سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته در پیام رسون

1400-12-12 15:43:11 1951 0 0

امروزه مردم از پیامک‌های تبلیغاتی خسته شده‌اند و روی سیم کارت‌های خود دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده اند .
اما هنوز پیش می‌آید که یکسری پیامک های تبلیغاتی روی گوشی این افراد می آید. این پیامک ها فقط و فقط از طریق خطوط خدماتی قابلیت ارسال به بلک لیست را دارند و برای ارسال اینگونه پیام ها باید  خط تبلیغاتی را به خط خدماتی تبدیل کنند و برای انجام این کار می‌بایست مراحل خاصی را طی کنند.

امروز ما در سامانه پیام کوتاه شیراز این مژده را به شما عزیزان می دهیم که بدون طی هیچ مراحل خاصی و بدون دادن سفته به سامانه پیامک می توانید صاحب خط خدماتی شوید.
 اگر می‌خواهید با شرایط دریافت خط خدماتی بدون نیاز به سفته آشنا شوید تا پایان با نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز همراه با شید.

 

 

خط خدماتی چیست ؟:

خط خدماتی به خطوطی گفته می‌شود که شرکت ها، سازمان‌ها، دانشگاه ها و نهادها و… از آن برای برقراری ارتباط با همه مشترکان استفاده می‌کنند. حتی با خط خدماتی امکان ارسال به بلک لیست ها وجود دارد(کسانی که شماره خود را در لیست سیاه مخابرات قرار داده اند پیامک ها را دریافت میکنند.) محتوای پیامک‌های ارسالی توسط این خطوط معمولاً خبری بوده و بیشتر جنبه‌ی اطلاع‌رسانی درباره‌ی مراحل مختلف فعالیت یا خدمتی را دارند که توسط آن مجموعه انجام می‌شود.

 اما اصلی ترین و مهم ترین کاربرد خط خدماتی شامل فروشگاه هایی میشود که از باشگاه مشتریان برای فروش و جذب بیشتر مشتری استفاده می‌کنند .
 برای مثال یک فروشگاه پس از خرید باشگاه مشتریان از سامانه پیام کوتاه به سه روش می تواند باشگاه مشتریان را به مخاطبین خود ارائه دهد:


۱- دریافت کد سه رقمی 

۲- دریافت اپلیکیشن باشگاه مشتریان که روی گوشی همراه نصب میشود 

۳- خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل باشگاه مشتریان


 حال اگر این فروشگاه اینترنتی بخواهد از هر یک از روشهای بالا برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کند باید این را بدانند که لازم است از خط خدماتی برای ارسال پیامک به مشتریان خود استفاده کند  چرا که اگر از خطوطی به جز خطوط خدماتی استفاده شود ، و مخاطب هدف اس ام اس های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد ، هیچگاه پیامک‌های ارسال شده از جانب فروشگاه به مخاطب مورد نظر نخواهد رسید.

 پس یکی از لازمه های فروشگاهها برای داشتن باشگاه مشتریان داشتن خط خدماتی می باشد تا در کمترین حالت پیامک ارسال کد تایید به دست مخاطب هدف برسد .

 

 

 باشگاه مشتریان سامانه پیام کوتاه شیراز:
 باشگاه مشتریان که به تازگی توانسته طرفدارهای زیادی را به خود جذب کند در نمایندگی سامانه پیامک شیراز به صورت رایگان ارائه می شود یعنی شما پس از اینکه وارد سایت سامانه پیام کوتاه شدید و باشگاه مشتریان خود را ثبت کردید می توانید به صورت رایگان هر یک از روشهای ارائه شده که شامل دریافت کد سه رقمی ، دریافت اپلیکیشن باشگاه مشتریان که روی گوشی همراه نصب میشود و خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل باشگاه مشتریان را نیز به صورت رایگان دریافت کنید .

همچنین نمایندگی سامانه پیامک پیام رسون این امکان را برای مشتریان خود در نظر گرفته که پس از اخذ باشگاه مشتریان بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت ،خط خدماتی را نیز دریافت کنند.

 

 پیام رسون:

 برای اینکه بتوانید همین امروز شروع به ارسال پیامک خدماتی کنید لازم است با ورود به سایت سامانه پیام کوتاه و ثبت باشگاه مشتریان رایگان و خط خدماتی رایگان از بهترین امکانات در پنل پیامک پیام رسون استفاده کنید.

 

 این یک فرصت ویژه و استثنایی می باشد که می توانید در این ایام مشتریان وفاداری را برای خود جذب کنید . همچنین نمایندگی پنل پیامک پیام رسون این امکان را برای مشتریان وفادار خود در نظر گرفته که اگر سوالی در رابطه با خطوط خدماتی رایگان و باشگاه مشتریان رایگان داشته باشند با شماره ۰۹۱۷۲۱۷۲۰۳۹ تماس بگیرند یا اینکه سوال های خود را در سایت سامانه پیامک ثبت کند تا کارشناسان ما در اسرع وقت به سوال هایشان پاسخ دهند.

برچسب ها: