سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

راه بازاریابی موبایلی

8 آذر 1397 711 0 0

راه  بازاریابی موبایلی

 

smsreson.ir

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 امروزه آمار و تقاضا برای استفاده از برنامه های تلفن همراه و طبق درخواست مصرف کنندگان افزایش چند برابری داشته و همچنان رو به رشد است ، مصرف کنندگان امروزی ، کمتر برای خرید به بازار و فروشگاه ها میروند و بیشتر مایل به سفارش خرید و پرداخت هزینه آن درب منزل هستند . بنابراین برای شرکتهای تبلیغاتی و بازاریابان دو مسیر واضح و روشن وجود دارد : 

 

1 * ایجاد شبکه اختصاصی و کسترش و توسعه  شبکه خود

2 * تبلیغات و بازاریابی با پنل ای ام اس و پنل پیامک

 

گزینه اول : توسعه برنامه

هنگام صحبت در مورد توسعه کسب و کار و ایجاد یک وبسایت اختصاصی با برنامه شخصی ای وب سا یت ، اولین اولین گزینه ای که ذهن مخاطب را  نگران میکند و تحت پوشش قرار میدهد میزان هزینه و خرج کرد در این راستا است ، میزان هزینه های برنامه توسعه ، بستگی به نوع سفرشی که شما در نظر میگیرید دارد ، معمولا تا برنامه های تلفن همراه ، ساخته شود و اسم و رسم پیدا کند با هزینه ی بالایی تمام میشود ،  این فرآیند ، همه چیز را از ابتدا تا انتها دنبال میکند :

 

1 * طرح بندی

2 * برنامه ریزی برای طراحی و ساختن برنامه زنده

 

 به عبارت دیگر  نه تنها  برای توسعه  ، بلکه برای طراحی و فناوری اطلاعات معماری هزینه های زیادی وجود دارد ؛ همچنین باید درصد هر فروشی را  که فروشنده دارد را در نظر بگیرند.

 

 

* پنل پیامک شیراز ** پنل پیامک ** نمایندگی پیامک شیراز *

 

گزینه دوم: تبلیغات در یک برنامه

بازاریابی با یک برنامه رایگان ، از طریق تبلیغات ، نیازمند پشتیبانی است . امروز برنامه های بازاریابی پیامکی و تبلیغات صوتی بسیار راحت هستند ، با استفاده از ابزار هایی مانند ، اپراتور تبلیغات صوتی و نمایندگی پنل پیامک  مصرف کنندگان ، مناسب ترین تبلیغات را بر اساس نحوه نمایش آنها دریافت میکنند . یکی دیگر از استراتژی های تبلیغات پیامکی به شما امکان می دهد تا پیامک متنی و پیام کوتاه را بطور ارسال هدفمند پیامک برای مخاطب ارسال کنید.

 

 

* ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت ** پیام رسون *

 

 

بازاریابی اس ام اسی و گزینه "انتخاب در"

یک مورد خاص درباره نمایندگی پیامک و پنل نمایندگی وجود دارد و آن این است که ، طبق درخواست مشتری سفارشی و شخصی سازی میشود تا کاربر به دلخواه خود بتواند از امکانات آن استفاده کند.

 

امروز این یک حقیقت است که ، فنآوری تلفن همراه ، فرصت های عالی را برای بازاریابی با برنامه های تلفن همراه ایجاد  و ارائه می دهد . هنگامی که این صنعت با دقت مورد توجه قرار می گیرد ، فرصت بسیار مهمی را  برای راحتی و برآورده کردن نیازها و خواسته های مصرف کننده مهیا میکند ، در حالی که از اعتماد مصرف کننده نیز محافظت می کند.

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725

 

 

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب