سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

سال 1400 با پیام رسون

2 فروردین 1400 416 0 0

 

نوروز، پیوند دیرین آدمی است با طبیعت که هر ساله با آغاز بهار جشن گرفته می‌شود. اما امسال، دومین سالی است که بهار و نوروز برای ایرانیان معنای دیگری دارد.

 

امروز دومین روز از عید است و جهان هنوز درگیر بیماری مرگبار کروناست.حالا با وجود شیوع گسترده این بیماری باید تعطیلات را همانند سال گذشته در خانه سپری کنیم. چراکه سرنوشت همه ما به یکدیگر گره‌خورده و یا همه پیروز می‌شویم و یا شکست می‌خوریم. بنابراین بهتر است در خانه بمانیم و با ارسال پیام تبریک‌، عید نوروز را به عزیزانمان تبریک بگوییم و دلتنگی‌هامان را به گوش آنها برسانیم.

حال پیام رسون ضمن عرض تبریک سال نو به همه هموطنان عزیز و همراهان همیشگی سامانه پیام کوتاه شیراز ، به پاس قدر دانی از شما عزیزان و حفظ جان شما عزیزان تصمیم دارد که پنل پیام کوتاه خود را برای همه به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهد تا در خانه خود باشید و بتوانبد با ارسال اس ام اس به عزیزانتان سال جدید را تبر یک بگویید و از شیوع ویرووس جلوگیری کنید .

 

جهت خرید پنل اس ام اس شیراز از نمایندگی پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید .

09172172039

02128423301

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب