تا با استفاده از محصولات یا سرویس‌های یک شرکت خاص بر روی شبکه‌های اجتماعی خود ، محتوا ایجاد کرده و آن را به بحث بگذارند . سپس مشتریان می‌توانند ، استفاده از محصولات شرکت را از طریق کسی که روی آن‌ها تأثیر داشته ‌است ببینند.

 

طبق آمار گرفته شده توسط محققین و بازرسان شرکتهای بازاریابی و تبلیغات ،  نزدیک به ، ۷۰ کمپانی و شرکت های معروف ، از طریق  این افراد تأثیرگذار ، محصولات خود را به نمایش می‌گذارند . طرفداران و دوستداران این روش از تبلیغات آنلاین ، ادعا دارند که ، این نوع فعالیت های آنلاین ، در بازار داغ معاملات آفلاین آن‌ها نیز تأثیر گذاشته‌است . برای اولین‌ بار ، گزارشی مبنی بر نحوه عمل کرد بازاریابی موثر در شبکه های اجتماعی ، منتشر شد ، این گزارش ، تئوری‌ها و روشهایی که ، حول بازاریابی در شبکه های اجتماعیاست را ، به بحث می‌گذارد .

 

 

از جمله این تئوری‌های بازاریابی شبکه های اجتماعی :

** اهمیت پویایی پوش/ پول

**  توانمند سازی مصرف آنلاین

** میزان اعتبار

**  اهمیت بازاریابی ،  می‌باشند .

 

 

** ارسال انبوه سیم کارت ** ارسال بلک لیست ** تبلیغات صوتی **

 

 

به علاوه ، فعالیت‌های آنلاین ،  می‌توانند هسته اصلی تصمیم‌گیری های ، آفلاین باشد . به این دلیل ، که مصرف‌کنندگان می‌توانند ، محصولات را بررسی کرده و در  وبسایت‌ ، جستجو کنند .

 

منتقدان این روش آنلاین ، ادعا می‌کنند که بررسی منابع به صورت آنلاین  ، می‌تواند به راحتی  ، بخشی از اطلاعات و ورودی‌ها را از قلم بیندازد . آن‌ها ملاحظه می‌کنند که مبادله اطلاعات ، بسیار بیش‌تری در دنیای آفلاین رخ می‌دهد ، که در دنیای آنلاین حذف می‌شوند . در حقیقت ، بیش‌ترین مبادله اطلاعات به جای فضای مجازی ، در صحبت‌های رو در رو ،  صورت میگیرد . آن‌ها ادعا می‌کنند که ، بیشینه این گسترش فرد به فرد ،  نزدیک به 80 ٪ ، در صحبت‌های رو در رو رخ می‌دهند و این در حالی است که بر اساس گزارش‌ها ، گسترش فرد به فرد در فضای مجازی تنها ، 7 تا 10 ٪  از  سهم را به خود اختصاص می‌دهد.

 

 

** پیامک صوتی ** پیام رسون ** نمایندگی پیامک شیراز **

 

 

اینطور به نظر می‌رسد که ، بیشینه تبلیغات فرد به فرد ، در فضای آفلاین رخ می‌دهد . این یافته‌ها ، زمانی بسیار جنجالی شد ، که سازمان‌ها بیش‌تر به برندهایی توجه نشان دادند که ، در فضای مجازی به بحث گذاشته‌ شده‌بودند ، همچنین تحقیقات اخیر  آکادمیک ،  روی تبلیغات آنلاین تمرکز پیدا کرده است ، بنابراین توجه سازمان‌ها ، هم به مکالمات آنلاین و هم به مکالمات آفلاین بسیار مهم می‌باشد .

در حالی که متخصصان ، پیش ‌از این برآورد کرده بودند که ۸۰ ٪ از  صحبت‌های کلامی بازاریابی در فضای آفلاین اتفاق می‌افتد (چه رو در رو چه با تلفن) ، اما تحقیقات جدید نشان می‌دهد که این آمار ، به ۹۲ ٪ ارتقا یافته‌است.

 

 

** پنل پیامک ** نمایندگی پیامک ** نمایندگی پنل پیامک **

 

 

درصد بسیار زیادی از کاربران ، یکدیگر را به‌طور رو در رو ،  تحت تأثیر قرار می‌دهند ،  و همین کاربران از طریق وبلاگ‌ها یا شبکه‌های اجتماعی به مقدار کم‌تری تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

 

به رغم این‌که ، معیارها به این سمت جهت‌گیری می‌کنند که ** به یاد داشتن تأثیر فعالیت‌های آنلاین روی تصمیمات خرید بسیار مهم است **، همچنین نظرسنجی‌ها بیان می‌کنند که ** جامعه نظرسنجی به دوستان آفلاین خود اعتماد بیش‌تری دارند ** . آمار این  اعتماد ، 73 ٪ برای دوستان آفلاین در مقابل تنها 33 ٪ از دوستان آنلاین هستند .

 

 

برای مشاوره رایگان ، با ما تماس بگیرید .

07137325725**09164900129

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه