سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامک پیام رسون ویژه مشاورین املاک و مستغلات

1401-09-19 19:50:44 109 0 0

در تجارت املاک و مستغلات، ارتباط مهم است. هر فروش موفقیت آمیز با یک نقطه تماس آغاز می شود.

از خود بپرسید: چگونه بسیاری از شکارچیان خانه با شما تماس می گیرند؟ اگر شما مانند اکثر افراد هستید، احتمالا فقط با یک تماس تلفنی یا ایمیل.

بازاریابی پیام های کوتاه به شما یک کانال جدید و ارزشمند می دهد، به شما امکان می دهد تا خریداران بالقوه بیشتری با شما تماس بگیرند و به شما امکان فروش بیشتر را می دهند. مخاطبین بیشتر، فروش بیشتر و در نتیجه سود بیشتر را برای شما به همراه خواهد داشت.

در این مقاله میخواهیم از ویژگی های پنل اس ام اس ویژه مشاورین املاک بپردازیم . پشنهاد میکنم تا پایان با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید . 

 

 

بازاریابی پیامکی چیست؟

آیا می دانستید که 40 درصد از جامعه آماری ما از اس ام اس استفاده می کنند و ترجیح می دهند با پیامک های کوتاه دریافتی خود تماس بگیرند؟ با محدود کردن خود به تماس ها و ایمیل ها تنها ممکن است قسمت اعظمی از بازار بالقوه خود را فراموش کنید.

بازاریابی پیامکی ، یا بازاریابی پیام کوتاه، یک فرم مبتنی بر مجوز تبلیغاتی است که از محبوبیت فراوان خدمات پیام های کوتاه و اس ام اس استفاده می کند. با استفاده از این رسانه ی همراه، شما می توانید اطلاعات مهم را به مشتریان در هر زمان و هر کجا ارائه دهید، به آنها منابع را برای خرید آگاهانه ارائه دهید.

 

 

چگونه می توانیم به شما در فروش کمک کنیم؟: 

- شکارچیان خانه همواره دنبال بهترین ملک ها جهت خرید می باشند.

 

 

- بازاریابی اس ام اس املاک و مستغلات:

آنها کلمات کلیدی سفارشی ایجاد شده توسط صاحب ملک مثلا ("خانه") را به 500010706 ارسال می کنند و بلافاصله پیام متنی زیر دریافت می کنند:

آدرس : *

متراژ : *

قیمت : ****

نحوه دریافت وجه: *

تلفن تماس: *

عکس های محل : *

در همان زمان، شما با شماره تلفن خود یک ایمیل یا پیامک متنی دریافت می کنید. این بدان معنی است که شما در حال بررسی مورد پیش آمده هستید، در حال حاضر به این ملک علاقه مند هستید. پیگیری می کنید و به زودی معامله را خواهید بست.

آسان است؟

کمپین بعدی شما اینجا شروع می شود

این روش اینگونه کار می کند.

هر ملک یک کلمه کلیدی تعیین شده را دریافت می کند. یک کلمه کلیدی یک کلمه یا عبارت است که به یک کد کوتاه (یک شماره تلفن 5 یا 6 رقمی) ارسال می شود تا یک کمپین تبلیغات پیامکی ایجاد شود.

 

- پیام متنی ساده برای دریافت پیشنهادات :

بگذارید بگوییم شما یک خانه برای فروش در خیابان اصلی * دارید، بنابراین شما "***" را به عنوان کلید واژه انتخاب می کنید.

این کلمه کلیدی در واقع نشانه ای برای دارایی شماست و در هر جایی با این اختصار تبلیغ شده است.

 

- "متن *** به 500010706 برای اطلاعات ملک":

شما می توانید هر کلمه کلیدی را برای اموال خود انتخاب کنید، اما باید آن را ساده و آسان به یاد داشته باشید (درست مثل کد کوتاه ما، 500010706). شما می توانید از آدرس، نام شرکت واقعی خود، نام خود و غیره استفاده کنید.

 

 

هنگامی که برای پنل پیامکی رایگان سامانه پیام کوتاه شیراز ثبت نام می کنید، شما کلیدواژه های نامحدودی را دریافت می کنید، بنابراین یک کلمه کلیدی جدید برای هر یک از اموال شما.

 

 

چرا بازاریابی اس ام اسی؟: 

این کار چگونه انجام می شود. اما چرا کار می کند؟ در اینجا 3 دلیل وجود دارد.

 

1. آسان است.

فقط چند ثانیه برای ارسال یک متن طول می کشد، و بسیاری از مردم آن را به یک ضرب انجام می دهند. آنچه در پاسخ می گیرند، اطلاعاتی در مورد اموال و ملک است که به راحتی در هر لحظه بر روی تلفن آنها قابل دسترسی است.

 

2. این تلفن همراه است.

شواهدی عینی وجود دارد که تلفن همراه چیز بزرگ بعدی است. وب سایت های دوستانه عالی هستند، اما می توانند پیچیده شوند و تنها 50 درصد از آمریکایی هایی که گوشی های هوشمند دارند، به آن دسترسی پیدا می کنند. پیامک ها در تقریبا هر تلفن همراهی قابل دسترسی هستند و برای راه اندازی ساده هستند.

 

3. هر پیامک کوتاه یک هدایت کننده

اطلاعات تماس افراد بسیار علاقه مند به خرید یا اجاره ملکیتان را دریافت خواهید کرد. حتی اگر آنها در آن ملک نزدیک نباشند، فرصت زیادی برای هدایت آنها به مابقی املاک شما وجود دارد.

 

 

چه متنی را پیامک کنیم؟

چه چیزی باید در متن پیام کوتاه ارسالی شما قرار گیرد؟ شما می توانید هر اطلاعاتی را که می خواهید به پیامک های انبوه خود اضافه کنید و آن ها را سفارشی نمایید، اما ما توصیه می کنیم که آن را به عنوان یک لیست کوتاه در نظر بگیرید.

در اینجا فقط چند مورد می تواند برای مشتری ایجاد انگیزه نماید که شامل موارد زیر شوید:

- نشانی

- مشخصات

- اندازه

- قیمت

- اطلاعات تماس شما

- پیوند کوتاه به Google Maps

- پیوند کوتاه به وب سایت شما

همچنین میتوانید از طریق متن پیگیری کنید تا مکالمه ادامه یابد یا به طور مستقیم تماس بگیرید.

 

 

پیام رسون

با پنل های پیامک کوتاه رایگان ما شروع به کار کنید.

اگر آماده باشید بازاریابی پیامکی را امتحان کنید،سامانه های پیامکی متفاوتی در این زمینه فعالیت دارند که در ذیل نام آن ها می باشد ولی ما شما را تشویق می کنیم که برای یک حساب آزمایشی رایگان در سامانه اس ام اس پیام رسون ثبت نام کنید.

شما 50 پیام به همراه کلمه های سفارشی خود دریافت خواهید کرد.

و بله، واقعا رایگان است بدون کارت اعتباری وبدون قرارداد، فقط رایگان

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: