سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامکی پیام رسون ویژه مدارس شیراز

1402-06-20 17:19:16 470 0 0

اگر به گذشته خود نگاه بیندازیم و به زمانی که به مدرسه می رفتیم فکر کنیم  ، می توانیم به طور کامل تغییراتی را که در طول سالیان نه چندان زیاد اتفاق افتاده است را لمس کنیم.  پیشرفت تکنولوژی باعث راحتی بسیاری از کارها شده برای مثال در زمانی که ما به مدرسه می رفتیم مدیران مدرسه برای ارتباط با اولیا حتما نیاز به تلفن داشتن که باز این تلفن هم در زمان خود پیشرفتی نسبت به قبل محسوب می‌شد . اما در زمان حال کسانی که به عنوان مدیر یا ناظم مدرسه هستند می دانند که استفاده از پنل اس ام اس راحت ترین و پرکاربردترین وسیله برای ارتباط بین مدرسه و والدین محسوب می‌شود . تیم ما در سامانه پیامکی شیراز مقاله ای به ثبت رسانده اند تحت عنوان پنل پیامکی ویژه مدارس و به این موضوع پرداخته ایم که پنل پیامکی چه ویژگی‌هایی برای مدارس دارد . لذا در این مقاله می‌خواهیم به مدارسی که در شیراز هستند این امکان را بدهیم که از پنل پیامکی شیراز استفاده کنند و به آنها این اطمینان را بدهیم که با استفاده از پنل اس ام اس راه خود را بسیار سهل و آسان می کنند  . پس در هر مقطعی که هستید و در مدارس فعالیت می کنید حتما از سامانه پیامکی ، پنل اس ام اس تهیه کنید و تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام‌رسون همراه باشید .

 

 

کاربرد سامانه پیامک شیراز برای مدارس : 

خیلی از مدارس با استفاده از سامانه پیامک و ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی توانستند  برای خود، دانش آموزان بیشتری را جذب کنند و در کنار آن از کمترین هزینه برای تبلیغات خود استفاده کردند و در واقع با یک تیر  که همان ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی است توانسته است سه نشان بزنند .

 

- جذب مشتری بیشتر ( که میتواند با ارسال انبوه پیامک به محله یا ارسال پیامک بر اساس کد پستی یا ارسال پیامک منطقه ای یا ارسال پیامک انبوه از روی نقشه باشد ) 

 

- ارتباط راحت تر با والدین

 

- ارتباط راحت تر با همکاران و معلمان

 

اما بیشترین کاربرد ارسال پیامک از طریق پنل پیامک ویژه مدارس مربوط به ارتباط با والدین می شود که در زیر به بررسی آن می پردازیم. 

 

 

1- امکان اطلاع رسانی های مهم به اولیا دانش آموزان : 


بعضی مواقع این اتفاق پیش می آید که مدرسه تعطیل می شود مانند این که شرایط جوی مناسب نباشد یا معلم نتواند به مدرسه بیاید و یا به هر دلیل دیگری تغییراتی در برنامه درسی پیش بیاید که مدرسه بسته باشد . در این مواقع اگر آن مدرسه از نمایندگی پیامک ،  پنل پیامک تهیه کرده باشد خیلی راحت می‌تواند به  تمامی والدین اطلاع‌رسانی را انجام دهد بدون آنکه استرس این موضوع را داشته باشد که با تماس تلفنی شاید نتواند این خبر را به همه برساند اما با ارسال پیامک به همراه همیشگی هر فردی که همان گوشی موبایل است اطلاع رسانی را انجام می‌دهد . 

 

 

2-  قابلیت‌های نظرسنجی : 

شاید پیش بیاید  که خیلی از والدین از تدریس معلم و شیوه مدیریت ناراضی باشند اما نتواند این موضوع مستقیما بازگو کنند یا اینکه مدرسه بخواهد برای استخدام معلم نظر دانش آموزان سال قبل را داشته باشد و بعد نسبت به استخدام معلم اقدام کند در اینجا اگر مدارس از پنل پیامکی استفاده کنند می توانند یک نظر سنجی پیامکی از دانش آموزان و والدین داشته باشند و کار خود را راحت تر کند. 

 

 

۳- ارسال نمرات و غیبت ها و وضعیت کلی دانش آموزان :

خیلی از دانش آموزان هستند که به دلیل داشتن شیطنت‌های زیاد از وضعیت خود در مدرسه به والدین خود اطلاعی نمیدهند اما مدرسه به عنوان یک مسئول این وظیفه را دارد که از وضعیت دانش‌آموزان و غیبت آنها به اولیا خبر دهد که باز هم اگر از پنل پیامک و ارسال اس ام اس استفاده کنند می‌توانند این مورد را نیز خیلی راحت و بدون هیچ دردسری انجام دهند. 

 

 

4- اطلاع رسانی برای پرداخت شهریه یا کلاسهای فوق العاده :

یکی دیگر از مواردی که به راحتی می توان با ارسال پیامک از طریق پنل پیامک رفع رجوع کرد شهریه می باشد که می توانید با ارسال پیامک ، والدین را از مهلت پرداخت شهریه و باقیمانده شهریه و هزینه سرویس و غیر مطلع کنید. 

 

 

ویژگی های منحصر به فرد برای مدارس شیراز: 

سامانه پیام کوتاه شیراز یک فرصت ویژه و استثنائی برای مدارس شیراز درنظر گرفته که در زیربه آنها اشاره می‌کنیم :

 

1- پایین ترین تعرفه پیامک در شیراز

2-ارسال پیامک به شماره های مسدود و و عبور از بلک لیست با استفاده از خطوط خدماتی

3-امکان استفاده از اپراتور ۹۰۰۰ با کمترین تعرفه ویژه مدارس شیراز

4-پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تماس تلفنی و سایت سامانه پیام کوتاه

5-محیط کاربری آسان برای استفاده از پنل پیامک

6-مشاوره برای نگارش متن پیامک و زمان ارسال پیامک

7- دریافت شارژ هدیه

 

اگر شما هم مدرسه دارید و یا در مدرسه مشغول به فعالیت هستید می توانید با خرید پنل پیامک از نمایندگی سامانه پیامک این  شرایط ویژه را برای خود و همکارانتان ایجاد کنید و از آشفتگی های خود در جهت اطلاع رسانی ها کاهش دهید. 

 


پیام رسون :

نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز پیشنهاد میکند  به تمامی کسانی که مدرسه دارند حال چه دولتی باشد چه غیر دولتی پیشنهاد می‌کند که از سامانه پیام کوتاه،  پنل پیامکی تهیه کنند و با توجه به بانک شماره موبایلی که پیام رسون در اختیارتان قرار می‌دهد ارسال پیامک داشته باشید که اگر افراد به دنبال مدرسه مورد نظر برای فرزندانشان هستند ، به آنها مقطع و ناحیه خود را معرفی کنید .


همچنین پیام رسون با توجه به شروع فصل مدرسه ها در نظر دارد که یک تخفیف ۴۰ درصدی روی پنل پیام کوتاه خود قرار دهد تا تمامی مدارس ها بتوانند نسبت به خرید پنل پیامک مشتاقانه عمل کنند و کار را برای خودشان و والدین راحت تر کنند .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید
  
    
      
    
    
  
    

      
    
    
  
    

برچسب ها: