سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

مدیران مدرسه و پنل پیامکی پیام رسون

1401-03-30 23:52:22 866 0 0

بعد از سپری کردن دو سال از بیماری کرونا ، امسال دوباره مدارس  شروع به بازگشایی کردند و طبیعی است که اگر بخواهیم شرایط را مانند قبل کنیم کمی دشوار است . به‌همین‌دلیل مدیران و معلمان مدارس نیازمند یک برنامه ریزی درست و منظم می باشد که بتوانند همانند قبل اطلاعاتی از قبیل : زمان شروع ثبت نام ، زمان حضور برای سنجش دانش آموزان ، زمان و محل برگزاری امتحان ورودی به مدارس هوشمند ، و ... را به راحتی به اولیا اطلاع دهند .

پنل پیامکی یکی از بهترین گزینه ها برای مدارس میباشد . با نمایندگی پنل پیامکی پیام رسون همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم که چه چیزی باعث شده تا پنل اس ام اس یک ابزار ضروری و لازم برای مدارس باشد .

 

پنل اس ام اس :

اگر جزو دنبال کنندگان سامانه پیام کوتاه شیراز باشید حتماً اطلاعات دارید که پنل اس ام اس چیست و چه کاربردهایی دارد چرا که ما در سایت سامانه پیامک پیام رسون در چندین مقاله به توضیح کامل و جامع در مورد پنل اس ام اس پرداخته ایم  اما اگر بخواهیم در این مقاله در یک جمله کوتاه پنل پیام کوتاه را تعریف کنیم باید بگویم که ( پنل پیام کوتاه یک ابزار قدرتمند است که به شما امکان ارسال و دریافت پیامک هم به صورت انبوه و هم به صورت تفکیک شده را می دهد و این ساده ترین و اصلی ترین قابلیت یک پنل پیامک کوتاه می باشد .)

 

 

پنل اس ام اس ویژه مدارس : 

حال این ارسال و دریافت پیامک چه کمکی می تواند به مدارس بکند ؟ ارتباط بین مدارس و اولیا و دانش آموز باید در طول سال مداوم و موثر باشد . برای مثال در طول تعطیلات تابستانه مدارس می‌توانند با ارسال پیامک به والدین یک روز و یک ساعت مشخص را اعلام کنند تا به مدرسه بیاید و دانش آموز را ثبت نام کنند و از شلوغی و همهمه در مدرسه جلوگیری کند و یا آنکه مدارسی که برای ثبت نام دانش آموز ابتدا امتحان ورودی برگزار می کند ، می توانند زمان را به اولیا اطلاع دهند و در صورت قبولی دانش آموز با ارسال پیامک این قبولی را اطلاع رسانی کند .

این تنها بخشی از قابلیت‌های پنل پیام کوتاه در تابستان بود. اما در طول سال تحصیلی خیلی اتفاق ها و رویدادها هستند که پنل اس ام اس می تواند یک ابزار قدرتمند و هوشمند در کنار کارکنان مدرسه همراه و همیار آنها باشد . برای مثال مسئولین می توانند هرگونه تغییر از جمله تعطیلی مدرسه ، تغییر ساعت کلاسی ،  روزهای حضور برای کلاس های جبرانی ، نمرات ، تاخیر سرویس و یا هر چیز دیگر را با پنل پیامک و ارسال پیامک به والدین اطلاع رسانی کنند .

این کاربرد های پنل پیامک می تواند برای مدارسی باشد که شناخته شده هستند اما در کنار آن مدارسی که تازه افتتاح شده اند علاوه بر قابلیت های بالا برای ثبت نام و ورودی های جدید می توانند مدرسه و آموزشگاه خود را نیز معرفی کنند و از ویژگی هایی که در این مدرسه می باشد با یک پیامک به مردم اطلاع دهند .

 

 

ساده و پر کاربرد :

اگرچه استفاده از پنل پیامک برای مدرسه خیلی ساده به نظر می رسد اما بسیار کاربردی تر از هرگونه حضور و جلسه های اولیا و مربیان میباشد چرا که خانواده ها با کمتر شدن تعداد فرزندان شان حساسیت بیشتری روی تحصیلشان دارد و حاضرند برای پیشرفت فرزند خود هر کاری را انجام دهد . پس مدرسه می توانند با خرید پنل اس ام اس ارزان همه اطلاعات از جمله کلاس های فوق برنامه ، جذب بهترین اساتید ، انتخاب مشاوران مناسب و غیر را با اولیا در میان بگذارند .

 

پیام رسون :

پنل اس ام اس برای مدارس کاربرد و قابلیت های زیادی دارد و می‌توان ادعا کرد که کاربردهای آن در مدارس خیلی بیشتر از سایر حوزه ها و کسب و کارها می باشد .

شرکت اهورا اطلس فارس با سالها سابقه در ارائه پنل پیامکی و تمامی مشاغل اعم از مدارس و آموزشگاه ها توانسته در این راه کمک شایانی به مدیران مدرسه کند و با ارائه بهترین مشاوره ها محبوبیت زیادی را در بین ناحیه های ۲ و ۳ پیدا کند . لذا بازگشایی دوباره مدرسه ها پیشنهاد می کنم که اگر مدیر مدرسه هستید و یا آموزشگاه دارید حتما از این ابزار قدرتمند استفاده کنید و پیشرفت روز افزون خود را مشاهده کنید .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس‌ام‌اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها: