سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

تبلیغ اپلیکیشن های فعال پیام رسون

1400-01-26 23:29:22 3598 0 0

در این مقاله می خواهیم دریاره بهترین روش تبلیغ اپلیکیشن صحبت کنیم پس تا پایان این مقاله با سامانه پیامک شیراز همراه باشید .

 

 از آنجایی که نرخ روزانه تولید اپلیکیشن بسیار بالا رفته است دیده شدن اپلیکیشن و متقاعد سازی کاربر به نصب اپلیکیشن بسیار سخت شده است.

طبیعی است که همه ما بعد از صرف کلی وقت و هزینه برای ساخت اپلیکیشن دوست داریم که کاربران زیادی اپلیکیشن ما را نصب کنند به همین دلیل برای اینکه نصب های بیشتری برای اپلیکیشن داشته باشیم می بایست تبلیغات برای اپلیکیشن را شروع کنیم.

مهم نیست که از چه نوعی برای ساخت اپلیکیشن خود استفاده کرده اید (مانند نرم افزاز اندروید ارسال پیامک نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز )، برای اینکه کاربران بیشتری از اپلیکیشن شما استفاده کنند می بایست برای اپ خود تبلیغ کنید.

 

بهترین روش های تبلیغات اپلیکیشن: 

در ادامه چند روش برای تبلیغات اپلیکیشن ارائه می شود و سپس به توضیح بیشتر در مورد هر یک از این روش ها می پردازیم.

  • تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی از طریق google ads
  • تبلیغ اپلیکیشن در کافه بازار از طریق تبلیغات عدد
  • تبلیغ اپلیکشین در کافه بازاز از طریق تپسل
  • تبلیغ اپلیکیشن از طریق ساخت مقاله های نقد و بررسی
  • تبلیغ اپلیکیشن از طریق وب سایت خودتان
  • تبلیغ اپلیکیشن از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه 

 

تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی از طریق google ads : 

شما می توانید از طریق شبکه تبلیغاتی گوگل کاربران جدیدی برای  اپلیکیشن خود جذب نمایید برای این کار می بایست از طریق اکانت گوگل ادس  اقدامات مورد نظرتان را انجام دهید.

 

تبلیغ اپلیکیشن در کافه بازار از طریق تبلیغات عدد: 

عدد سیستم تبلیغاتی کافه بازار برای تبلیغات درون برنامه ای است که شما می توانید در سایر اپلیکیشن ها تبلیغات داشته باشید، هنگام استفاده از این روش تبلیغاتی می بایست به نوع اپلیکیشن دقت نمایید زیرا گاهی تبلیغات شما در بازی ها نمایش داده می شود اما مثلا برای کار شما افرادی که بازی می کنند مشتریان بالقوه خوبی نیستند!

 

تبلیغ اپلیکشین در کافه بازار از طریق تپسل: 

احتمالا هنگام جستجو در کافه بازار مشاهده کرده اید که کنار بعضی از اپلکیشن ها عبارت آگهی نوشته می شود، تبلیغات در جستجو کافه بازار از طریق سیستم تپسل انجام می شود، شما می توانید کلمه های کلیدی که احساس می کنید می تواند برای شما سوداور باشد در تپسل مشخص کنید تا هنگام جستجو آن کلمه کلیدی، اپلیکیشن شما نمایش داده شود.

 

تبلیغ اپلیکیشن از طریق ساخت مقاله های نقد و بررسی: 

سایت های بسیار زیادی مانند app review هستند که اپلیکیشن ها را نقد و بررسی می کنند و حتی برای اپ شما ویدیو می سازند، می توانید با پرداخت هزینه و ساخت مقاله های نقد و بررسی اپلکیشن خود را محبوب نمایید.

 

تبلیغ اپلیکیشن از طریق وب سایت خودتان : 

یکی از بهترین راه های جذب کاربر برای اپلیکیشن تبلیغ اپ در سایت خودتان است زیرا افرادی که در سایت شما هستند و به خدمات شما نیاز دارند قطعا اپلکیشن شما نیز می تواند برای آنها مفید باشد و نیاز کاربران را برطرف و کند و از سوی دیگر برای شما سوداوری ایجاد کند، بنابراین سایت خودتان را به عنوان یک منبع قدرتمند بازاریابی برای اپلیکیشن دست کم نگیرید.

 

تبلیغ اپلیکیشن از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی

آمار و ارقام نشان می دهد نرخ دیده شدن پیامک  تبلیغاتی  انبوه بسیار بالا است و طبق آمار 98% پیامک های تبلیغاتی 10 دقیقه کمتر از دریافت مشاهده می شود و این رقم بسیار شگفت انگیز است.

یکی از مزایای استفاده از پیامک تبلیغاتی انبوه   هزینه اندک و مقرون به صرفه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوهاست. همچنین شما می‌توانید با استفاده از نمایندگی سامانه پیامک لینک مستقیم دانلود اپلیکیشن خود را به مخاطبان ارسال کنید. 

همچنین شما با استفاده از نمایندگی سامانه پیام کوتاه می توانید فقط به افراد یک منطقه خاص و یا  بر اساس پیش شماره (برای مثال کد 1 تهران) پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

 

جهت خرید پنل پیام کوتاه از نماینگی سامانه اس ام اس شیراز اینجا را کلیک کنید . 

برچسب ها: