سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

سامانه پیام کوتاه رایگان

21 آذر 1395 3086 66 6

سامانه پیام کوتاه پیام رسون (شرکت اهورا اطلس فارس) یک سامانه ارسال پیام انبوه می باشد که رضایت مشتری ها را در اولویت کار خود قرار داده است و همین شعار را سرلوحه کار خود می داند و همواره اصل صداقت را رعایت کرده است.

 این سامانه قابل ارائه به تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد . بعضا مشاهده می شود بعضی شرکت ها به هر قیمتی قصد کسب سود دارند و از صداقت هم وطنان عزیزمان سوء استفاده می کنند.

خواهشمند است در انتخاب خود نکات زیر را مورد توجه خود قرار دهید باشد که برای شما دوستان گرامی مفید حاصل شود.

سابقه فعالیت شرکت مربوطه

 

بسیاری از سامانه های ارزان فروش اصلا دارای مکان و شرکتی نمی باشد و پس از مدتی هیچ خبری از سایت و آنها نمی باشد. و هیچ گونی ضمانتی در استفاده از این سامانه ها وجود ندارد.

درصورتی پشتیبانی پنل اس ام اس پیام رسون به صورت 24 ساعته اماده خدمت رسانی به شما سروران گرامی می باشد.

استفاده از ضریب در ارسال


نمایش شارژ در این روش به صورت ریالی و استفاده از ضریب های غیر واقعی جهت ارسال به اپراتورهای مختلف می باشد . به طوری که  با وجود نمایش قیمت هر پیامک پایین تر از نرخ بازار درصورت  استفاده از امکانات سایت این تعرفه به نسبت ضریب تغییر می کند و افزایش می یابد.

عدم ارایه گزارشات  دقیق ، ارسال ناموفق و عدم نمایش بلک لیست

از قدیم نقل شده است که هر گرونی بی حکمت و هر ارزونی بی علت نیست. شرکت ها و سامانه های مذکور و ارزان فروش غیرطبیعی از ارائه گزارش دقیق خودداری کرده و یا گزارش ناقص به شما ، بدون نمایش شماره های همراه ، ارائه می دهند که  ما در سامانه پیام کوتاه پیام رسون گزارش های شفافی را جهت جلب اعتماد  شما مشتری گرامی ارائه می دهیم.

سامانه پیام کوتاه پیام رسون با توجه به تنوع تعرفه های پیامکی و امکانات و بستر های  موجود در پنل پیامک کلیه نیازهای مشتری را پوشش می دهد.

همچنین امکان اعطای نمایندگی پنل پیامک  به افراد واجدالشرایط نیز  وجود دارد.

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب