سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک پیام رسون ویژه سوپر مارکت ها

6 خرداد 1400 3509 0 0

استراتژی کسب و کار متفاوت باعث شکوفا شدن کارتان میشود . امروزه برگ برنده ی اصناف نسبت به رقبایشان ارائه خدماتی متمایز مبتنی بر تکنولوژی می باشد. راه اندازی سامانه پیامکی در هر صنفی باعث شکوفا شدن آن صنف میشود .امروز در سامانه پیامک میخواهیم به  صنف سوپر مارکت بپردازیم و از فواید پنل پیامک ویژه این صنف صحبت کنیم پس تا پایان این مقاله با نمایندگی پیام کوتاه همراه باشید . 

 

 

مزایای پنل پیام کوتاه ویژه  سوپر مارکت : 

 

1 _ ارتباط با مشتری و جلب رضایت آن ها: 

حفظ مشتری در هر حوزه و کسب و کاری از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است در سوپر مارکت ها نیز به همین صورت است.

با استفاده از سامانه پیامک و قابلیت ارسال و دریافت پیامک  می توانید یک ارتباط مستمر و پایدار با تک تک  مشتریان خود داشته باشید.

به عنوان مثال می توانید با استفاده از سامانه پیامک ، دریافت سفارش های خود برای ارسال به منازل مشتریان را  به صورت پیامکی مکانیزه کنید و دقت و سرعت بیشتری به کار خود ببخشید.
می توانید در هنگام ارسال سفارشات با یک پیامک آن ها را از وضعیت سفارش آگاه کنید.

میتوانید برای مشتریان و هم محلی های خود تخفیف بگذارید و با ارسال پیامک آنها را از این تخفیف مطلع کنید .

با اضافه کردن امکان جدید  به سوپر مارکت خود و یا ارائه محصولی به صورت قسطی و یا پیشنهاد های جذاب دیگر برای مشتری ها،  کافیست پیامک آن را برای مشتریان و هم محله ای های خود ارسال کنید.

 

2_  جذب مشتری جدید : 

معمولا در هر محله چند سوپر مارکت است و یا اینکه مردم برای خرید سوپر مارکتی های خود به فروشگاه های بزرگ و هایپر ها مراجعه میکنند ، که همین باعث شده تعداد زیادی از سوپری های محل به مشکل برخورد کنند . اما  با تهیه پنل پیامک شیراز و استفاده از بانک شماره ها و  امکانات مختلفی که این سامانه  در اختیار شما قرار می دهد میتوانید پیامک های تبلیغاتی هدف مند ارسال کرده و در کمترین زمان و با  صرف  کمترین هزینه ،  آن ها را برای هم محله ای های خود ارسال کنید و با یاداوری خودتان باعث شوید مشتریان وفاداری برای خودتان داشته باشید .

 

 

شرکت اهورا اطلس فارس : 

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای ، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت ،  ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ،  ارسال پیامک  بر اساس کدپستی ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست ، ارسال پیامک از طریق وب‌سرویس با خط خدماتی رایگان و … از جمله خدماتی هستند، که ما درشیراز اس ام اس انجام می دهیم.

 

جهت خرید پنل پیام کوتاه از نمایندگی سامانه پیامک اینجا را کلیک کنید .

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب