سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک ویژه فروشندگان گل و گیاه

16 خرداد 1400 2890 0 0

سر سبزی درختان و مشاهده گل، روح انسان را تازه می‌کند. معمولا همه افراد دوست دارند برای رفتن به پیک نیک به جاهایی برونده سر سبز باشد و روح خود را با دیدن زیبایی های طبیعت شاداب و سر زنده کنند.

اما نمی‌شود برای دیدن مناظر زیبا همیشه به طبیعت رفت و برای همین سعی می‌کنیم که در خانه هایمان هم از گل ها و گیاهانی استفاده کنیم که شرایط آنها با محیط خانمان سازگار باشد و برای تهیه گل معمولا به گاردن مارکت ها مراجعه میکنیم.

پس اگر دارای گاردن مارکت هستید تا پایان این مقاله با سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید تا چند مورد استراتژی عالی برای جذب افراد به سمت گاردن مارکت را به شما آموزش دهیم.

 

 

گاردن مارکت هم مانند دیگر شغل ها دارای شعب زیادی هستند و وجه اشتراک تمام گاردن مارکت ها داشتن انواع گلدان و نمونه های مختلف گل های آپارتمانی و گل های باغچه ای است. پس اگر کسی قصد خرید داشته باشد مسلما خیلی به این موضوع توجه نخواهد کرد که از کجا باید خرید کند تا خرید خوبی داشته باشد. اما با یک ترفند و یک ایده خلاقانه میتوانید افراد زیادی را به سمت خود بکشانید تا از شما خرید کنند. می‌توانید با خرید پنل پیام کوتاه از نمایندگی پیام کوتاه شروع به جذب مشتری کنید و با کمترین زحمت و کمترین هزینه، بیشترین جذب مشتری را داشته باشید.

در زیر به چند نمونه از بازاریابی که توسط پنل پیامک برای فروشندگان گل و گیاه مفید باشد، اشاره شده است.

 

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید با ارسال پیامک انجام دهید اینست که خیلی مختصر و کوتاه گیاهان و گل های خاص را به مردم معرفی کنید. برای نمونه اسم یک گیاه را بیاورید و شرایط نگهداری آن و انرزی هایی که از آن گیاه ساطع می‌شود را بازگو کنید و با قرار دادن یک لینک در پایان متن پیامک، باعث شوید افراد به سایت شما نیز مراجعه کنند و در آنجا اطلاعات تکمیلی و کامل را در اختیارشان قرار دهید.

 

یکی دیگر از روش های جذب مشتری اینست که  آنها را دعوت به همکاری کنید. با یک مثال این مورد را توضیح خواهم داد.

گیاهان بسیاری هستند که خیلی زود رشد می‌کنند مانند گل پتوس. این گل که بسیار مقاوم بوده و یک گل آپارتمانی محسوب میشود رشد خیلی سریعی داشته. شما می‌توانید با ارسال پیامک به مشتریان خود اعلام کنید که برای مثال قلمه های پتوس شما را خریداریم و از این طریق آنها را علاوه بر دعوت به همکاری به مغازه خودتان دعوت کرده اید. و اینگونه مشتری رفته رفته به کسب و کار شما وفادار می‌شود و با تبلیغ کار شما، مشتریان شما را افزایش می‌دهد.

 

در مرحله سوم از بازاریابی پیامکی برای گل و گیاه میتوانید تخفیف های شگفت انگیز به مناسبت های مختلف بگذارید و آن را با ارسال پیامک به مشتریان خود اطلاع دهید.

 

سامانه پیام کوتاه شیراز تا رسیدن شما به موفقیت کنارتان خواهد ماند و با در اختیار گذاشتن بانک شماره موبایل جامع به شما کمک می‌کند تا متن پیامک خود را برای مخاطبان هدفتان ارسال کنید.

همچنین می‌توانید با مراجعه به سایت نمایندگی سامانه پیامک و خرید پنل پیام کوتاه از سامانه پیام کوتاه درخواست کنید که ارسال پیامک شما به صورت محله یا ارسال پیامک بر اساس کد پستی و یا ارسال پیامک بر اساس نقشه انجام شود.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از نمایندگی اس ام اس اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب