سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

دفتر کار مجازی

1400-01-16 15:40:02 1696 0 0

 

دفتر کار مجازی چیست؟

هر کسب و کاری به یک دفتر کار نیاز دارد تا کارکنان بتوانند، هم با مشتریان و هم با کارکنان دیگر در ارتباط باشد  اما این دفتر کار برای برای بغضی مشاغل دغدغه محسوب می‌شود. علاوه بر آن در این  روزهای کرونایی که برای تمامی مردم مشکلاتی را به وجود آورده، داشتن یک دفتر کار که بتوانیم به صورت مجازی با هم در ارتباط باشیم بسیار حائز اهمیت است.

 طبق معمول تکنولوژی باز هم به کمک ما آمده و توانسته در شرایط کنونی با استفاده از ارتباط راه دور، کارهای خود را انجام دهیم و به قولی  یک دفتر کار مجازی برای کسب و کارمان  راه اندازی کنیم.

اما مانند همیشه هیچ  چیز بدون مشکل و عیب نبوده و این دفتر کار مجازی نیز دارای معایب و مشکل های مختص خود میباشد.

 

امروز می‌خواهیم بررسی کنیم و ببینیم مزایای دفتر مجازی چه چیزهایی است و معایب آن چیست. پس پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله با پیام‌رسون همراه باشید.

 

مزایا و معایب دفتر کار مجازی :

همانطور که از اسم دفتر کار مجازی پیداست، دفتری است که در آن نیاز به آدرس فیزیکی و یا خرید و اجاره آن نیست  اما در آن کارکنان میتواند از هرجای با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

از طرف دیگر تمامی خدماتی که در یک دفتر کار فیزیکی ارائه شده اعم از پاسخگویی تلفنی، اتاق جلسات، کنفرانس ها و غیره را دفتر کار مجازی در خود جای داده است.

از دیگر مزایای  دفتر کار مجازی می‌توان به کاهش هزینه دفترکار اشاره کرد چرا که علاوه بر اینکه دیگر پرداخت ماهانه وجود ندارد، نگرانی‌های از قبیل جابجایی یا افزایش اجاره نیز حذف می شود.

از طرف دیگر آنهایی که کسب و کارهای کوچک دارند می‌توانند برای اعتبار بخشیدن به کارشان از یک دفتر کار مجازی استفاده کنند و خود را جلوی مشتریان، بزرگ تر از آن چیزی که هستند  نشان دهند.

سامانه پیام کوتاه شیراز پیشنهاد می‌دهد آن عزیزانی که کسب و کارهای کوچک دارند و در اول راه هستند علاوه بر استفاده از پنل پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه، از دفتر کار مجازی هم استفاده کنند.

اما بهتر است با معایب و محدودیت‌های دفتر کار مجازی هم  آشنا شویم.

یکی از مهمترین معایب آن کاهش سطح نظارت بر کارکنان  و کاهش بهره‌وری روی کارمندان است که این بیشتر به فرهنگ کاری کارکنان مرتبط است چرا که کارکنان هنوز با دورکاری آشنایی کامل ندارند و حواسپرتی هایی که ممکن است درخانه باشد باعث کاهش بهره وری کارکنان شود. اما این مشکل توسط سرویس های جانبی قابل حل است. برای نمونه اگر از خدمات پنل پیام کوتاه شیراز استفاده می‌کنید می‌توانید همواره گزارش‌های شفافی از عملکرد خود تهیه کنید.

 

پیام‌رسون در این مقاله سعی داشت شما همراهان همیشگی را با مفهوم دفتر کار مجازی و دورکاری بیشتر آشنا کند اما اگر شما به دنبال راه اندازی کسب و کار جدید هستید و می خواهید در این راه موفق باشید پیشنهاد می کنم علاوه بر خرید پنل پیامک ارزان از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه، یک دفتر کار مجازی هم تشکیل دهید.

پیام‌رسون همراه شما عزیزان است تا شما را با موفقیت و مسیر دلخواهتان  برساند.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و جهت خرید پنل پیام کوتاه شیراز از نمایندگی پیامک شیراز اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها: