سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

خط ثابت

1400-08-18 15:23:24 1468 0 0

وقتی صحبت از ارسال پیامک با استفاده از پنل پیامک می شود ، اکثریت به این فکر می‌کنند که حتما ارسال پیامک باید از طریق سیم‌کارت انجام شود اما باید این را بدانید که برای ارسال پیامک تبلیغاتی حتماً نیاز نیست که سیم‌کارت داشته باشید شما با استفاده از خط ثابت هم می توانید ارسال پیامک انبوه را تجربه کنید .اگر می خواهید با اپراتور ثابت یا همان خط ثابت ۰۲۱ بیشتر آشنا شوید تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامک پیام رسون همراه شوید .


خط ثابت ۰۲۱  : 

یکی از کاربرد های سامانه پیامک ، ارسال پیامک با تلفن ثابت است که در این حالت می توانید بدون خرید یا استفاده از هیچ سخت افزاری از شماره تلفن ثابت برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه خود استفاده کنید.

 


روش دریافت خط ثابت برای ارسال پیامک : 

 قبل از هر چیز می‌بایست یک پنل پیامک تهیه نمایید، بعد از خرید سامانه پیامک می‌توانید نسبت به ثبت درخواست برای فعال سازی شماره ثابت برای ارسال پیامک اقدام نمایید . ( اگر با روش ثبت پنل پیامک آشنا نیستید حتما وارد سایت سامانه پیام کوتاه شیراز شوید و قسمت ثبت پنل پیام کوتاه را مطالعه کنید ) . 
خط ثابت ارسال پیامک برای افراد حقیقی با جواز کسب یا اسکرین شات از اینماد و برای افراد حقوقی با ارائه آگهی تاسیس، روزنامه رسمی و معرفی نامه امکان پذیر است.
لازم به ذکر است که ارسال اس ام اس با خط ثابت هزینه‌ای برای قبض تلفن شرکت شما ندارد. فقط کافی است پنل پیامک خود را شارژ نمایید و به ارسال پیامک بپردازید.

 

ارسال به بلک لیست با خط ثابت :

خطوط ۰2۱ همانند مابقی اپراتورها به صورت پیش فرض تبلیغاتی می باشد بدین معنی که شما فقط می توانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی شان فعال است ارسال پیامک داشته باشید . اما این خط  نیز هم مانند بقیه خطوط میباشد و می توانید با  خدماتی کردن آن ارسال پیامک به بلک لیست را هم تجربه کنید


مزایای استفاده از خط ثابت برای ارسال پیامک :

۱- امکان دریافت پیامک از سمت مخاطب

۲- امکان برقراری راحت‌تر تماس برای کاربر و ایجاد حس اعتماد (استفاده از خط ثابت برای ارسال پیامک یک حس اطمینان را در مشتری به وجود می آورد چرا که شما خیلی غیر مستقیم به مخاطب خود اعلام کردید که یک مجموعه معتبر هستید و همین موضوع تاثیر بیشتری روی مخاطب می گذارد .)

۳- تعرفه پایین ارسال پیامک

۴- عدم نیاز به نوشتن شماره تماس در متن پیام

۵- امکان خدماتی کردن خط ثابت

  

معایب ارسال پیامک با خط ثابت :

۱- عدم ارائه به افراد حقیقی بدون جواز کسب

۲- محدودیت ارسال پیامک حاوی لینک

۳- عدم پشتیبانی پیش شماره‌های شهرستان

 

پیام رسون : 

 

سامانه پیام کوتاه پیام رسون این امکان را دارد که برای شما ارسال پیامک با خط ثابت شرکت و فروشگاه را فراهم کند و شما خیلی راحت می توانید با مراجعه به سایت نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز و ثبت پنل پیامک برای خرید خط ثابت اقدام کنید و شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه خود کنید .

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها: