سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامک ویژه صندوق های قرض الحسنه

1400-06-31 15:36:52 2706 0 0

اکثر ما روزانه پیامک هایی از موسسات قرض الحسنه و بانک ها دریافت میکنیم که بیشتر آنها مربوط به واریز و برداشت از حساب میباشد و به همین دلیل است که وقتی صحبت از پنل پیام کوتاه برای صندوق قرض الحسنه و بانک میشود ، همین پیامک های واریز و برداشت به ذهن ما می آید .اما ما در سامانه پیامک شیراز در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپردازیم که پنل پیام کوتاه چقدر میتواند برای موسسات قرض الحسنه مفید و کاربردی باشد . پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با پیام رسون همراه باشید .

 

 

کاربرد پنل پیام کوتاه برای موسسات قرض الحسنه : 

 تمامی کسب و کارها  برای جذب مشتری بیشتر به پنل پیامک  نیاز دارند و موسسات قرض الحسنه از این احتیاج مستثنی نیستند . در زیر به مواردی که یک صندوق قرض الحسنه میتواند از پنل پیام کوتاه ( که از نمایندگی پیامک قابل خریداری است) داشته باشد ، پرداخته ایم . 

 

1- استفاده از امکان ارسال پیامک انبوه: 


( -پرداخت وام های فوری و طلایی با شرایط ویژه و کارمزد15%
  -افزایش تعداد مشتریان وابسته از 4 نفر به 8 نفر در صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت ) 

 

در نمونه پیامک بالا صندوق قرض‌الحسنه سخاوت وام‌ با کارمزد 15 ٪ را اطلاع‌رسانی کرده است .این پیام باید به صورت انبوه و برای همهٔ مشتریان ارسال شود، تا همه از شرایط مطلع شوند. حال اگر موسسه از پنل پیام  کوتاه استفاده کند این اطلاع رسانی به راحتی انجام میشود .

سامانه پیامک ، امکانی به نام ارسال پیامک انبوه را در اختیار کاربران قرار میدهد  تا کاربر  پیامک اطلاع رسانی را  با تعداد بالا برای مشتریان ارسال کند. برای اموزش این کار میتوانید بعد از خرید پنل پیامک از سامانه پیام کوتاه شیراز ، وارد پنجره آموزش شوید و یا از همکاران ما در اهورا اطلس فارس کمک بگیرید . 

 

2- امکان ارسال اس ام اس منطقه ای هدفمند : 


( مشتری گرامی شما می توانید جهت ثبت‌نام در صندوق قرض الحسنه مهر ایران به وب سایت https://b2n.ir/e70878 بخش خدمات مراجعه فرمایید.) 


از آنجایی که موسسه‌های قرض‌الحسنه شعبه‌های زیادی در سراسر کشور ندارند و ممکن است در هر شهری یک صندوق یا مثلاً یک موسسه در سه شهر مختلف ایران شعبه داشته باشد، پس مخاطبان هدف مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال پیامک بالا باید برای ساکنان شهرهایی که صندوق‌ قرض‌الحسنه مهر ایران را دارند، ارسال شود. برای این منظور میتوانید با استفاده از امکان ارسال پیامک منطقه ای که سامانه پیامک در اختیار کاربران قرار می‌دهد،  به ساکنان شهرهای مختلف اس ام اس ارسال کنید و خودتان را به آنها یاد اور شوید . 

 

3- امکان ارسال انبوه پیامک از روی نقشه


( از غرفه بانک قرض الحسنه رسالت در نهمین نمایشگاه بورس،بانک و بیمه دیدن فرمایید.
یکشنبه بیستم تیرماه لغایت چهارشنبه بیست و سوم از ساعت 10 صبح تا 6 عصر.
نمایشگاه بین المللی تهران،سالن 40A غرفه 512) 


برخی اوقات نیاز است، تا برای منطقه‌ و محله‌های خاصی اس ام اس ارسال کنید. در این مورد وارد سامانه پیامک شوید، روی گزینه ارسال پیامک از روی نقشه  کلیک کنید. نقشه به صورت پیش‌فرض روی شهر تهران قرار دارد. منطقه‌های اطراف نمایشگاه بین‌المللی یا هر منطقه‌ای را که خواستید، انتخاب کنید. شماره‌ها به تفکیک همراه اول و ایرانسل نمایش داده می‌شود، اپراتور مورد نظر را انتخاب و پیام ارسال کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که  فرستادن پیام از روی نقشه برای شهرهای بزرگ قابل استفاده است، برای شهرهای کوچکتر از ارسال پیامک بر اساس کدپستی هر منطقه به جای نقشه استفاده می‌شود.

 

 

4- شخصی سازی پیام کوتاه با ارسال هوشمند : 

پیام شخصی سازی، یعنی پیامک را با اسم و فامیل مشتری خاص ارسال کنید.

 

( مشتری گرامی، علیرضا دماوند  با درخواست وام 173574 شما موافقت شده است. لطفا جهت انجام سایر امور ، مدارک مورد نیاز خود را به شعبه تحویل دهید. موسسه قرض الحسنه مهر کوثر.) 


پیام بالا را می‌توان به شماره موبایل‌های مختلف و مشتریانی که وام‌شان آماده شده است ارسال کرد. کافیست یک فایل اکسل ایجاد کنید و شماره موبایل، نام و اطلاعات مربوط به هر شخص را در فایل اکسل ثبت کنید . فایل اکسل را در قسمت پیام‌ها بارگذاری و اس ام اس را برای مشتریان ارسال کنید. بدین صورت به صورت هم‌زمان برای تعداد زیادی از افراد پیام شخصی سازی ارسال می‌شود.از این آیتم میتوانید برای  تبریک تولد، اعیاد و ... هم استفاده کنید . 

 

5- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل مختلف : 


( باتبریک فرارسیدن ولادت حضرت زینب(س)وروزپرستاروسپاس ازخدمات قهرمانان مدافع سلامت درمبارزه باویروس کرونا،صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت باپرداخت تسهیلات براساس گردش حساب وباشرایط ویژه درخدمت جامعه پرستاری،پزشکی،کارکنان مراکزبهداشتی-درمانی،بازنشستگان وخانواده آنها می باشد. ) 


اصولاً صندوق‌های قرض‌الحسنه مشتریان هدف خاصی دارند و روی افرادی از جامعه تمرکز می‌کنند. در پیامک بالا مخاطب هدف صندوق قرض الحسنه ، جامعه پزشکی است.

سامانه پیامک برای صندوق های قرض الحسنه امکانی به نام بانک اصناف و مشاغل را به کاربران می‌دهد، که مخاطب به شماره موبایل همهٔ مشاغل دسترسی دارد. برای استفاده از این آیتم وارد سامانه پیام کوتاه شیراز شوید، روی گزینه ارسال پیام کوتاه کلیک کنید و متن اس ام اس را بنویسید. از قسمت اصناف و مشاغل شاخه پزشکان را انتخاب کنید. زیرمجموعه‌های مختلفی نمایش داده می‌شود، که از بین آن‌ها شغل‌های مورد نظر را کلیک و اس ام اس ارسال کنید.

با استفاده از بانک اصناف و مشاغل جامعهٔ هدف کسب‌وکارتان را کوچکترمیکنید  اما  پیامک شما  به دست مشتری مورد نظرمیرسد و بازده بهتری دارد . 

 

6- یادآوری سررسید  اقساط ماهانه : 

 

( مشتری گرامی، علیرضا دماوند  روز سه شنبه موعد قسط وام 132526 به مبلغ 1,247,450 ریال است. لطفا جهت پرداخت از شماره حساب 0110000000006 به نام موسسه سخاوت نزد بانک ملی شعبه ستارخان استفاده نمایید. موسسه قرض الحسنه امام جواد (ع) ) 

 

یکی از خدماتی که موسسه‌های قرض‌الحسنه به مشتریان ارائه می‌دهند، دادن وام است. گاهی اوقات مشتریان پرداخت اقساط را فراموش می‌کنند. سامانه پیامک امکانی به نام سررسید اقساط را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، تا چند روز قبل یا در تاریخ سررسید قسط برای مشتری اس ام اس یادآوری ارسال کنند . 

 

7- وب‌سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه ویژه صندوق ها  :

 

( بانک قرض الحسنه رسالت
کد ورود:
133728
ورود به موبایل بانک در تاریخ 99/11/19-12:54 ب.ظ موسسه قرض الحسنه کوثر) 


وب‌سرویس به کاربر اجازه می‌دهد تا سایت یا اپلیکیشن خود را به سامانه پیامک وصل کند و سپس ارسال، دریافت و مدیریت‌ پیام‌ها را انجام دهد. پیامک‌های مانند نمونه‌ از طریق وب‌سرویس برای مشتری ارسال می‌شوند.

برای آسانی کار مخاطبان، برنامه‌نویسان پیام رسون ماژول‌هایی را برای سیستم مدیریت محتواهای محبوب مانند وردپرس، ووکامرس، جوملا و ... را طراحی کرده و به صورت آماده در اختیار کاربران قرار میدهند ، تا نرم‌افزار خود را به سامانه پیامک متصل کنند. استفاده از وب‌سرویس سامانه پیامک  امکان کلاهبرداری و فیشینگ را هم به حداقل می‌رساند.( در مقاله های قبل تر که در سایت سامانه پیامک به ثبت رسیده است در مورد فیشینگ صحبت کرده ایم ) . 

 

 

در این مقاله به کاربرد هایی که پنل پیامک میتواند برای موسسات قرض الحسنه داشته باشد پرداختیم . اگر میخواهید از بازاریابی های روز دنیا با خبر شوید و برای کسب و کارتان بهترین نوع تبلیغات را انجام دهید حتما به سایت سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و مقاله های به ثبت رسیده شده را مطالعه کنید . 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حال اقدام کنید . 

 

 

 

برچسب ها: