سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

سامانه خلافی خودرو با اس ام اس

19 بهمن 1399 258 0 0

در این روزها که همه دنیا دارند با ویروس کرونا مبارزه می کند، ما نیز مجبوریم برای حفظ جان خود و عزیزانمان در خانه بمانیم.

اما در خانه ماندن باعث می‌شود خیلی از کارها به عقب بیفتد و نتوانیم آن را انجام دهیم. برای مثال از زمانی که برای پیشگیری از ویروس کرونا، منع عبور و مرور اعلام شد خیلی از مردم به دلیل انجام کارهای ضروری مجبور به ترک از خانه شده اند و نمی دانند که آیا از طریق دوربین‌های سطح شهر  جریمه شده اند یا خیر؟

در حالت عادی اگر بخواهیم خلافی خودرو خود را بگیرید باید به یکی از دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه کنید و با پرداخت مبلغی خلافی خودرو را دریافت کنید و تازه باید برای پرداخت مبلغ به یکی از شعب بانک ملی بروید و یا از دستگاه خودپرداز استفاده کنید و مبلغ خلافی را پرداخت کنید.

اما در شرایط کنونی  این روند برای سلامت خودمان خطرناک است حتی اگر شرایط عادی هم  بود باز هم طی کردن این سیر برای پرداخت خلافی زمانبر بود.

در این بین یک شیوه آسان وجود دارد و آن هم استفاده از پیامک است که می توانید آن را دریافت کنید و پس از آن مبلغ جریمه را پرداخت نمایید.

بدین صورت که با استفاده از کد ۱۷ رقمی که پشت کارت ماشین دارید این شماره را به  1101202020 ارسال کنید و پس از چند لحظه جریمه ماشین و تعداد دفعات آن را برای شما ارسال می شود. در واقع با یک روش  فوق العاده آسان هم برای شما کار بسیار راحت تر می شود و هم برای ارگان هایی مانند پلیس + 10 و کارکنان بانک.

 

 شرکت اهورا اطلس فارس برای پلیس + 10 یک تخفیف ۸۰ درصدی در نظر گرفته بدین صورت که این ارگان با خرید سامانه پیامک و با ارسال پیامک، به مردم این اطلاع‌رسانی را انجام دهد و به آنها از این طریق آموزش دهد تا با فرستادن کد ۱۷ رقمی از خلافی خودرو خود مطلع شوند.

همچنین می توانید این آموزش را از طریق اپراتور پیام صوتی انجام دهند.

پلیس + 10 با خرید پنل اس ام اس ارزان در این شرایط کنونی کشور هم  در حفظ جان مردم کمک کرده هم اینکه باعث تسریع در فرایند کاری خود می شود.

 

جهت فعالسازی پرسرعت ترین سامانه پیام کوتاه از نمایندگی پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید.

09172172039

02128423301