سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

تخفیف پنل پیامکی پیام رسون ویژه شهادت امام جعفر صادق

1403-02-15 08:20:49 141 0 0

در تقویم ایران، روز بیست و پنجم شوال به مناسبت سالگرد شهادت امام صادق (ع) تعطیلی رسمی است. این روز، فرصتی برای شیعیان جهان است تا با برپایی مراسم و مجالس عزاداری، یاد ایشان را زنده نگه دارند و اندیشه‌ها و آموزه‌هایشان را باری دیگر یادآوری کنند. در اینمقاله که توسط تیم تخریره پیام رسون به ثبت رسیده است ، مجموعه‌ای از اس ام اس و شعرهای تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) گردآوری شده تا بتوانید در به اشتراک گذاری غم و اندود خود با دیگران از آن‌ها بهره ببرید و در پایان از یک تخفیف هیجان انگیز ویژه همراهان همیشگی سامانه پیام کوتاه شیراز رونمایی خواهیم کرد پس تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیامکی پبام رسون همراه باشید . 

 

 

دین از تو پدیدار شده حضرت صادق

شیعه ز تو بیدار شده حضرت صادق

از مکتب تو جن و ملک علم گرفتند

انسان ز تو دیندار شده حضرت صادق . . .

 

شهادت امام صادق(ع)  تسلیت

__________________________

 

دل گرفته یاد ایوان بقیع

دیده ای داریم گریان بقیع

حیف بر خاکش بتابد آفتاب

سایه­ی عرش است بر جان بقیع

 

__________________________

 

داغ صادق شرر سینه ام افروخته کرد

جگرى سوخته یاد از جگر سوخته کرد

آنکه هم ظاهر و هم باطن ما مى داند

با دلش زهر چه کرده است خدا مى داند . . .

 

شهادت امام صادق تسلیت باد

__________________________

 

دلم هواى بقیع دارد و غم صادق

 عزا گرفته دل من ز ماتم صادق

دوباره بیرق مشکى به دست دل گیرم

زنم به ســ ـ‌ــ‌ینه که آمد محرم صادق . . .

 

 

پیام رسون

هیچ‌چیز زیباتر از ادای احترام به شخصیت افراد نیست. فردی که عاشق شماست ، مطمئناً تلاش‌های شما را ستایش می‌کند و با دیدن یک حرکت زیبا از طرف شما رفتاری متفاوت نشان می‌دهد. پس ، با ارسال پیامک شهادت امام جعفر صادق به عزیزانتان ، شگفتی‌آفرین باشید چراکه استفاده از پیامک برای ابراز همدردی و تسلیت در مناسبت‌های مذهبی، روشی مؤثر برای انتقال ارزش‌های اسلامی و تقویت پیوندهای اجتماعی است. شما می‌توانید برای تسلیت شهادت امام صادق و سایر امامان، پیام‌های خود را افزون بر خانواده و دوستان، از طریق سامانه پیامکی پیام رسون برای مشتریان‌تان نیز ارسال نمایید. سامانه پیام کوتاه شیراز با ارائه بانک شماره‌های دسته بندی شده و امکانات متنوع، شما را در اجرای کمپین‌های بازاریابی هدفمند و ایجاد ارتباط مؤثرتر با مخاطبان‌تان یاری می‌رساند. علاوه بر آن سامانه پیامکی شیراز تصمیم دارد به همراهان همیشگی خود یک تخفیف 20 درصدی هدیه دهد پس اگر قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای کسب و کارتان دارید از این فرصت ویژه استفاده کنید . 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: