سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

تجربه فروش عالی در واپسین روز های تابستان با پنل اس ام اس شیراز پیام رسون

29 شهریور 1396 967 0 0

تجربه فروش عالی در واپسین روز های تابستان با پنل اس ام اس شیراز پیام رسون

رفته رفته به پایان تابستان سال 1396 نزدیک می شویم و دانش آموزان و دانشجویان خود را آماده بازگشت به مدارس و افراد جامعه خود را برای هوای سرد زمستانی آماده می کنند و این هشداری است برای افراد تیزهوش جهت افزایش فروش در این موقعیت زمانی است.

در این موقعیت شما به دو طریق میتوانید کسب درآمد کنید در روش اول ایجاد حراجی های فروش لحظه آخر با تخفیف هایی که مطمئنا با استقبال بالایی روبرو میشود چرا که بیشتر افراد تمایل دارند اجناس با قیمت مناسب را خریداری کرده و آن را تا سال آینده جهت استفاده نگهداری نمایند و این نوع خرید را یک برد می دانند.

و روش بعد استفاده از بازار های عالی ایجاد شده در این موقعیت زمانی متناسب با تغییر فصل می باشد.

گروه های مشابه را با هم جمع کرده و قیمت هر سه را حداقل 25٪ تخفیف دهید تا خریداران را جذب کنید. به روز رسانی وب سایت خود با تبلیغات بسته های فروش و همچنین انتشار آنها را در رسانه های اجتماعی از جمله روشهای موثر می باشد.

بازاریابی پیامکی یک استراتژی جدیدتر است که شامل ارسال انبوه پیامک به مشترکان شما می شود. ارسال انفجاری اس ام اس در یک پیام متنی SMS به طور همزمان از یک منبع به تعداد زیادی از مخاطبین. از آنجایی که 95 درصد ایرانی ها دارای یک تلفن همراه هستند و پیامک های تبلیغاتی متنی نرخ بازده 98 درصد را دارند، این آسان است که ببینیم که چرا این استراتژی بازاریابی می تواند برای تبلیغ های حساس به موقع موثر باشد.

برای تشویق خرید در آخرین لحظه، معاملات و تخفیف های خود را از طریق اس ام اس انبوه به تمام مشتریان خود ارسال کنید. برای نتیجه گیری بهتر با سامانه اس ام اس پیام رسون از همین لحظه فعالیت خود را آغاز کرده و از امکانات ویژه این پنل اس ام اس استفاده نمایید.

پاسخگوی خودکار اس ام اس,منشی عضویت پیامکی,مسابقه و نظر سنجی از جمله امکانات ویژه ما برای شما برای بازدهی بیشتر تبلیغات پیامکی شما می باشد.

ارسال یک پیامک انبوه محله ای با خدمات بازاریابی پیام کوتاه شیراز سریع و ساده است. برای شروع، با ورود به صفحه ی اصلی سایت شرکت و وارد کردن شماره همراه خود،به سادگی ثبت نام و در چند ثانیه یه پنل اس ام اس رایگان دریافت نمایید. و با کمک آن حداکثر بازدید را برای تبلیغات خود به ارمغان آورید.

ما همواره در کنار شما هستیم.

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب