سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامک پیام رسون ویژه مراسم های جشن

1400-03-20 15:57:38 5965 0 0

همیشه مراسم های جشن و شادی به طریقی است که دوستان و آشنایان کنار هم جمع شده و یک مناسبت را جشن می‌گیرند.معمولا میزبان اینجور مراسم ها، همیشه تلاش می‌کنند که بهترین تدارکات را برای میهمانان خود ببینند و از آنها پذیرایی کنند.

این تدارکات زیر مجموعه های زیادی را شامل می‌شود مثل غذا،. چیدمان محوطه، تالا یا هتل یا باغ مناسب مراسم، میوه آرایی و....

برای مثال اگر زوجی بخواهند مراسم عروسی بگیرند باید تمامی این موارد را جزء به جزء انتخاب کنند تا عروسیشان طبق میل و آرزویشان برگزار شود. اما برای دیدن موارد مختلف و انتخاب چیزی که باب میلشان باشد،  باید زمان زیادی را صرف کنند تا بتوانند تدارکات عروسی را فراهم کنند.

در این مقاله، سامانه پیام کوتاه شیراز یک پیشنهاد ویژه برای کسب و کار هایی که مرتبط با مراسم های جشن هستند، دارد.

سامانه پیامک به کسانی که تالار و باغ مجالس دارند، این  پیشنهاد را می‌کند که از پنل پیامک استفاده کنند چراکه افرادی که مراسمی را می‌خواهند بگیرند در اولین مرحله مکان مراسم خود را مشخص می‌کنند.

پیشنهاد سامانه پیامک اینست که به روز باشند و تالار یا باغ مجالس خود را به سبک نوین به مردم معرفی کنند. در اولین مرحله می‌توانند اقدام به خرید پنل پیامک از نمایندگی اس ام اس کنند و بعد از آن تبلیغات خود را بر اساس بانک شماره موبایل انجام دهند. برای مثال برای افرادی که سن‌شان مناسب ازدواج است، پیامک ارسال کنید و باغ یا تالار خود را به آنها معرفی کنید و از ویژگی های منحصر به فرد باغ یا تالار خود برای آنها بگویید و در نهایت با قرار دادن لینک در پایان متن پیامک، مخاطبین را مشتاق کنید که از عکس باغ و دیزاین ها و... دیدن نمایند.

 

 

در مرحله دوم میتوانید بر اساس بانک شماره موبایل جامعی که نمایندگی سامانه پیامک با بیوگرافی کامل در اختیار شما قرار می‌دهد، به افرادی که رستوران دارند  پیامک ارسال کنید و از آنها دعوت به همکاری کنید و اینگونه مجموعه ای از رستوران های معروف که غذاهای متنوع دارند را در لیست خود قرار دهید و برای کسانی که به شما مراجعه می‌کنند از تنوع و قیمت غذا ها و نمونه دسرها به انها  بگویید تا متقاضیان با یک منوی باز بتوانند انتخابی راحت و متناسب با مراسم خود داشته باشند .

 

 

در مرحله سوم به شیرینی فروشی ها پیامک ارسال کنید و آنها را نیز دعوت به همکاری کنید . در این مرحله شما مانور خیلی خوبی میتوانید داشته باشید زیرا در مراسم های جشن معمولا از شیرینی های مختلف استفاده میشود و اگر مراسم عروسی یا تولد باشد حتما از کیک هم استفاده میشود .در این صورت شما با بستن قرارداد با شیرینی فروشی ها هم باعث ایجاد مشتری برای آنها شده اید هم یک منوی جامع برای مشتریان خود دارید . تمامی این کارها با خرید یک پنل اس ام اس میسر خواهد شد . 

 

به همین ترتیب شما میتوانید با مشاغلی همچون لباس مجلسی یا افراد دیزاین کار و ... شروع به همکاری کنید و یک تیم حرفه ای را کنار خود داشته باشید و فقط با ارسال پیامک میتوانید این تیم حرفه ای را پیدا کنید و شروع به کار گروهی کنید .در واقع شما با خرید پنل اس ام اس از نمایندگی اس ام اس هم باغ خود را تبلیغ کرده اید هم برای مشاغل دیگر تبلیغ کرده اید و هم اینکه در وقت افرادی که میخواهند مراسم بگیرند صرفه جویی کرده اید .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از سامانه اس ام اس شیراز اینجا را کلیک کنید .

برچسب ها: