سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامکی پیام رسون ویژه سمینارها و همایش ها

1402-05-15 22:20:43 170 0 0

اگر بخواهید برای مجموعه‌تان همایش برگزار کنید یا سمیناری داشته باشید، انتخابهای مختلفی برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات دارید. مثلاً می‌توانید تیزر ویدئویی تهیه کنید و سراغ شبکه‌های اجتماعی بروید یا اینکه می‌توانید با تبلیغات محیطی شروع کنید که در این صورت باید جیب پر پولی داشته باشید .
اما اگر می‌خواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید و در کنار آن اطلاع رسانی کاملی داشته باشید می‌توانید از ارسال پیامک که از طریق خرید پنل پیامکی انجام می‌شود کمک بگیرید .
تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید تا با راه کارهایی که می‌شود از طریق ارسال پیامک افراد را به سمینار دعوت کرد بیشتر آشنا شوید .

 

 

روش های مختلف تبلیغات پیامکی برای دعوت در سمینار:

خوبی تبلیغات پیامکی این است که شما از روش های مختلفی می توانید استفاده کنید و با صرف هزینه کمتر فقط به بازار هدف خود پیامک ارسال کنید.
اگر مخاطبین سمینار و ورکشاپ شما افرادی  با جنسیت و بازه سنی مشخصی هستند می توانید از تفکیک سن و جنسیت  استفاده نمایید و ارسال اس ام اس را فقط به بازار هدف خود ارسال کنید. معمولا سمینارها با توجه به موضوع سمینار مخاطبین خاص خود را دارند پس بهتر است به جای تبلیغات به همه مردم که ممکن است هیچ علاقه ای به موضوع سمینار شما نداشته باشند، فقط به بازار هدف خود پیامک ارسال کنید.
اگر ورکشاپ شما در زمینه خدمات آرایشی است و مخاطبین شما فقط بانوان هستند پیشنهاد ما این است که جهت ارسال پیامک حتما از ارسال به تفکیک سن و جنسیت استفاده کنید.
اگر همایش شما در زمینه مهندسی است می توانید با استفاده از بانک شماره موبایلی که سامانه پیامکی پیام رسون در اختیار شما قرار می‌دهد  فقط به نظام مهندسی های استان مورد نظر پیامک ارسال کنید. بانک جامع مشاغل سامانه پیامک پیام رسون این امکان را به شما می دهد که به مشاغل و اصناف مختلف مانند پزشکان، وکلا، دبیران و … پیامک ارسال کنید.
حتی اگر مایل باشید  که ارسال پیامک به مناطق مشخصی از یک شهر را داشته باشید  می توانید از ارسال پیامک بر اساس کد پستی و یا ارسال پیامک از روی نقشه را استفاده کنید.

 

پیام رسون : 

یکی از بهترین کارهایی که می‌شود با آن  برای جذب مخاطب در سمینار خود انجام داد اینست که یک باشگاه مشتری تهیه کنیم .
در واقع باشگاه مشتری رایگان پیام رسون فقط مختص مشاغل نمی‌باشد و می‌توانید با تهیه باشگاه مشتری از تمامی کسانی که در همایش شما شرکت کرده اند تشکر کنید و از آنها در دیگر همایش ها هم دعوت کنید . اگر میخواهید با باشگاه مشتری رایگان سامانه پیامکی شیراز بیشتر آشنا شوید مقاله باشگاه مشتریان آغاز یک کسب و کار هوشمند را مطالعه کنید . 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: