سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

سامانه اطلاع رسانی با پیام رسون

21 اسفند 1399 591 0 0

این روزها بازار نرخ ارز و دلار بسیار نوسان دارد و اکثر مردم روزانه به دنبال آگاهی از نرخ طلا و دلار هستند.

 

سامانه اطلاع رسانی پیام رسون، سامانه‌ای است که روزانه قیمت طلا و سکه و انواع ارز را برای شما ارسال میکند. حتی می‌توان این اطلاع رسانی را در دو نوبت انجام داد هم  صبح و هم عصر، چرا که قیمت ها مدام در حال تغییر هستند.

 سامانه پیامک شیراز به صورت هوشمند عمل کرده و صبح راس ساعت ۱۱ و  عصر راس ساعت ۱۶ قیمت طلا که شامل موادی همچون : مثقال، گرم، اونس جهانی  و قیمت سکه ها و انواع ارز را به صورت پیامک برای کاربران ارسال می‌کند.

 

قبلاً این سرویس توسط سرویس‌های مخابراتی که تحت عنوان سرویس‌های ارزش  افزوده  VAS  بود برای مردم ارسال می‌شد، اما بسیاری از کاربران آن  را در بلک لیست خود قرار داده‌ بودند چرا که هزینه این ارسال پیامک روی قبض کاربران اضافه می‌شد.

 

 

 

اما در سامانه پیام کوتاه شیراز اینگونه نیست و خیلی راحت می توانید با خرید پنل پیام کوتاه برای خود ایجاد شغل کنید، بدین صورت که به سایت نمایندگی پیامک شیراز مراجعه کرده و پنل پیام کوتاه را خریداری می کنید و با آگاهی از نرخ ارز و طلا برای همشهریان خود پیامک ارسال کرده  و آنها را از قیمت روز با خبر می کنید. و هیچ گونه مبلغی را برای گیرنده پیامک نمی‌گیرید.

اینگونه می توانید به مرور زمان در کنار اطلاع‌رسانی از قیمت‌های روز،  کالاهای مورد نظر خود را نیز تبلیغ کنید و مشتریان وفادار را به طرف خود جذب کنید.

 

این بهترین فرصت است که اقدام به خرید پنل اس ام اس شیراز کنید چرا که در روزهایی هستیم که پیام رسون تمامی پنل های خود را با تخفیف های ویژه به کاربران ارائه می دهد و می توانید علاوه بر تخفیف ویژه روی پنل پیام کوتاه شیراز در قرعه کشی های سامانه پیامک شیراز هم شرکت کنید . 

جهت خرید به سایت نمایندگی اس ام اس شیراز مراجعه کنید .

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب