سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

تخفیف پنل پیامک ویژه روز مادر

1400-10-30 15:31:18 3622 0 0

شاید اغراق نباشد اگر مادر را بزرگترین نعمت خدا به انسان را بدانیم. مادر زیباترین اتفاق عالم هستی است. خورشید عالم تاب زندگی در هر خانواده ای بدون شک مادر است. تلآلو حضور مادر غم ها را می زداید و گرمای حضورش شادی می گستراند.

 

فقط مادر است که می تواند زبان حال همه را بفهمد، فداکاری کند و خود را نادیده بگیرد تا جمع خانواده از هم نپاشد و فاصله نگیرند. مادر آرام آرام همه خود را فدای فرزندان و خانواده می کند. قدر و منزلت مادر نزد عموم مردم بسیار بالاست و همه مقام مادر را ارج می نهند.

 

ارادت و احترام افراد به مادر چنان است که حتی افرادی که در گردش روزگار مادر خود را از دست داده اند به رسم ادب و ادای حق روز مادر را گرامی می دارند. چراکه فقدان مادر مصیبتی بسیار بزرگ و جبران ناپذیر است.

 

 

تبریک روز مادر با سامانه پیامک پیام رسون:

 

شما همراهان همیشگی سامانه پیامک شیراز با استفاده از خرید پنل پیامک میتوانید به ارسال پیامک به صورت انبوه به تمام بانوان ایران زمین ، روز زن را به آنها تبریک بگویید و در کنار آن برای خود  تبلیغات انجام دهید .

البته پیامک شما الزاما نیازی ندارد که حاوی ارسال پیامک تبلیغاتی باشد، بلکه میتوانید از طرف شرکت، فروشگاه و مغازه خود به افراد مورد نظر پیامک تبریک ارسال کنید و در انتها نام تجاری خود را به عنوان ارسال کننده قید نمایید یا اینکه اگر قبلا از نمایندگی سامانه پیامک اقدام به اخذ باشگاه مشتریان کرده باشید خیلی راحت میتوانید به تمامی مشتریان وفادار خود این ارسال پیامک را داشته باشید 

 

پیام رسون

پیام رسون به عنوان یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه  پیشنهاد می‌کند که کسب و کارهایی همچون فروشگاه ها، روسری فروشی ها، لباس فروشی ها، فروشندگان عطر و ادکلن این فرصت ویژه را از دست ندهند و باارسال پیامک تبریک روز مادر، هم به مشتریان نشان دهید  که به یادشان هستید و هم کالای خود را تبلیغ کنید . 

در همین راستا سامانه پیامک پیام رسون روی تمامی پنل های پیامک خود 50 درصد تخفیف گذاشته تا شما عزیزان بتوانید پنل پیامک خود را ارزان تر خریداری کنید .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس  همین حالا اقدام کنید.

 

برچسب ها: