سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

وب سرویس رایگان پیام رسون

3 دی 1399 879 0 0

وب سرویس چیست؟
سرویسی که می‌تواند اپلیکیشن های شما را به وب اپلیکیشن تبدیل کند که در این صورت کارکردهای آن در سطح جهانی گسترش پیدا خواهد کرد.
در واقع وب سرویس اجزای یک نرم افزار است که از  طریق پروتکل ها ارتباط برقرار می‌کند و نیازی به منبع بیرونی ندارد و از uddi قابل جستجو است.
وب سرویس ارسال پیامک از امکانات سامانه پیامکی است که از طریق سایت میتوانید سامانه پیام کوتاه خود را مدیریت کنید.
وب سرویس پیامک: 
وب سرویس پیامک به شما این امکان را می‌دهد، تا وب سایت یا نرم افزار خود را با استفاده از چند خط کد نویسی شده  به سامانه پیامکی متصل شوید و در زمان های مورد نظر اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک خود نمایید.
برای مثال وقتی از یک سرویس آنلاین درخواست چیزی را میکنید، متوجه می‌شوید که بعد از عضویت در سایت یا اپلیکیشن، برای شما پیامک ثبت نام، پیگیری سفارش، کد تخفیف و... ارسال می‌شود. در واقع این شرکت ها از ابزار وب سرویس پیام کوتاه برای ارسال پیامک استفاده کرده اند.
شما نیز اگر دارای فروشگاه اینترنتی هستید، می‌توانید برای مشتریان خود از وب سرویس ارسال پیام کوتاه استفاده کنید و برای آنها از تخفیف ها، اجناس جدید و... پیامک ارسال کنید.
همچنین با استفاده از وب سرویس ارسال پیام کوتاه، می‌توانید با اضافه کردن نام مشتری، پیامک های ارسالی را شخصی سازی کنید و یک ارتباط دو طرفه ایجاد کنید. با این کار شرکت و سایت فروشگاهیتان را از دیگر شرکت ها متمایز میکنید.
اگر تصمیم به استفاده از وب سرویس ارسال پیام کوتاه برای وب سایت یا نرم افزار خود دارید باید بین شرکت ها بهترین آن را انتخاب کنید. در همین راستا شرکت اهورا اطلس فارس با خدماتی ویژه در خدمت شما عزیزان است، چراکه وب سرویس ارسال پیام کوتاه این شرکت امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد ، از ساده ترین آن یعنی ارسال پیامک تا مدیریت کاربران پنل نمایندگی. شما میتوانید با استفاده از وب سرویس ارسال پیام کوتاه به همراه کد های موجود، تمامی ارسال  پیام کوتاه خود را مدیریت کنید.
خدمات اهورا اطلس فارس برای استفاده از وب سرویس ارسال پیام کوتاه:
-فعال سازی سریع پنل پیامکی
- بانک شماره جامع و به روز
- اعتبار مادام العمر پنل اس ام اس
- ارسال پیامک به لیست سیاه
- 7 روز ضمانت بازگشت وجه
- تعرفه های پایین
- ایجاد وب سرویس خدماتی
- بازگشت هزینه پیامک نرسیده
- عدم نیاز به تبدیل خط
- سرعت ارسال بالا
- خطوط جایگزین
- اطلاع رسانی و یاد آوری
- مسابقه و قرعه کشی

جهت فعالسازی پنل پیام کوتاه خود از نمایندگی سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید.

شماره تماس:

02128423301

09172172039

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب