سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامکی

22 مهر 1400 561 0 0

اگر می‌خواهید یک مشتری را جذب کنید ، از او نگهداری کنید و یک رابطه پایدار با او را بسازید ،نیاز به یک ابزار قدرتمند مانند  پنل پیامک  دارید. پس با پنل پیامک بیشتر آشنا شوید .

 

پنل اس ام اس 

سامانه ای قدرتمند برای ارسال ،دریافت و مدیریت تبلیغات ،خدمات فروش و پس از فروش خدمات ارزش افزوده از طریق سیستم پیام کوتاه و کلیه خدمات مبتنی بر سیستم پیام کوتاه می باشد .

 

سامانه پیام کوتاه

یک سرویس اینترنتی مجهز برای ارسال و دریافت پیامک، ارسال پیامک احراز هویت ، اس ام اس های خودکار سامانه‌های فروشگاهی بعد از خرید ، ارسال پیامک انبوه و ...می باشد.

 

حال شرکت‌هایی که دارای سامانه پیام کوتاه هستند و ارائه دهنده پنل پیامک ، بسیار زیاد می باشد اما اینکه کدام یک توانسته باشد اعتماد مردم را جلب کند و مشتری های فراوانی را جذب خود کند و لقب هایی نظیر بهترین سامانه پیامک و یا  پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه را به خود اختصاص دهد،  نشانه موفقیت آن سامانه پیامک می باشد.  در زیر به معرفی پنل پیامک پیام رسون که یکی از ارزانترین پنل پیامک ایران می باشد،  می پردازیم.

 

 

نمایندگی سامانه پنل پیامک پیام رسون :

 
با خرید پنل پیامک رایگان از سامانه پیام کوتاه پیام رسون اپلیکیشن برای ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بعد از آن می توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه کنید. این فرایند در سامانه پیامک پیام رسون بدون نیاز به سفته برای شما عزیزان انجام می گیرد.
 پنل پیامک در سامانه پیام کوتاه  پیام رسون به چهار دسته تقسیم میشود:
- پنل پیامک رایگان 
- پنل پیامک برنزی 
- پنل پیامک نقره ای 
- پنل پیامک طلایی
 که اطلاعات هر یک را می توانید با مراجعه به سایت نمایندگی پیامک شیراز بررسی کنید.

 

 

 

 مزایای پنل اس ام اس: 

 

- ۷ روز بازگشت وجه بدون قید و شرط
- عدم نیاز به تمدید سالانه 
- کمترین تعرفه ارسال پیامک
- به روز بودن تکنولوژی و کاربرد آسان 
- تیم پشتیبانی فعال و متعهد

- بانک شماره موبایل جامع 

 

شرکت اهورا اطلس فارس با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه تبلیغات و ارسال پیامک تبلیغاتی و همچنین فعالیت گسترده در زمینه تولید نرم افزارهای تحت وب و بهره‌گیری از توان مهندسین و برنامه‌نویسان به صورت بومی توانسته یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه و با کیفیت ترین سامانه پیام کوتاه در ایران شناخته شود.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب