سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

ریسلر سامانه پیام کوتاه شیراز

18 اسفند 1399 345 0 0

امروزه روش های فراوانی برای ایجاد یک اشتغال و کسب درآمد وجود دارد، که در مرحله اول نیاز به سرمایه یا داشتن  تخصص، ضروری است، اما برای رسیدن به مرحله از کار که بتوان خود را به دیگران معرفی کنید باید وقت زیادی را صرف کنید، در واقع شما علاوه بر سرمایه، دانش تخصصی ، زمان با ارزش خود را نیز باید مدت طولانی صرف کنید، تا به جایگاهی که دوست داشته اید برسید، اما این یک احتمال است.

حال  سامانه پیام کوتاه شیراز یک پیشنهاد ویژه برای صاحبان مشاغل خصوصاً آنهایی که تازه وارد بازار کار شده اند و سرمایه ی  آنها به اندازه کافی نیست، دارد.

پس  تا پایان این مقاله با پیام رسون همراه باشید چرا که قصد داریم یکی از سرویس های مستقل سامانه پیامک شیراز یعنی ریسلری پیامک را به شما معرفی کنیم.

 

 

ریسلری پیامک چیست؟

بهتر است به جای اینکه بپرسیم ریسلر  چیست بگوییم ریسلر کیست؟

در واقع ریسلر کسی است که  واسطه ارائه خدمات می شود و اگر بخواهیم ریسلر  را به زبان فارسی معنی کنیم، معادل می‌شود با نماینده فروش.

 

ریسلر می‌تواند از سامانه پیام کوتاه، به صورت اختصاصی، با نام تجاری و یک آدرس دامنه مستقل شروع به کار کندو  اقدام به فروش و بازاریابی در حوزه خدمات پیام کوتاه کند . این حالت باعث برندینگ شدن محصول و کالای شما با نام تجاری شخصی خودتان می شود .

ویژگی دیگر ریسلر  این است که قادر هستند که کپی رایت، متون  موردنظر، تعرفه و لوگو های اختصاصی خودتان را طبق سلیقه و نظر شخصی تان در صفحه ورود به سامانه و صفات داخلی در اختیارتان قرار دهد.

 

 

ویژگی ریسلر  سامانه پیام کوتاه شیراز:

 

 سامانه ریسلر اس ام اس شیراز  امکان ایجاد پکیج ها و بسته های مختلف را برای کاربران فراهم می کند تا ریسلر ها بتوانند با فعال یا غیر فعال کردن بخش های مختلف به ایجاد سطوح، دسترسی متعدد، بسته های کاربری خود را ایجاد کند  و اقدام به فروش این گونه پنل‌ها کند.

 

چند روش شناسایی ریسلر :

1_ توجه به سرویس و امکاناتی  که به شما ارائه می شود.

2_ توجه به اطلاعات سرویس دهنده.

3_ اشتراکی بودن منابع و سرویس های ارائه دهنده.

4_ محدود بودن دسترسی شخصی ریسلر  برای حل مشکلات خاص.

5_ سایت ریسلر  خود یک سرویس گیرنده باشد.

 

مزایای داشتن ریسلر:

1_  قیمت گذاری محصولات و تعیین تعرفه ها بر عهده خود نمایندگی سامانه است.

2_  در کنار شغل اصلی خود به مدیریت سامانه نیز  بر عهده دارید و کسب درآمد میکنید.

3_  تنها با داشتن اینترنت و آشنایی اندکی به کامپیوتر می توانید کار خود را شروع کنید.

4_ پیشنهادات بهتر جهت پشتیبانی سرویس های ارائه شده به مشتری داده خواهد شد.

 

حال سامانه پیام کوتاه شیراز در نظر دارد برای کاربرانی که قصد خرید از ریسلری پیامک را  دارند، یک تخفیف ۵۰ درصدی به آنها هدیه بدهد و علاوه بر آن بدون قرعه کشی به هر کدام از خریداران یک کارت هدیه  نیز جایزه دهد.

شما عزیزان جهت اطلاع از تعرفه های ریسلر  اینجا یعنی نمایندگی سامانه پیام کوتاه را کلیک کنید.