سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامک پیام رسون ویژه سالن های آرایشی

1401-12-16 23:12:36 1198 0 0

همانطور که میدانید بعضی از کسب و کارها هستند که بسته به نوع فعالیت شان در ماه‌های خاصی از سال رونق بسیاری دارند  یکی از این کسب و کارها  آرایشگاه است که معمولاً در ماه آخر سال بسیار شلوغ می شوند. اگر صاحب یک آرایشگاه زنانه باشید حتما می دانید که جذب مشتری میان این همه سالن‌های زیبایی مختلف چه کار دشواری است و باید به دنبال تبلیغاتی باشید که برای جذب مشتری کارآمد باشد. اگر بخواهی تبلیغات خود را مختص به تراکت کنید مطمئنا فیدبکی  برای شما نخواهد داشت چرا که تبلیغات خود را برای  همه مردم کرده‌اید، اما اگر کمی تخصصی تر فکر  کنیم در سالن های زیبای فقط یک جنسیت از ملت حضور دارد و آن هم زنان هستند. برای اینکه بتوانید تبلیغات خود را فقط برای زنان انجام دهید راه ساده تری وجود دارد آن هم  خرید پنل پیامکی است این کار بسیار ساده است چون می توانید پیامک های خود را فقط برای زنان ارسال کنید و در نهایت مطمئن هستید که برای بازار هدفتان پیامک ارسال کرده اید.

حال این سوال پیش می آید که چگونه از طریق تبلیغات اس ام اسی سالن خود را معرفی کنیم . در ادامه با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید تا بیشتر شما را با روش های جذب مشتری ویژه سالن های آرایشی آشنا کنیم . 

 

 

کاربرد تبلیغات پیامکی برای آرایشگاه زنانه:

 ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از بهترین روش تبلیغ برای آرایشگاه زنانه است که چند دلیل دارد :

 

1_ شما از طریق پنل اس ام اس شیراز می توانید تبلیغات اس ام اسی خود را مختص به زنان در رده های سنی مختلف ارسال کنید.

2_ هزینه تبلیغات شما صرف کسانی می شود که دقیقاً بازار هدف شما هستند که در این صورت یک پنل پیامکی ارزان در امور تبلیغات خود دارید.

3_ برای جذب مشتری می توانید در پایین پیامک خود یک لینک بگذارید و از مشتریان جدید خود بخواهید تا با  وارد شدن در لینک از نمونه کارهای شما نظیر شنیون، میکاپ، مانیکور و پدیکور و... دیدن نمایند. همچنین می‌توانید در لینک از  قیمت های سالن در مورد هر کاری استفاده کنید.

4_برای وفادار ماندن مشتریان سابق خود میتوانید با خدمات تشویقی نظیر اینکه با در میان گذاشتن  پیامک تبلیغاتی آرایشگاه شما به  دوستانشان  تخفیف بگیرند، هم استفاده کنید.

5_ می‌توانید از نظرسنجی پیامکی استفاده کنید تا نظر مشتری را درمورد خدمات خود بسنجید مثلا کدام آرایشگر مورد رضایت مشتری بود یا این که نظر مشتری را درباره محیط آرایشگاه و قیمت محصولات به کار رفته را بپرسید. شما این کار را می توانید با وب سرویس هوشمند پیام رسون نیز انجام دهید.

6_ برای جذب مشتریان سابق خود تاریخچه مراجعه مشتریان را بررسی کنید و علایق آنها را در نظر بگیرید و با استفاده از پیشنهاد های جالب دوباره آنها را جذب خود کنید.

7_برای احترام به وقت خود و مشتریان خود از آنها بخواهید که با ارسال پیامک نسبت به نوع کاری که در آرایشگاه دارند اقدام کنند و با استفاده از پیامک وقت برای  خود را رزرو کنند. در این حالت نه  کسی در آرایشگاه معطل می‌شود تا نوبتش فرا رسد  نه اینکه آرایشگاه فضای شلوغی را به هم میزند.

8_ قبل از فرا رسیدن نوبت مشتری با یک پیامک به آن یادآوری کنید که در چه تاریخی وقت آرایشگاه رزرو کرده است. در این نوع پیامک ها می توانید اسم مشتری را ذکر کنید.

9_ با یک پیشنهاد شگفت انگیز تخفیفی  می توانید ساعات خلوت سالن را پر کنید فقط کافیست تبلیغات پیامکی خود را توسط پنل پیام کوتاه شیراز برای مشتریان خود ارسال کنید و آن ساعت را برای مشتریان رزرو کنید.

10_ برای مطرح کردن  برند خود می توانید به صورت رندوم برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید و به آنها کد تخفیف دهید تا با مراجعه به شما  و ارائه کد از تخفیف خود استفاده کنند.

 

 

 

تبلیغات برای سالن زیبایی، با استفاده از پنل پیامکی:
مهم‌ترین دلیل این که باید به فکر تبلیغات باشید، مسئله برندینگ سالن زیبایی شماست؛ زیرا اگر خدمات شما بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشد، ولی شناخته شده نباشید درآمد خوبی کسب نخواهید کرد. پس برای اینکه بتوانید با سرعت بالاتری برند شوید و مشتری بیشتری جذب کنید، نیاز به تبلیغات سالن زیبایی دارید. یکی از روش‌های کم هزینه برای تبلیغات سالن زیبایی خرید پنل پیامکی از سامانه پیامکی است. شما با خرید پنل پیامکی می‌توانید به صورت هدفمند، سن و جنسیت افرادی که در منطقه‌ شما هستند را مشخص کرده و به این شماره‌ها ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه داشته باشید . متن تبلیغات اس ام اسی سالن زیبایی باید جذاب و خلاقانه نوشته شود. بهتر است برای این کار از یک تبلیغ‌نویس کمک بگیرید.

 

 

پیام رسون

این پیشنهاد های پیام رسون به کسانی که دارای سالن زیبایی هستند می باشد چرا که تقریباً میتوان گفت یکی از شلوغ ترین ماه های سال برای سالن های زیبایی ماه اسفند میباشد پس بهتر است از این فرصت بهترین استفاده را داشته باشید و با خرید پنل پیامکی از نمایندگی پیامک شیراز نسبت به سود بیشتر در کسب و کار خود اقدام نمایند.

همچنین پنل پیامک شیراز برای کسانی که قصد سفارش سامانه پیام کوتاه را دارند یک تخفیف ۲۰ درصدی در نظر گرفته و برای رضایت شما عزیزان این تخفیف را به مدت یک هفته تمدید کرده است.

 

جهت خرید پنل اس ام اس شیراز از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: