سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامکی پیام رسون ویژه روز دختر

1403-02-21 17:38:29 180 0 0

برخلاف بسیاری از مناسبت های دیگر، روز دختر در بسیاری از کشورهای جهان در تاریخ های مختلف جشن گرفته می شودو در واقع جهانی است . روز دختر جشنی است که میتواند برای دخترهای سرزمینمان بسیار با ارزش باشد چراکه از سوی عزیزانشان ، هدیه دریافت میکنند .

یکی از راه‌هایی که کسب‌وکارها می‌توانند در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند، استفاده از بازاریابی پیامکی با استفاده از ارسال پیامک تبلیغاتی برای تعامل با مشتریان به بهانه ارسال پیامک تبریک روز دختر و افزایش فروش بالقوه است.

شایان ذکر است که روز دختر می تواند زمان حساسی برای برخی از مشتریان باشد. در نتیجه، آنها ممکن است تمایلی به دریافت محتوای مرتبط با بازاریابی در ساخت رویداد را نداشته باشند.

پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله همراه نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون باشید تا هم با بازاریابی غیر مستقیم پیامکی آشنا شوید و هم از  تخفیف های شگفت انگیز پنل پیامکی پیام رسون ویژه روز دختر بهره مند شوید .

 

 

ارسال پیامک تبریک روز دختر برای یادآوری :
ساده ترین راه برای تعامل با مشتریان و ارسال پیامک تبریک روز دختر این است که به سادگی یک یادآوری متنی برای آنها ارسال کنید که بیان می کند روز دختر نزدیک است.

مطالعات اخیر نشان می دهد که مردان به احتمال زیاد خریدهای روز دختررا به صورت ناگهانی انجام می دهند، به این معنی که یادآوری متنی شما می تواند گیرنده را وادار به خرید از وب سایت شما کند.

پس حتما در پایین متن پیامک تبلیغاتی لینک وب سایت خود را قرار دهید تا مشتری بتواند خیل سریع و آسان وارد سایت شما شود . 

 

 

پیشنهادهای فروش را برجسته کنید : 
روش دیگری که در آن می توانید از تبلیغات اس ام اسی برای بازاریابی پیامکی ویژه پیامک تبریک روز دختر استفاده کنید این است که مشتریان خود را از فروش یا تخفیف های تبلیغاتی که برای روز دختر دارید مطلع کنید.

شما می توانید این کار را با ارائه کد تخفیف به مشتریان و یا هدایت آنها به صفحه فروش وب سایت خود انجام دهید. مزیت بازاریابی متنی این است که تضمین می کند که مشتریان شما از پیشنهادات شما بدون نیاز به بازدید از وب سایت یا خرید شما مطلع می شوند.

 

 

ارسال رایگان به مناسبت روز دختر :
یک راه عالی برای تشویق مشتریان به خرید محصولات شما، تمرکز بر تحویل است. یکی از راه‌هایی که می‌توانید این کار را انجام دهید، ارسال پیامک به مشتریان است تا به آنها اطلاع دهید که در صورت سفارش قبل از زمان مشخص، تحویل را رایگان دریافت خواهید کرد. این موضوع اغلب منجر به افزایش فروش می‌شود و یافته‌های اخیر نشان می‌دهد که 88 درصد از مصرف‌کنندگان در صورت وعده تحویل رایگان، احتمالاً از یک سایت آنلاین خرید می‌کنند. 

 

 

پیام رسون

این روزهایی که داریم به روز دختر می‌رسیم زمان تخفیف و تب و تاب جذب مشتری زیاد شده است و شما هم به عنوان صاحبین کسب و کار این زمان را از دست ندهید. با ارسال پیامک تبریک روز دختر می‌توانید برند خود را برای مشتری یادآوری کرده و اگر کمی هوشمندانه عمل کنید فروش کسب‌وکار خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

اگر هم نگران یادگیری پنل و نحوه ارسال پیامک تبریک روز دختر هستید، باید بگوییم خیلی راحت به سایت سامانه پیام کوتاه پیام رسون بروید و آموزش های صفرتا صد پنل و ماژول ها را ببینید و در روند تبلیغات خود سرعت داشته باشید . 

همچنین سامانه پیامکی پیام رسون در نظر دارد به مناسبت روز دختر به تمامی کسب و کارهایی که میخواهند از پنل پیامکی برای تبلیغات خود استفاده کنند ، تخفیف 30 درصدی را به آنها بدهد تا با مراجعه به سایت سامانه پیامکی پیام رسون هر کدام از پنل های پیامکی را که خواستند انتخاب کنند . 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: