سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک پیام رسون ویژه بنگاه املاک

3 مرداد 1400 1111 0 0

تقریبا می توان گفت همه کسانی که کسب و کاری دارند به این مسئله واقف هستند که در حال حاضر استفاده از تبلیغات پیامکی جایگزین روش‌های قدیمی مانند پخش تراکت و تبلیغ روزنامه شده است.  در این مقاله می‌خواهیم از ویژگی های پنل پیامک پیام رسون ویژه بنگاه املاک بپردازیم  پس اگر می‌خواهید مراجعه کنندگان و تماس ها با بنگاه املاک شما افزایش پیدا کند تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیامک شیراز همراه باشید .

 

اکثر مشاورین املاک در فصل تابستان فعالیت شان بیشتر می‌شود و دلیل آن هم جابجایی مستأجرین تا قبل از شروع مدارس می باشد.  پس مستاجر سعی می کند تا قبل از شروع فصل پاییز،  منزل مورد نظرش را پیدا کند  و مستقر شود . در این بین بنگاه های املاک معمولاً در فصل تابستان فعالیت شان بیشتر میشود .

امروز سامانه پیام کوتاه یک پیشنهاد ویژه برای مشاورین املاک دارد آن هم پنل پیام کوتاه برای تبلیغات مشاورین املاک است . مشاورین املاک می توانند با خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس به صورت محلی و هم به صورت انبوه برای املاک خود تبلیغات انجام دهند.  بدین صورتکه ارسال پیامک را را به صورت های مختلف از جمله ارسال پیامک بر اساس کد  پستی،  ارسال پیامک منطقه ،  ارسال انبوه پیامک از روی نقشه  و ...  تبلیغ ملک و ساختمان موردنظرشان را انجام دهند .

از دیگر کارهایی که مشاورین املاک می توانند با استفاده از پنل پیامک انجام می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد

اطلاع رسانی از فهرست‌های جدید به مشتریان

یادآوری قرارهای ملاقات

اطلاع رسانی اخبار فروش ویژه

ارسال اطلاعات و جزئیات مسکن به مشتریان

اطلاع‌رسانی در مورد کیس های ویژه و اوکازیون

 

اگر صاحب بنگاه املاک هستید می توانید با خرید پنل پیامک از  سامانه پیام کوتاه به بانک شماره موبایل جامع پیام رسون دسترسی پیدا کنید و ارسال پیامک منطقه ای ، ارسال پیامک بر اساس کد پستی را به راحتی انجام دهید .  همچنین با  درخواست دستگاه ذخیره شماره موبایل از سامانه اس ام اس می توانید برای خودتان یک بانک شماره موبایل جامع از مشتریان خود تهیه کنید. 

 

جهت خرید پنل پیامک از نمایندگی سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب