سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

سامانه پیامک ویژه مدارس

1399-09-16 00:57:34 656 0 0
لازمه استفاده مدارس از سامانه پیام کوتاه چیست؟
امروزه با پیشرفت علم و سرعت تکنولوژی بسیاری از کارها آسان شده و همه قشر جامعه اعم از بزرگسالان و حتی دانش آموزان می‌توانند با استفاده از این تکنولوژی بهترین استفاده را در جهت رفاه و آسایش خود ببرند.
در گذشته ای نه چندان دور، در همه مقاطع مدارس سختی های بسیاری برای ارتباط مابین والدین و معلمان و مدیران وجود داشت. برای مثال برای جلسه اولیا و مربیان، کادر مدارس حتما باید دعودت خود را به صورت کتبی به دانش آموز می‌دادند، که این خود علاوه بر صرف هزینه  و وقت، باز هم باز خورد خوبی نشان نمی‌داد زیرا بسیاری از دانش آموزان فراموش می‌کردند که دعوت نامه را به والدین خود بدهند. و یا اینکه مدارس برای اطلاع دادن در مورد بعضی از تعطیلی های مختص مدرسه، ناظمان مجبور به تماس با والدین می‌شدند که خود باعث آشفتگی و سر در گمی میشد و علاوه بر آن با هزینه بالای تلفن نیز مواجه بودند.
اما امروزه با استفاده از پنل پیام کوتاه برای مدارس، کارها بسیار آسان تر شده و آشفتگی به همراه نداره.
کاربرد سامانه ارسال اس ام اس برای مدارس:
1- حضور والدین در مدرسه برای جلسه اولیا و مربیان
2- اطلاع از وضعیت درسی دانش آموزان به صورت ماهانه
3- زمان های تعطیلی و یا نبودن سرویس و یا حتی زمانهایی که کلاس های فوق العاده برگزار می‌شود.
4- برگزاری مسابقات و قرعه کشی ها
5- امکان ارسال پیامک مبنی بر تاخیر یا غیبت دانش آموزان
6- ارسال اس ام اس مبنی بر مهلت پرداخت شهریه
7- مطلع کردن والدین از آزمون های آنلاین
 
چگونه ارسال پیامک باعث تبلیغات می‌شود؟
خیلی از مواقع مدارس به خاطر امنیت و پرهیز از صدا برای خانواده ها، در جاهای خلوت هستند و کسی از وجود آن اطلاعی ندارد. و یا اینکه خانواده ها بعد از جابه جایی منزل باید به دنبال مدرسه مورد نظر برای فرزند خود باشند که این بسیار کار طاغت فرسا برای والدین هست.
شما می‌توانید با استفاده از پنل اس ام اس در منطقه و محله ی خود، پیامک تبلیغاتی برای جذب دانش آموزان با رده ی سنی مشخص و جنسیت مناسب، آن را انجام دهید.
این خود یک ارسال پیامک هدفمند است.
سامانه پیام کوتاه پیام رسون ویژه مدارس شیراز :
شرکت اهورا اطلس فارس با شروع هفته ی جدید و با توجه به در نظر گرفتن شرایط  مریضی کرونا در نظر دارد که برای مدارس شهر شیراز تخفیف 80 درصدی را در نظر بگیرد و با این کار اقدامی مفید برای همه مقاطع مدارس شیراز داشته باشد. 
در این طرح کمترین تعرفه ی ارسال پیامک ویژه ی مدارس در نظر گرفته شده است.
تعرفه ی ارسال پیامک در نمایندگی پیامک شیراز ویژه ی مدارس ۱۰۰ ریال در نظر گرفته شده است. همچنین خطوط ویژه ی خبری جهت عبور از بلک لیست به نام مدرسه در کمترین زمان ممکن ارائه خواهد شد.