سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

سامانه پیام کوتاه ویژه ی بانک ها

11 اسفند 1399 667 0 0

تا الان تمامی مطلب هایی که در سایت نمایندگی پیام کوتاه شیراز ثبت  شده، از کاربردی بودن نمایندگی پیامک گفته شده است. اما در این مقاله می خواهیم یکی از مهمترین کاربرد نمایندگی سامانه پیام کوتاه را به شما معرفی کنیم و آن هم سامانه ارسال اس ام اس ویژه بانک‌ها است.

سامانه پیامک برای بانک‌ها به عنوان یک ابزار ارتباطی بین بانک و کاربران محسوب می‌شود چرا که برخلاف روش های تبلیغاتی دیگر مانند ایمیل، پست، تلفنبانک و غیره یکی از سریع ترین ابزار جهت ارائه خدمات بانکی به مشتریان است، در واقع می‌توان گفت استفاده بانک‌ها از سامانه ارسال پیامک ضروری است چرا که با ارائه تبلیغات اس ام اسی به مشتریان از مزایای زیادی بهره مند می شود که در زیر به توضیح آنها می‌پردازیم.

 

کاربردها و مزایای سامانه پیام کوتاه برای بانک ها :

 

1_ ارسال پیام کوتاه در هنگام برداشت وجه:

 زمانی که شما از کارت بانکی خود مبلغی را برداشت و یا واریز میکنید، یک پیامک مبنی بر میزان موجودی و مبلغ تراکنش به شما ارسال می شود تا در صورتی که خودتان از کارت شخصی استفاده نکردید سریعا آن را مسدود کنید و اینکه این  پیامک جایگزین منطقی و خوبی به جای استفاده از  کاغذ است.

 

2_ ارسال پیام کوتاه در زمان ورود به اینترنت بانک :

این پیام کوتاه برای امنیت بیشتر در حوزه اینترنت بانک است، تاکسی با استفاده از مشخصات شما نتواند از اینترنت  بانک شخصی شما استفاده کند.

 

3_ اطلاع‌رسانی در مورد سررسید چک:

 یادآوری خوبی است برای آنکه  چک  شما برگشت نخورد 

 

4_ پیام های امنیتی و فوری:

 در برخی موارد  ضروری بانک می‌تواند موارد امنیتی مثل توجه به کلاهبرداری های رایج و غیره را فوراً به شما اطلاع دهند.

 

 

5_ پیام کوتاه های شرایط تسهیلات و خدمات جدید:

 بانک ها نیز می‌توانند تبلیغات پیامکی در حوزه کاری خود داشته باشند مانند تسهیلات  جدید، خدمات جدید اینترنت بانک، و....

 

6_ اعلام یادآوری به مشتریان جهت پرداخت اقساط:

 اکثر کسانی که وام گرفته اند با این مشکل روبرو هستند که تاریخ قسط خود را فراموش می‌کنند.بانک‌ها با یک  پیامک به صورت متنی یا با استفاده از اپراتور پیام صوتی به مشتریان خود این  یادآوری را می کنند.

 

7_  اعلام قرعه کشی ها و اسامی برندگان:

 در همه بانک‌ها دیدیم که ما بین مشتریان خود قرعه‌کشی‌هایی انجام می‌دهند و به قید قرعه به برندگان جوایزی ارزنده تعلق می‌گیرد. این عمل علاوه بر اینکه مشتریان بانک را راضی نگه می دارد باعث جذب مشتریان دیگر نیز می شود و بانک‌ها با داشتن یک نمایندگی پیامک می‌توانند به راحتی این اقدامات را انجام دهند.

 

 

8_ عبور از بلک لیست برای پیامک های بانکی:

 اکثر افراد در گوشی‌های خود، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند. اما شما در سامانه پیامک شیراز می توانید به راحتی با تکمیل فرم های مربوط به خطوط خدماتی، این اطمینان را داشته باشید که به راحتی برای تمامی افراد که بلک لیست خود را فعال کردن ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید.

 

 

بر اساس جمع بندی ها، ضروری است که بانک‌ها از یک سورس  سامانه پیام کوتاه بهره‌مند شود و داشتن یک سامانه پیامک باید شرایط خاص خود از جمله :  ارسال پیامک بر اساس کد پستی،  ارسال پیامک منطقه ای،  ارسال انبوه پیامک به محله،  کمترین تعرفه پیام کوتاه،  پیشرفته ترین سامانه پیامک،  پرسرعت ترین پنل اس ام اس و غیره را دارا باشد، که نمایندگی پیامک شیراز یکی از ارزان‌ترین پنل پیامک ایران و بهترین سامانه پیامک محسوب می‌شود که توانسته طی سالها تلاش رضایت مشتریان خود را جلب کند.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از سامانه پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب