سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

نمایندگی پنل پیام کوتاه ویژه مدارس

1401-05-31 21:50:07 204 0 0

خیلی از مدارس هستند که با متد روز و تکنولوژی پیش می‌روند و برای تبلیغ مدرسه و ناحیه خودشان از پنل پیامک و ارسال پیامک استفاده می‌کنند. 

ارسال پیامک از طرف مدارس می‌تواند بر اساس ارسال پیامک منطقه ای یا ارسال پیامک بر اساس کد پستی یا ارسال پیامک به محله باشد و با توجه به بانک شماره موبایلی که پیام رسون در اختیار شما قرار می‌دهد میتوانید متناسب با نوع مقطع تدریس مدرسه ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت داشته باشید .


معمولا ارسال پیامک ویژه مدارس از مزایای زیادی بر خوردار است که اگر بخواهیم این مزایا را مورد بررسی قرار دهیم باید کمی به عقب بر گردیم و از اتفاقاتی که در نبود پنل پیامک رخ می‌داد صحبت کنیم .
در گذشته ای نه چندان دور در مدارس مشکلات زیادی وجود داشت از جمله حضور والدین در مدرسه برای جلسه اولیا و مربیان . همه ما به خاطر داریم که سر کلاس های مختلف ، ناظم مدرسه به کلاس ها رجوع می‌کردند و به تمامی دانش آموزان کاغذ دعوت نامه را می‌دادند و از دانش آموزان میخواستند که دعوت نامه را به اولیا خود دهند تا در جلسه حضور پیدا کنند .همین یک مورد کافیست تا مشکلات متعدد را برایتان باز گو کنم ، از فراموش کردن دانش آموزان تا صرف هزینه های زیاد بابت کاغذ و در آخر نرسیدن به نتیجه مطلوب .

 

 

این فقط یکی از مشکلات مدارس در زمانی است که از پنل اس ام اس استفاده نمی‌کردند. 

اما امروزه خوشبختانه مدارس با تهیه پنل پیام کوتاه از سامانه پیام کوتاه ، توانسته اند بر آشفتگی و سر درگمی های آن روزها غلبه کنند و خیلی راحت با ارسال پیامک انبوه به همه والدین اطلاع رسانی های لازم را انجام دهند. 

حال در زیر به صورت ایتمی به یک سری از کاربرد های پنل پیام کوتاه ویژه مدارس میپردازیم .

 

کاربرد سامانه ارسال اس ام اس برای مدارس:
1- حضور والدین در مدرسه برای جلسه اولیا و مربیان
2- اطلاع از وضعیت درسی دانش آموزان به صورت ماهانه
3- زمان های تعطیلی و یا نبودن سرویس و یا حتی زمانهایی که کلاس های فوق العاده برگزار می‌شود.
4- برگزاری مسابقات و قرعه کشی ها
5- امکان ارسال پیامک مبنی بر تاخیر یا غیبت دانش آموزان
6- ارسال اس ام اس مبنی بر مهلت پرداخت شهریه
7- مطلع کردن والدین از آزمون های آنلاین

 

چگونه ارسال پیامک باعث تبلیغات می‌شود؟
خیلی از مواقع مدارس به خاطر امنیت و پرهیز از صدا برای خانواده ها، در جاهای خلوت هستند و کسی از وجود آن اطلاعی ندارد. و یا اینکه خانواده ها بعد از جابه جایی منزل باید به دنبال مدرسه مورد نظر برای فرزند خود باشند که این بسیار کار طاغت فرسا برای والدین هست.
شما می‌توانید با استفاده از پنل اس ام اس در منطقه و محله ی خود، پیامک تبلیغاتی برای جذب دانش آموزان با رده ی سنی مشخص و جنسیت مناسب، آن را انجام دهید.
این خود یک ارسال پیامک هدفمند است.

 

پیام رسون

سازمان آموزش و پرورش در سال جدید تصمیم به بازگشایی مدارس گرفته است با وجود اینکه هنوز بیماری کرونا گریبان گیر مردم میباشد .

کمی شرایط برای خانواده ها و مدارس سخت میباشد و لازم است که هر روز نکات و هشدارهای لازم به خانواده ها داده شود . از همین رو سامانه پیامکی میتواند پیشنهاد خوبی برای این اطلاع رسانی ها باشد . 

از طرف دیگر نمایندگی سامانه پیام کوتاه در این مقاله به تمامی کسانی که مدرسه دارند حال چه دولتی باشد چه غیر دولتی پیشنهاد می‌کند که از سامانه پیام کوتاه،  پنل پیامک تهیه کنند و با توجه به بانک شماره موبایلی که پیام رسون در اختیارشان قرار می‌دهد ارسال پیامک داشته باشید که اگر افراد به دنبال مدرسه مورد نظر برای فرزندانشان هستند ، به آنها مقطع و ناحیه خود را معرفی کنند .

همچنین پیام رسون در نظر دارد که یک تخفیف ۴۰ درصدی روی پنل پیام کوتاه خود قرار دهد تا تمامی مدارس ها بتوانند نسبت به خرید پنل پیامک مشتاقانه عمل کنند و کار را برای خودشان و والدین راحت تر کنند .

پس این فرصت را از دست ندهید و برای خرید پنل پیامکی از شیراز اس ام اس هرچه سریع تر اقدام کنید . 

 

 

برچسب ها: