سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک پیام رسون ویژه مدیریت پارکینگ

2 مرداد 1400 1015 0 0

این روزها برای رفتن به بیرون از منزل به هر دلیلی و برای هر چیزی با اولین سوالی که در ذهن خود با آن مواجه می‌شویم این است که ماشین را کجا پاک کنم؟

 

 

در این مقاله که توسط تیم تحریریه پیام رسون به نگارش آمده قصد داریم یک راه حل ساده و کارآمد را به شما آموزش دهیم تا اگر مدیریت یک پارکینگ را دارید به همشهریان خود این امکان را بدهید تا با خارج شدن از منزل خود دیگر نگران جای پارک ماشین شان نباشد . پس تا پایان این مقاله با سامانه پیامک شیراز همراه باشید .

 

پنل پیامک ویژه پارکینگ ها : 

خیلی از پارکینگ هایی که در سطح شهر وجود دارند در کوچه ها و پشت ساختمان ها هستند و دلیل آن هم واضح است چون باید محیط بزرگی را داشته باشند و هم اینکه باعث ایجاد ترافیک در سطح خیابان ها  نشوند.  اگر پارکینگی باشد که تازه راه اندازی شده باشد کمی زمان می‌برد تا افراد برای پارک کردن ماشین شان از آن پارکینگ استفاده کند اما اگر پارکینگ قدیمی باشد بلعکس این موضوع تمامی افراد و همشهریان برای پارک ماشینشان از آن محیط استفاده میکنند  و بعضاً مشاهده شده که خیلی از مواقع پارکینگ پر بوده و دیگر گنجایش نداشته و همین موضوع باعث ترافیک و سردرگمی افراد میشود .

 امروز سامانه پیامک شیراز یک پیشنهاد منحصر به فرد به مدیریت پارکینگ ها دارد تا از بروز خیلی از مشکلات که در زیر به توضیح آن می‌پردازیم کاسته شود.

مدیریت پارکینگ ها می توانند با خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس خیلی از مشکلات پیش رو را حل کند برای نمونه شما می توانید با ورود هر ماشین شماره همراه آن شخص را در دستگاه ذخیره شماره موبایل خود ثبت کنید و یک بانک شماره موبایل جامع برای خود تشکیل دهید و در کنار آن با درست کردن یک سایت شخصی از پارکینگ خود امکاناتی را درون سایت خود بگذارید که مردم با وارد شدن به سایت از خالی بودن یا پر بودن پارکینگ مطلع شوند . برای مثال شما پس از خرید پنل پیامک از پیام رسون شروع به ارسال پیامک منطقه می کنید در پایان متن معرفی پارکینگ تان یک لینک قرار می‌دهید مشتری شما با وارد شدن به آن لینک از ساعت کاری شما و همچنین از میزان خالی بودن ظرفیت پارک مطلع خواهد شد و بدین صورت برای خود برنامه‌ریزی می‌کند که به پارکینگ شما مراجعه کند یا نه و همچنین شما نیز در ساعت مقرر میتوانید پارکینگ را تعطیل کنید چراکه در سایت ساعت کاریتان را به مشتریان خود اعلام کرده اید .

 

 

 این کار علاوه بر اینکه برای آسودگی همشهریان تان بسیار مفید است یک راه حل عالی برای کاهش ترافیک نیز محسوب می‌شود . شما با خرید پنل پیام کوتاه از نمایندگی سامانه پیام کوتاه می توانید مشتریان وفادار زیادی را برای خود داشته باشید چراکه به آنها ثابت کرده اید که راحتی آنها برای شما در اولویت قرار دارد. 

 

جهت خرید پنل پیامک از نمایندگی سامانه پیامک اینجا را کلیک کنید

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب