سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

مزایای کارت ویزیت الکترونیک

4 فروردین 1400 451 0 0

مسلما هر تکنیک بازاریابی مزایای خاص خودش را نسبت به بقیه روش ها دارد، به خاطر همین موضوع و برای اینکه مقالمان مفید باشد، تیم تحریره پیام رسون تصمیم دارد که با توضیح کامل مزایای کارت ویزیت الکترونیک به شما بگوید که با داشتن آن چه امتیازهایی نصیب شما و کسب و کارتان می شود.

 

کارت ویزیت الکترونیکی ابزار بسیار قوی برای معرفی کسب و کار یا فرد میباشد که میتواند ارتباط موثر با مشتریان خود داشته باشد در واقع کارت ویزیت الکترونیکی بر اساس مدیریت ارتباط با مشتری طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

 حال در زیر به توضیح برخی از مزیت‌های کارت ویزیت الکترونیکی می پردازیم پس تا پایان این مقاله با سامانه پیامک شیراز همراه باشید.

 

 

مزایای کارت ویزیت الکترونیک :

1_ داشتن بانک شماره موبایل بسیار کاربردی:

 از مهمترین و کاربردی ترین مزیت های کارت ویزیت تکمیل بانک شماره موبایل است.

 به این مثال توجه کنید: اگر شما هر کسی که به مغازه تان می‌آید  و از شما خرید می‌کند درخواست کنید که شماره اش را در پنل پیامکی ( که خطوط اختصاصی آن به نام خودتان به شما ارائه شده) ثبت کند، بعد از مدتی شما یک بانک شماره موبایل هدفمند دارید که می توانید مشتریان خود را از تخفیف ها، اجناس جدید  و... باخبر کنید و به آنها خودتان را یادآوری کنید و به وفادار ماندن مشتریان خود کمک کنید.

 

2_ برندسازی کنید :

با ظاهری مختصر و مفید برای خود و کسب و کارتان برند سازی کنید طوری که مشتری بتواند با یک نگاه اطلاعات مورد نیازش را پیدا کند و از این طریق سراغ شما را بگیرد.

 

3_هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند:

 چاپ کارت ویزیت مقوای هزینه بالایی دارد خصوصا اگر مجبور باشیم مدام آن را تغییر دهیم و یا آنکه درصورت گم شدن توسط مشتری دیگر مشتری ما را از خاطر خواهد برد.

 

4_ قابلیت ویرایش متن:

 در صورت تغییر آدرس و یا تغییر در هر چیز دیگری خیلی راحت متن را ویرایش کنید و با یک ارسال اس ام اس منطقه یا ارسال اس ام اس به کد پستی یا ارسال انبوه پیامک به محله، این تغییر را به اطلاع مشتریان خود برسانید.

 

5_ امکان  ثبت لینک های مختلف:

 در دنیای امروز شبکه های اجتماعی مانند معدن‌طلا بسیار قوی هستند و صاحبان کسب و کار با داشتن کارت ویزیت الکترونیکی خیلی راحت لینک اینستاگرام یا تلگرام خود را قرار داده و مشتری  خیلی راحت روی لینک کلیک کرده و خرید خود را انجام می‌دهد، چرا که مشتریان اصولاً راحت‌طلب هستند و هرچه مسیر هموارتر باشد خرید راحت تر انجام می شود.

 

6_ جذب مشتری از هر نقطه مکانی در ایران :

به تمام مردم در هر جای ایران پیامک ارسال کنید و خود را معرفی کنید.

 

7_امکان مدیریت و دسترسی توسط خود صاحب کسب و کار:

از کسب و کار خود اطلاع دقیق داشته باشید و خودتان مدیریت کنید.

 

 

 8_ کمک به حفظ محیط زیست:

 یک موضوع کاملاً شفاف است که مصرف کاغذ کمتر محیط زیست سبز تر

 

 پیام رسون در این مقاله به توضیح مزایای کارت ویزیت الکترونیکی پرداخت چنانچه مایل هستید در مورد بقیه ماژول های پیامکی نمایندگی پیام کوتاه شیراز بیشتر آشنا شوید به سایت سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و از تمامی ماژول ها اطلاع به دست آورید و با توجه به کسب و کارتان بهترین نوع پنل پیام کوتاه را انتخاب کنید و در صورت تمایل می توانید به گروه مشاوره پیام رسون تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان سامانه پیام کوتاه شیراز بهره مند شوید.

 

جهت خرید پنل پیامک شیراز از نمایندگی پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید .

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب