سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

دیسیپلین چیست ؟

1401-12-09 23:32:24 843 0 0

این روزها همه مردم به دنبال راه هایی برای پولدار شدن هستند اما در این بین بعضی ها به نتیجه می‌رسند و عده ای دیگر هم به نتیجه مطلوب خود نمی‌رسند.

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که علت موفقیت و یا شکست افراد در رسیدن به ثروت چیست؟ 

عده ی زیادی از افراد فکر می‌کنند که برای پولدار شدن و رسیدن به ثروت باید انگیزه داشته باشند و با انگیزه ثروتمند شدن شروع به کار و فعالیت می‌کنند. مثلا در صفحات مجازی مانند اینستاگرام فعالیت می‌کنند و یا با خرید پنل پیامکی شروع به ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه در مورد محصول و کالای خود می‌کنند.

اما پس از مدتی اگر فروش خوبی نسبت به کالای خود نداشته باشند، ناامید شده و دست از تلاش خود بر می‌دارند.

اما تحقیقات نشان داده که دلیل ثروتمند شدن افراد فقط یک درصد انگیزه بوده است، یا به زبان دیگر دلیل ثروتمند شدنشان به جای انگیزه، داشتن دیسیپلین بوده است.

پس چیزی که برای رسیدن به موفقیت باید روی آن تمرکز کنید داشتن دیسیپلین است ، بحثی که در این مقاله میخواهیم بیشتر با آن آشنا شویم پس پیشنهاد میکنم تا پایان با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید . 

دیسیپلین چیست؟

دیسیپلین یعنی متعهد بودن به کاری که باید انجام شود. در واقع زمانی افراد به موفقیت می‌رسند که بهانه تراشی نکنند و آن کاری را که باید انجام شود را در زمان خودش انجام دهند فارغ از بهانه تراشی.

در واقع متعهد بودن به وظیفه مان و طبق برنامه پیش رفتن مهمترین رکن برای رسیدن به موفقیت است.

 

برای آنکه در کارهایتان دیسیپلین داشته باشید باید کارهای زیر را انجام دهید : 

- لیست کارهای خود را بنویسید.
- برای هر کدام مهلت انجام قرار دهید.)مثال تعیین کنید که چند روز یا چند ماه نیاز است تا انجام کامل آن)
- قدم بعدی، اولویت بندی کارهایتان هست.)از لحاظ اهمیت و ضرورت)
- حال باید از اولویت اول و کار مهم تر آغاز کنید.
- مهم ترین و اولین اولویت خود را در همان ساعات اولیه روز انجام دهید تا برای باقی ساعات وقت الزم برای انجام سایر کارها و اولویت های بعدی داشته باشید.

 

 

کانال دیسیپلین: 

دیسیپلین دارای یک کانال است وقتی ما در راستای برنامه ریزی هایمان در این کانال قرار داریم، تمام کارهای درست در راستای اهداف خود را در زمان درست انجام می دهیم ولی وقتی دچار اهمال کاری و یا تنبلی های کوچک که گاهی برایمان لذت بخش است می شویم برای مثال وقتی در میان کارهایمان غرق در تلفن همراه و شبکه های مجازی می شویم از کانال دیسیپلین خارج می شویم. خارج شدن از کانال دیسیپلین یعنی انجام کاری که دوست داریم در زمانی که دوست داریم و این یعنی پایان برنامه ریزی!!!

 

پیام رسون

در نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز، شما می‌توانید با تیم حرفه ای ما به یک دیسیپلین خاص در کارتان برسید بدین صورت که پنل پیامکی خریداری کنید و به صورت مستمر برای مخاطبان هدف خود تبلیغات اس ام اسی ارسال کنید. همچنین با توجه به اینکه پیام رسون این امکان را دارد که برای افرادی که بلک لیست خود را فعال کرده اند نیز، تبلیغات پیامکی ارسال کند، پس با خیال راحت اقدام به خرید پنل پیام کوتاه شیراز کنید و نسبت به کارتان دیسیپلین داشته باشید.

همچنین سامانه پیام کوتاه شیراز به شما پیشنهاد می‌دهد که اگر برای کسب و کارتان سایت دارید یا در صفحات مجازی تبلیغات انجام می‌دهید، حتما لینک سایت یا اینستاگرام خود را در پایین متن تبلیغاتی خود قرار دهید که بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: