سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

دفتر کار مجازی

1400-08-20 09:22:36 1651 0 0

 امروزه خیلی از کارهایی که در زمان ما انجام می شود برای نسل های گذشته و ما قبل یک رویا بوده. برای مثال پرواز انسان ، زمانی تصور اینکه انسان نیز بتواند در مابین ابر ها باشد و پرواز کند یک رویا بوده که امروزه به حقیقت پیوسته و یا رویای اینکه در هر جایی از دنیا باشی اما بتوانی به کسب و کارت نظارت داشته باشی و به مشتری خود جواب بدهی  و از  قید و بند یکجا نشینی رها شوی که امروزه این رویا نیز به حقیقت پیوسته و خود را در اصطلاح دفتر کار مجازی به مردم معرفی کرده است . در واقع دفتر کار مجازی نسل جدیدی از ارتباطات است که با استفاده از مرکز تلفن هوشمند و پیشرفته شما را از داشتن یک دفتر کار واقعی بی نیاز می کند و یا در صورت داشتن دفتر کار واقعی فرایند ارتباط سازی را راحت تر و موثرتر می کند .

تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامک پیام رسون همراه باشید تا با دفتر کار مجازی بیشتر آشنا شوید .

 

 

دفتر کار مجازی چیست ؟:

دفتر کار مجازی یک جایگزین مناسب برای اپراتور سانترال در محل کار است که شما می توانید تمامی امکاناتی را که با استفاده از دستگاه سانترال در محل خود انجام می داده را به خارج از محل کار ببرید و همه کارها را با همان کیفیت انجام دهید . در واقع دفتر کار مجازی یک تلفن گویا یا یک منشی هوشمند است که علاوه بر وصل کردن تماس، می تواند شماره حساب، آدرس یا هر پیام صوتی دیگری را به مخاطب شما اعلام کند؛ همچنین بدون اینکه مخاطب شما متوجه شود امکان انتقال تماس و ضبط کردن مکالمات وجود دارد. گرفتن پرینت از مکالمات و محدود کردن تماس ها در زمان هایی که شما مشخص می کنید نیز از دیگر قابلیت های دفتر کار مجازی  یا نسل جدید سانترال است.

 

سانترال چیست ؟: 

سانترال یک مجموعه مخابراتی است که خطوط شهری را در خود جمع آوری میکند و متناسب با نوع تنظیمات به کاربران امکاناتی را میدهد که برای داشتن آن باید اجاره دفتر ، خرید خط تلفن ، و هزینه نصب و راه اندازی سانترال را تقبل کنید . 

 

مزایای دفتر کار مجازی : 

1-  بی نیاز از شارژ ماهیانه
2-  امکان دریافت و ارسال فکس
3-  امکان ضبط کامل یا ضبط بخشی از مکالمات
4-  گارانتی تعویض در صورت خرابی به مدت 1 سال
5-  امکان ارائه انواع گزارشات پیشرفته از کلیه تماس ها
6-  امکان تعریف منشی هوشمند به صورت چند مرحله ای
7-  امکان پاسخگویی بدون هزینه دایورت زمان حضور در محل خطوط
8-  امکان تعریف ساعت کاری تا در زمان استراحت کسی مزاحم شما نشود
9-  امکان تعریف بی نهایت داخلی که هر کدام می توانند تلفن ثابت یا همراه باشند
10-  توانایی کنترل صف تلفن های ورودی (در دستگاه های پر ظرفیت این امکان وجود دارد)

 


دفتر کار مجازی پیام رسون :

دفتر کار مجازی رایگان پیام رسون امکانات ویژه و منحصر به فردی دارد از جمله

 

1- مدیریت قرارها :

دفتر کار مجازی پیام رسون به خوبی از عهده این کار بر می آید و تمامی قرارها را به شما یادآوری می‌کند . همچنین این قابلیت را دارد که باشگاه مشتریان را از این طریق مدیریت کند .

 

2- جایگزینی برای دستگاه فکس :

 دفتر کار  مجازی پیام رسون این امکان را دارد که دریافت و ارسال فکس را نیز به عهده بگیرد و شما میتوانید به وسیله ایمیل یا پنل پیامک دستگاه این فکس ها را ببندید و یا از هر جایی که هستید اقدام به ارسال فکس کنید .

 

3- صندوق صوتی :

اگر مایل بودید که خود را از دسترس خارج کنید نگران مشتریان خود نباشید چرا که دفتر کار مجازی سامانه پیام کوتاه این امکان را به مخاطب می دهد که برای شما پست صوتی بگذارد .

 

4- دفتر کار مجازی رایگان:

هر کسب و کاری که دارید می توانید وارد سامانه پیام کوتاه شیراز شوید و به دلخواه یک شماره ۸ رقمی با شماره اختصاصی تهران رایگان را بگیرید و به صورت رایگان دوهفته این سرویس را آزمایش کنید .

 

 

نمایندگی پنل پیامک پیام رسون :

اگر به دنبال یافتن بهترین ارائه دهنده دفتر کار مجازی برای کسب و کارتان هستید سعی کنید در ابتدا تمامی گزینه های مورد نظر را بررسی کنید و سپس به سراغ آن سرویس ارائه دهنده بروید. اما اگر همچنان در این زمینه سوالاتی را دارید می توانید با تماس با نمایندگی پنل پیام کوتاه شیراز و  درخواست مشاوره از تیم پشتیبانی پیام رسون به جواب سوالات خود برسید .

تیم ما در سامانه پیام کوتاه می تواند شما را یاری کند که بهترین گزینه را برای کسب و کارتان انتخاب کنید و این امکان را برای شما در نظر گرفته که هر جای ایران که هستید می توانید با خرید خط ثابت تهران برای شهرستان خودتان اقدام کنید. 

جهت اطلاع از خدمات دفتر کار مجازی رایگان به سایت زیر مراجعه کنید.

www.smsreson.ir

برچسب ها: