سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامک ویژه شب یلدا

1400-09-20 05:56:23 2393 0 0

اگر می‌خواهید از تخفیف یلدایی سامانه پیام کوتاه شیراز جا نمونی تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامک پیام رسون همراه باشید و از تخفیف هایی که روی هر اپراتور گذاشته شده است مطلع شوید .

 

تخفیف یلدایی پنل پیامک :

تخفیف یلدایی یکی از مواردی است که صاحبان کسب و کار برای آن لحظه شماری می کند چرا که می توانند تخفیف هایی را که روی کالاهای خود در نظر گرفته‌اند به مردم اطلاع دهند آن هم با کمترین تعرفه و هزینه .

 حال این هزینه ناچیز در عین حال بسیار تاثیرگذار خواهد بود چرا که شما از بهترین روش تبلیغ که همان ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق پنل پیام کوتاه رایگان است ، استفاده کرده‌اید . در همین راستا نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز روی تعدادی از اپراتورهای خود تخفیف هیجان انگیز درنظر گرفته است .

 

 

تخفیف یلدای اپراتور ۹۰۰۰ :

اپراتور ۹۰۰۰ یکی از پرطرفدارترین خطوط درنمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز می باشد چرا که علاوه بر ارسال پیامک به صورت متنی می تواند همزمان ارسال پیامک به صورت صوتی نیز داشته باشد و برای عبور از بلک لیست مخابراتی نیازی به خدماتی شدن ندارد . در حال حاضر خط 9000 در تخفیف یلدای سامانه پیامک رایگان شامل ۵۰ درصد تخفیف می باشد که فرصت خوبی است برای افرادی که قصد دارند از اپراتور ۹۰۰۰ برای کسب و کارشان استفاده کنند .

 

تخفیف یلدایی خطوط سامانتل :

خطوط سامانتل با پیش شماره 09999 به صورت خدماتی به مشتریان ارائه می شود و از جمله خطوطی است که در تمامی کشورهای خارج از ایران قابلیت استفاده را دارد . از مهم ترین ویژگی خطوط سامانتل می توان به تعرفه ارزان آن اشاره کرد چرا که با وجود مزایا و خدماتی که دارد از تعرفه بسیار پایینی برخوردار است . در حال حاضر خطوط سامانتل در تخفیف یلدای سامانه پیام کوتاه رایگان شامل ۳۰ درصد تخفیف شده است که این تخفیف هیجان انگیز فرصت مناسبی است برای صاحبان کسب و کار که می‌خواهند از خطوط سامانتل برای کسب و کارشان استفاده کنند .

 

پیام رسون :

اگر شما هم منتظر تخفیف یلدایی سامانه پیام کوتاه شیراز بوده‌اید این بهترین فرصت است که با خرید پنل پیامک  مدنظرتان از نمایندگی سامانه پیام کوتاه ، به تبلیغ کسب و کار بپردازید و از تخفیف های که روی خطوط سامانتل و اپراتور ۹۰۰۰ در نظر گرفته شده است ، استفاده کنید . این تخفیف ها به صورت محدود در نظر گرفته شده است پس برای خرید پنل اس ام اس از شیراز اس‌ ام‌ اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: