سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک پیام رسون ویژه پزشکان

10 خرداد 1400 3059 0 0

همه ما انسانها در زمان های مریضی به پزشکان و متخصصین مراجعه میکنیم و تقریبا می‌توان گفت که برای همه ما پیش آمده که ساعت ها در مطب پزشکان منتظر مانده ایم تا نوبتمان شود و این یکی از بدترین شرایط در زمان بیماری است. این معطلی ها ریشه در بسیاری از موارد دارد، برای مثال بیمارانی که از قبل نوبت گرفته اند اما فراموش کرده اند که سر موعد خود به مطب مراجعه کنند یا اینکه مریض هایی که بر خلاف تصور، زمان زیادی صرف معالجه آنها می‌شود و باعث می‌شود افراد بیشتر در صف انتظار باشند.

خیلی از پزشکان برای جلوگیری از این کار تصمیم گرفتند که یک روز قبل از مراجعه بیمار، منشی مطب با شماره همراه آنها تماس بگیرند و زمان مراجعه را یادآوری کنند. اما این مورد هم با مشکلات زیادی مواجه شد از جمله در دسترس نبودن تلفن بیمار، یا به فرض مثال ترافیک شبکه که باعث قطع شدن خط می‌شود.

امروز در این مقاله می‌خواهیم یک روش را به پزشکان معرفی کنیم تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوند. بله درست است استفاده از پنل اس ام اس راهی است که به هیچ مشکلی برخورد نخواهید کرد.

 

 

مزایای استفاده از پنل اس ام اس :

 

اگر در مطب پزشکان از پنل اس ام اس استفاده شود اولین موردی که در مطب رعایت  میشود، سکوت آن مطب است چراکه دیگر منشی ها مجبور نیستند با بیماران تماس بگیرند و زمان مراجعه را یادآوری کنند و این کار را با ارسال پیامک انجام می‌دهند.

 

مورد بعدی اینکه هزینه تلفن در مطب کاهش پیدا می‌کند زیرا استفاده از پنل پیامک در مقایسه با تماس تلفنی بسیار هزینه کمتری دارد.

 

در مورد سوم می‌توان به این موضوع اشاره کرد که استفاده از پنل پیامک دیگر مشکلاتی از قبیل در دسترس نبودن یا خاموش بودن گوشی بیمار را ندارد و شما با ارسال پیامک خیالتان راحت است که متن پیامک شما حتما توسط بیمار خوانده می‌شود.

 

مورد چهارم که یکی از مهمترین موارد محسوب می‌شود حفظ مشتری است. معمولا خیلی از پزشکان هر از چند سالی مطب خود را تغییر می‌دهند تا بتوانند شرایط مناسب تری برای بیماران خود فراهم کنند. اما اگر بخواهند مشتریان قدیمی خود را حفظ کنند باید به تک تک آنها تماس بگیرند و مکان جدید خود را به آنها اعلام کنند که شرایط خیلی سختی را دارد. اما با استفاده از پنل پیام کوتاه خیلی راحت می‌توانند با یک پیامک مکان جدید خود را به بیماران خود اعلام کنند و مشتریان قدیمی خود را حفظ کنند.

 

 

در این مقاله که توسط نمایندگی سامانه پیامک تنظیم شده است سعی کردیم از مزایا و کاربردهای پنل پیامک ویژه پزشکان بنویسیم تا بتوانیم از معطلی افراد در مطب ها کمی بکاهیم.

 

جهت خرید پنل پیام کوتاه از سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید.

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب