سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک پیام رسون ویژه فروشگاه های اینترنتی

18 مرداد 1400 725 0 0

امروزه فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند که فقط و فقط فروششان به صورت آنلاین میباشد و فروش حضوری ندارند از جمله این فروشگاه ها می‌توان به دیجی کالا یا ترب اشاره کرد .


یکی از خصوصیات خیلی مهم که این آنلاین شاپ ها دارند اینست که آنها از طریق پنل پیامک برای رضایت مشتری خود استفاده می‌کنند.  برای مثال زمانیکه خرید خود را از آنلاین شاپ انجام می‌دهیم یک اس ام اس  تایید خرید برایمان ارسال می‌شود همچنین برای رضایت بیشتر مشتری  از لحظه خرید تا تحویل کالا به دست مشتری از جز به جز اقدامات ، پیامک ارسال می‌کنند و خریدار را در جریان همه امور قرار می‌دهند. 


یکی دیگر از خصوصیات مهمی که پنل پیامک  برای  آنلاین شاپ ها دارند اینست که اگر خریدار محصولی را خواستار باشد و آن محصول در انبار موجود نباشد ، به محض اینکه آن کلا موجودی پیدا کرد با ارسال پیامک آن را به مشتری که خواستار آن محصول بود ، اطلاع می‌دهند. 

 

 

آنلاین شاپ ها با استفاده از پنل پیامکی که از نمایندگی پیامک تهیه می‌کنند،  توانسته اند خیلی راحت و آسان با مشتری ارتباط برقرار کنند و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کنند .

پیام رسون این افتخار را دارد که با همکاری و پیشنهادات ویژه به آنلاین شاپ ها در موفقیت آنها سهم چشم گیری داشته باشد و با پیاده سازی کردن خیلی از امکانات در نمایندگی سامانه پیامک راه را برای خریدار و فروشنده بسیار آسان کند .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب