سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

ماه رمضان و همراهی سامانه پیامکی پیام رسون

1402-12-29 17:46:39 82 0 0

ماه رمضان ماه عبادت و بندگی خدای بزرگ است و در این ماه درهای توبه و رحمت خدا به سوی همه انسان ها باز می باشد. چقدر زیبا میشود که ما بندگان خدا نیز در این ماه عزیز بخشش و الفت را با هم نوعان خود نیز داشته باشیم و بتوانیم دست یکدیگر را بگیریم و به هم یاری برسانیم .

در این راستا نمایندگی سامانه پیامکی شیراز ، به مناسبت فرا رسیدن ماه پر فیض رمضان یک سری خبرهای جذاب و هیجان انگیز برای همراهان پیام رسون دارد . 

اگر کسب و کاری دارید که میخواهید در ماه رمضان به مردم ارائه بدهید اما هنوز شروع نکردید تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید . 

 

 

در ماه رمضان برای کسب و کارتان جشنواره ای برگزار کنید و با ارسال پیامک و خبر دادن به هم شهری هایتان آنها را از این جشنواره مطلع کنید  و مطمئن باشید که سامانه پیام کوتاه شیراز تا پایان این راه با شماست . کافیست از قبل برنامه ریزی کنید و طبق برنامه های منظم پیش بروید و در این بین از مشاوره های نمایندگی اس ام اس شیراز حتما بهره ببرید .فقط کافیست که یک پنل پیامک تهیه کنید و برنامه هایتان  را به گوش مردم برسانید . 

 

حال سامانه پیامکی پیام رسون یک تخفیف شگفت انگیز و بی سابقه روی پنل پیامک خود در نظر گرفته است که شامل کسب و کارهای نو پا و تازه تاسیس میباشد . این تخفیف 60 درصدی دارای محدودیت زمان است و فقط و فقط تا نیمه رمضان وقت برای ثبت پنل پیامکی میباشد . 

پس اگر کسب و کار نوپا دارید از این فرصت بی سابقه استفاده کنید و با خرید پنل پیامکی از شیراز اس ام اس خودتان را به مردم شهرتان معرفی کنید . 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

 

 

برچسب ها: