سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

سامانه پیامک ویژه فروشگاهای اینترنتی

1399-09-29 07:24:32 530 0 0

سامانه پیامک برای فروشگاه های اینترنتی و آنلاین

بعضی از مواقع این سوال پیش می آید که چرا عده‌ای به راحتی به فروش بیشتری می رسند در حالی که بقیه همچنان در جا می‌زند، عوامل زیادی در این اتفاق دخیل هستند اما یکی از مهمترین و عمده ترین آن این است که این افراد روشهای به روز شده افزایش فروش را بلد نیستند. تقریباً می‌توان گفت در این عصر دیجیتال از هر راهی میتوان فروش یک کسب و کار را افزایش داد اما چیزی که بیشتر حائز اهمیت است این است که کدام روش در زمان کمتری به شما نتیجه می دهد و در عین حال مقرون به صرفه هم هست. در اینجا می توان به ارسال پیام کوتاه و سامانه ارسال پیامک اشاره کرد. در دهه‌های گذشته برای تهیه هر آنچه لازم بود به مغازه ها و یا فروشگاه ها که میشناختیم مراجعه می‌کردیم ولی اکنون در هرجا که باشی با استفاده از فضای ایجاد شده توسط اینترنت می توانیم هر آنچه نیاز داریم تهیه و خرید کنیم. فروشگاه های اینترنتی در هر حوزه کاری که باشند برای ارتباط با مشتریان شان نیاز به راه ارتباطی دارند ارسال پیامک  تبلیغاتی در فروشگاه های اینترنتی یکی از راههای است که صاحبان فروشگاه ها می توانند استفاده کنند.

بهترین روش تبلیغ پیامکی برای فروشگاه ها :

 اینکه ارسال پیامک تبلیغاتی  و بازاریابی پیامکی فقط برای تبلیغات نیست،  را می‌توان یکی از اصلی ترین چیز برای فروش محصولات خود به حساب آورد. تبلیغ  پیامکی یکی از مهمترین و اساسی ترین روش های بازاریابی است چرا که امروزه از صد در صد مردم جهان می توان گفت 99.9 درصد از مردم دارای تلفن همراه هستند. این مهم نیست که موبایل افراد دارای چه امکاناتی  باشد فقط همین که تلفن همراهی وجود داشته باشد که روی آن سیم کارت نصب شده باشد حائز اهمیت است، و یک فروشگاه( که می تواند فروش هر چیزی باشد) با استفاده از همین موضوع می‌تواند به راحتی برای خود بازاریابی پیامکی کند چرا که همه ی موبایل ها قابلیت دریافت اس ام اس را دارد.

هم چنین فروشگاه ها با استفاده از  سامانه پیامک، و با ارسال اس ام اس  به کاربران هنگام عضویت، خرید کالا،  ثبت و ارسال کالا، ارسال شماره پیگیری و... اطمینان بیشتری برای مشتریان خود  ایجاد کند و باعث بالا  رفتن رضایت مشتری شوند.

مزایای استفاده از پیامک تبلیغاتی انبوه برای فروشگاه های اینترنتی 

-بین فروشنده و مشتری هیچ واسطه وجود ندارد. 

-تقریباً  به همه مردم دسترسی دارید 

- پیامتان را با اسم شرکت خود میفرستید

- می توانید شهر یا استان خود را هدف قرار دهید و  نیازی به استفاده از دفترچه تلفن نیست و فقط با استفاده از پیش شماره های خاص پیامک ارسال کنید

- ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در چند دقیقه

-ارائه تخفیف با ارسال پیامک از طریق سامانه پیامک فروشگاه اینترنتی

- ارسال پیامک تایید خرید موفق

- ارسال اخبار به مشتریان و کارکنان 

-ارسال پیامک از طریق وب سرویس جهت انجام تبلیغات مختلف

- ارسال اخبار و رویدادهای سازمان به همکاران و مشتریان 

-اطلاع رسانی از جدیدترین کالاهای فروشی

- ارسال پیامک قدردانی از خرید

- ایجاد سامانه دریافت شکایات انتقادات و پیشنهادات

- معرفی لیست قیمت ها 

-معرفی شعبه جدید 

-اعلام تراکنش های انجام شده از طریق ارسال پیامک

 

چگونگی دریافت پنل پیام کوتاه شیراز:

پنل های اس ام اس اهورا اطلس فارس توانایی اتصال  به سایت های آنلاین و cms های فروشگاهی را داشته و از پلاگین ها و ماژول های مختلف جهت ایجاد اتصال با واحدهای فروشگاهی استفاده می نماید. اگر مجموعه برای راه اندازی از ابتدا کد نویسی شده باشد نیز می تواند از طریق API جهت ارسال پیامک استفاده کنند.

 

جهت سفارش پنل پیامک رایگان از نمایندگی پیامک شیراز با کمترین تعرفه ارسال پیامک کافیست اینجا را کلیک کنید و سفارش خود را ارسال نمایید.