سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

تبلیغات پیامکی

1397-12-12 18:34:41 688 0 0

تبلیغات پیامکی

 

 

متن از پنل اس ام  اس شیراز

واژه تبلیغات یا  Advertising ، ریشه درزندگی اجتماعی انسانها دارد . تبلیغات ة عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند . این عمل با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.

 

 

** پنل پیامک شیراز ** اپراتور تبلیغات صوتی ** ارسال بلک لیست **

 

 

آگهی و اگهی تبلیغاتی ، به مطالبی گفته می‌شود ، که از جانب فرد یا دستگاه و یا شرکت و فروشگاهی ، برای آگاه کردن عموم مردم ، از چگونگی نوع ارئه خدمت ، تهیه و به روشی مناسب منتشر می‌گردد. آگهی‌ها می‌توانند چاپی یا غیر چاپی باشند. اما موثرترین و کارآمدترین نوع تبلیغات بی دردسر ، کم هزینه و مهمتر از همه ارزان قیمت ، استفاده از پنل اس ام اس و پنل پیامک ، برای ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی است .

 

به‌طور کلی برای تبلیغات اعم از سیاسی یا تجاری می‌توان سه دوره تاریخی قبل از انقلاب گوتنبرگ و اختراع و تکمیل ماشین چاپ در سال ۱۴۵۰ را در نظر گرفت.

** دوره علایم حجاری شده بر روی کاسه‌ها، کوزه‌های سفالی و...

** نشانه‌ها و تبلیغ روی دیوارها و سنگ نبشته‌ها

** جارچی‌های شهر

البته تمام فرهنگها و تمدنهای گذشته هر کدام به شیوه ، خود تبلیغات را داشته‌اند ، به عنوان مثال:  راه‌های تبلیغ دین ، در ادیان مختلف بسیار زیرکانه است و پس از گذشت قرنها صیقل خورده وحرفه‌ای است ، مثل آئین سخنوری و خطابه و همچنین متون مذهبی که به عنوان ادعیه و احادیث متداول است.

 

 

*** پیامک صوتی ** ارسال انبوه سیم کارت ** نمایندگی پنل پیامک ***

 

 

تبلیغات در دوران باستان

از دوران ما قبل تاریخ ، تصاویری بر روی دیواره غارهای قدیمی نقش بسته که مربوط به سازندگان اشیای ابتدائی است و به نوعی نمایش و تبلیغ توانائی‌ها و کالاهای آنان بوده‌است.

 

تبلیغات در قرن حاضر

البرت لاسکر،  را عنوان پدر تبلیغات نوین معرفی می‌کنند . لاسکر در دهه ۱۹۲۰ تبلیغات را اینگونه تعریف می‌کند : (تبلیغات عبارت از فروشنده در پشت دستگاه چاپ)  آنچه مابه عنوان تبلیغات نو و جدید می‌شناسیم ، ریشه در اواخر قرن نوزدهم و اوائل قرن بیستم ، در کشور ایالات متحده دارد ، زمان ظهور آژانسهای تبلیغاتی به صورت سازمان یافته و به وجود آمدن مجلات و کتابهای تبلیغاتی در سال ۱۹۳۰ مجله عصر تبلیغات گشایش یافت این مجله به صورت رنگی چاپ می‌شد.

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود ، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد .  تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد :

ارزان است ، فراگیر است ،  ماندگار است ، هوشمندانه‌است ، شبانه‌روزی است ، هر زمان که شما بخواهید ، قابل تغییر است و...

کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پر رنگ تر می‌شود.

تبلیغات در موبایل

تبلیغات موبایلی ، که به تازگی آغاز شده‌است ، شامل نمایش بنر در پایین اپلیکیشن‌های موبایل ، ارسال نوتیفیکیشن و... می‌باشد. توجه داشته باشید ، که تبلیغ در موبایل و تبلت هزینه کمتری نسبت به سایت‌های اینترنتی دارند. این روش از تبلیغ ، آمار و ارقام خوبی برای تجزیه و تحلیل بازار در اختیار شما قرار خواهد داد که منجر به بهینه‌سازی عملکرد شما و شناسایی نیاز مردم خواهد شد.

 

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725