سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل اس ام اس پیام رسون ویژه ناشران کتاب

1401-06-13 08:51:18 180 0 0

اگر جزء خوانندگان مقاله‌های سامانه پیام کوتاه هستید امروز این مقاله کاملاً متفاوت برایتان خواهد بود ، چرا که در تمامی مقاله هایی که در سامانه پنل پیامکی پیام رسون به ثبت رسیده است به کاربرد و مزایای پنل پیامکی ویژه مشاغل پرداخته ایم اما در این مقاله میخواهیم تحلیل کنیم که آیا پنل اس ام اس برای ناشران کتاب نیز می‌تواند موثر باشد یا خیر ؟

پس پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامکی پیام رسون همراه باشید .

 

 

پنل اس ام اس ویژه ناشران کتاب :

تمامی افرادی که مقاله های سامانه پیام کوتاه را دنبال می کنند حتماً با پنل اس ام اس و کاربردها و مزایای آن آشنا هستند اما اگر جز افرادی باشید که تازه به ما ملحق شده اید پیشنهاد می کنم ابتدا مقاله پنل پیامک را مطالعه کنید تا با مفهوم پنل پیامکی و سامانه پیام کوتاه بیشتر آشنا شوید .

تیم تحریریه ما همیشه اعلام کرده که پنل پیامکی می‌تواند برای کسب و کارها یک رابطه نزدیک و دو طرفه ایجاد کند و با شناخت مخاطب هدف و دسته بندی آنها و تحلیل و بررسی نیاز کاربران می توانید برای خود مشتری وفادار ایجاد کنید . حال این سوال پیش می آید که آیا ناشران کتاب هم به مشتری وفادار نیاز دارند و یا اینکه پنل پیامکی چه کمکی میتواند به ناشران کتاب کند ؟ در جواب باید بگوییم که بله یا بهتر است بگوییم که پنل پیامکی برای ناشران کتاب یکی از ضرورت های واجب است و در عین حال از آسان ترین کارها برای رساندن چاپ کتاب به تیراژ زیاد و فروش زیاد آن است . برای مثال اگر ناشر کتاب برای دانش آموزان هستید فقط کافیست که بانک شماره موبایل خود را که می خواهید از سامانه پیام کوتاه تهیه نمایید اعلام کنید که چه رده سنی مدنظرتان است و با ارسال پیامک به این رده سنی کتاب خود را به آنها معرفی کنید و از ویژگی های منحصر به فرد کتابتان در پیامک به صورت خیلی مختصر بازگو کنید .

در کنار آن می توانید بانک شماره موبایل ویژه اصناف را تهیه کنید و به معلمان و مربیان و لوازم تحریری ها و کتابفروشی ها و غیره نیز کتاب خود را معرفی کنید .

دقت داشته باشید که این ارسال پیامک ها باید با اصول پیامک نویسی همراه باشد تا بتواند تاثیرات خود را به جای بگذارد اما نگران نباشید چرا که نمایندگی پنل پیامک پیام رسون می‌تواند خیلی موثر شما را در این مسیر راهنمایی کند زیرا تجربه تیم پیام رسون در این زمینه بسیار بالاست و می دانیم که ارتباط گرفتن با افراد متنوع می‌تواند برای شما مشتریان زیاد و وفادار را ایجاد کند. 

 

خبرنامه های باشگاه کتابخانه :

ناشران کتاب می دانند که روز به روز  افراد جامعه کتابخوان رو به افزایش است چرا که افراد متوجه ضرورت کتاب خواندن  شده‌اند دقیقاً مانند افرادی که به قهوه خوردن یا ورزش کردن یا فیلم جدید دیدن عادت کرده اند . افراد زیادی نیز هستند که ساعاتی را در روز باید به خواندن کتاب اختصاص دهند تا بتوانند غذای روح خود را تامین کنند. پس چه بهتر است که به آنها کتاب های خود را پیشنهاد دهید و در مورد ژانر کتاب و تعداد تیراژ و یک سری اطلاعات مهم در یک ارسال پیامک اطلاع دهید .

 

 

 

اتصال به وبسایت ناشران کتاب:

خیلی از ناشران کتاب هستند که برای خودشان وب سایت درست کرده اند اما هنوز به آن فروش دلخواهشان نرسیده اند این افراد می‌توانند با تهیه پنل پیامکی از سامانه پیام کوتاه کاری کنند که افراد با کلیک کردن بر روی لینک موردنظرشان وارد سایت و اپلیکیشن شخصی شان شوند و یا آنکه وارد سایت کتابفروشی های شوند که  کتابشان را موجود دارد در این مورد به کمک پنل پیامکی با استفاده از وب سرویس توانسته اید مشتریان را وارد وبسایت کنید .

اقدام به این کار باعث می شود که مشتریان نیز با خیال راحت تر خرید شان را انجام دهند .

 

 

 

کاربرد پنل پیامکی ویژه ناشران کتاب :

اگر بخواهیم از مزایا و کاربردهای پنل پیامکی برای ناشران کتاب بگویید باید خودمان نیز اقدام به چاپ یک کتاب کنیم اما در زیر به صورت آیتمی به یک سری از کاربردهای مهم پنل پیامکی ویژه ناشران کتاب پرداخته ایم .

- ارسال پیام تبریک اعیاد و تسلیت مناسبت‌ها
- ارسال اخبار نامه حوزه نشر و چاپ
- اطلاع‌رسانی از تغییر قیمت‌ها و تعرفه‌ها
- دریافت اطلاعات مهم از خوانندگان مانند متن، نوشته و ایده ...
- جذب سرمایه‌گذار
- اطلاع‌رسانی تخفیف‌ها و جشنواره‌های فروش
- اطلاع‌رسانی نمایشگاه‌ها و برنامه‌ها
- برگزاری مسابقه و نظرسنجی
- ارتباط با نمایندگان و همکاران
- ارتباط به پرسنل و اطلاع‌رسانی دستورالعمل‌ها
- ارسال زمان تمدید اشتراک
- اطلاع‌رسانی چاپ شماره جدید نشریات و مجلات سریالی

 

 

پیام رسون :

همه افرادی که جز فعالان حوزه نشر کتاب هستند باید این وظیفه را در خود ببینند که افراد جامعه را در خواندن کتاب ترغیب کند و افراد جامعه را از ضرورت خواندن کتاب مطلع سازند و در نهایت مردم را به سمت کتاب خوانی هدایت کنند .

سامانه پیام کوتاه شیراز نیز وظیفه خود می داند که در این راه به ناشران ، کتاب کتابفروشی ها و فروشگاه های اینترنتی کتاب کمک کند و با ارسال اس ام اس به جامعه هدف ، مردم را به سمت کتاب خوانیو کتابخانه ها هدایت کند .

در همین راستا تصمیم داریم پنل پیامکی خود را با ۴۰ درصد تخفیف به ناشران کتاب ارائه دهیم تا آنها نیز برای خرید پنل پیامک ترغیب شود پس اگر قصد خرید پنل پیام کوتاه را دارید می توانید از این فرصت استفاده کنید .

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس‌ ام‌ اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها: