سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامکی پیام رسون ویژه فروشندگان لاستیک

1401-10-14 22:22:26 377 0 0

با توجه به رشد روز به روز صنایع خودروسازی و احتیاج مردم به وسایل و قطعات خودرو  لزوم ایجاد یک ارتباط مناسب با مشتریان  بیشتر از پیش احساس می شود.  پنل اس ام اس یکی ار ابزاری میباشد که میتواند به برقراری این ارتباط کمک شایانی کند .  فروشندگان لاستیک و لوازم خودرو با پنل پیامکی میتواند یک ابزار مناسب و همچنین مقرون به صرفه برای حفظ ارتباط با مشتری داشته باشند. در این مقاله به چند مورد از مزیت های پنل پیام کوتاه برای فروشگاه لاستیک و لوازم جانبی ماشین اشاره می کنیم پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید . 

 

پنل پیامک ویژه فروشندگان لاستیک : 

اگر جزء کسانی هستید که مغازه لاستیک فروشی دارید میتوانید با مراجعه به سامانه پیام کوتاه شیراز درخواست بانک شماره موبایل جامع را داشته باشید و یا اینکه برای جمع آوری شماره مشتریان خود را از طریق دستگاه ذخیره شماره موبایل وثبت در دفترچه تلفن سامانه پیامک این دستگاه را خریداری کنید و به صورت دوره ای به مشتری خود ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید . 

همچنین اگر جزء فروشندگان لاستیک برای کامیون و ماشین سنگین هستید، با خرید بانک شماره موبایل رانندگان کامیون و ماشین سنگین می توانید پیامک تبلیغاتی برای فروش لاستیک را به رانندگان ماشین سنگین ارسال نمایید.

سامانه پیامکی پیام رسون خدماتی می باشد در نتیجه با این قابلیت می توانید پنل اس ام اس را به نرم افزار حسابداری و نرم افزار مدیریت فروشگاه لاستیک متصل کرده تا پیامک های فاکتور، یاداوری بدهی و… به صورت اتوماتیک و خودکار به مشتریان و خریداران لاستیک ارسال شود. 

شما می توانید تا زمان حدودی مراجعه مجدد مشتریان را برای خرید لاستیک پیدا کنید و در نرم افزار سامانه پیامک تنظیم کنید که به صورت دوره ای برای هر مشتری زمان خرید لاستیک جدید یاداوری شود و در این بازه های زمانی برای مشتریانتان به صورت اتوماتیک پیامک تبلیغاتی ارسال کنید وبرای اینکه آنها را دوباره به خرید از مغازه تان تشویق کنید برایشان یک کد تخفیف به عنوان وفاداری در نظر بگیرید و مطمئن شوید که برای خرید لاستیک حتما به سراغ شما می آیند . 

 

کاربرد پنل اس ام اس برای فروشندگان لاستیک : 


- ارائه پیشنهادات جذاب متعدد موجود در فروشگاه .
- ارائه کوپن ها ، تخفیفات و پیشنهادات در طول مدت برگزاری جشنواره های خودرویی.
- ارائه جزئیات درباره عرضه های جدیدتر.
- ارائه یادآوری کننده ها درباره خدمات فروشندگان لاستیک و لوازم خودرو .
- دسترسی آسان به پرسش ها و شکایات.
- یک راه ارتباطی مقرون بصرفه و کارآمد برای مشتریان.
- بررسی بازخوردهای مشتریان
- ارسال پیامک اخطار برای خدمات تکمیلی ، انقضای گارانتی ، رویدادها و …
- با ارسال پیامک محصولات مکمل و خدمات اضافی ارائه شده توسط فروشگاه را تبلیغ کنید.
- ارسال پیامک برای اعلام تاریخ تحویل لاستیک خودرو به مشتری .
- اطلاع رسانی از جدیدترین روش های فروش محصولات به مشتریان
- اطلاع رسانی در مورد شرایط اعطای تسهیلات تخفیف ویژه
- ارسال پیامک با توجه به مناسبت های ملی و مذهبی
- ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی
- ارسال پیامک تشکر از خرید مشتریان
- انجام نظر سنجی درمورد خدمات ارائه شده در فروشگاه لاستیک
- منشی آنلاین و پیامکی برای پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان
- پاسخگوی 24 ساعته در مورد خرید نقدی و به روز هر مدل لاستیک
- معرفی محصولات مکمل و خدمات اضافی ارائه شده توسط مجموعه
 

پیام رسون

اگر علاقه دارید در کسب و کارتان از ارسال اس ام اس تبلیغاتی فروشندگان لاستیک استفاده کنید، بهتر است بدانید این خدمات قابلیت شخصی سازی داشته و می ‌توانید آن را بر اساس نیازهایتان تغییر دهید و به علاوه با استفاده از آن‌ می ‌توانید بخش ارتباطات کسب و کار خود را به شکل موثرتری گسترش داده و اداره نمایید.

ما در سامانه پیامکی پیام رسون با تبلیغات اس ام اسی پر بازده و هدفمند برای مشتریان خود ، افزایش درآمد ایجاد می کنیم و با گرفتن کمترین تعرفه پیامک از مشتریان و ارائه خطوط اختصاصی _خدماتی و اپراتور ۹۰۰۰  به کاربران (اعم  از اشخاص حقیقی و حقوقی) جهت ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست ، توانسته ایم امروزه به عنوان ارائه دهنده بهترین پنل پیامک در ایران معرفی شویم و هر جا که صحبت از اس ام اس مارکتینگ باشد شرکت اهورا اطلس فارس در صدر بهترین ارائه دهنده پنل پیامک قرار می‌گیرد. 

 

 جهت خرید پنل اس ام اس شیراز از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها: