سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک پیام رسون ویژه کنکوری ها

1 تیر 1400 2631 0 0

همیشه دانش آموزان سال آخر دبیرستان پس از پایان امتحانات نهایی در پی پیدا کردن آموزشگاه های کنکور خوب با اساتید معتبر هستند تا بتوانند در کنکور خود بهترین نتیجه را  کسب کنند.

این مقاله که توسط تیم تحریریه پیام‌رسون به نگارش آمده است برای صاحبان و مدیران آموزشگاه های کنکور است تا بتوانند با تبلیغ آموزشگاه خود ، دانش آموزان را سمت آموزشگاه  جذب کنند آنها را دعوت به ثبت نام کنند.

 

 تا همین چند سال پیش آموزشگاههای کنکور برای تبلیغ خودشان از تراکت یا روزنامه‌ها و یا رفتن به مدارس دبیرستانی و معرفی خودشان ،  استفاده می گردد .در آن دوره یعنی همین چند سال پیش همه نسل جوان مجهز به گوشی شخصی نبودند و  این مراکز باید برای پیدا کردن مخاطب هدف خودش دست به این اینگونه  تبلیغات می زد .  اما در زمان حال همه نسل جوان از دوره ابتدایی تا دبیرستان همه مجهز به گوشی بوده اند و همین موضوع شرایط را خیلی راحت تر کرده است چرا که دیگر شما شخصا برای دانش آموزان سال آخر دبیرستان می توانید پیامک ارسال کنید و با گفتن شرایط ویژه و منحصر به فرد آموزشگاه خود آنها را دعوت به ثبت نام در آموزشگاه  کنید .

 

 

یکی از مسائلی که دانش آموزان کنکوری بعد از کادر آموزشی برای شان حائز اهمیت است ،  بعد مسافت و رفت و آمد آن هاست چرا که زمان برای دانش آموزان پشت کنکوری حکم طلا را دارد .

پس شمایی که مسئول آموزشگاه کنکور هستید ابتدا اقدام به خرید پنل پیام کوتاه از سامانه پیام کوتاه کنید و بعد از آن شروع به ارسال اس ام اس منطقه ای یا ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی کنید و به این دانش آموزان یاد آور شوید که شما علاوه بر کادر مجرب اساتید و شرایط ویژه آموزشگاه، به وقت و رفت و آمد آنها نیز توجه میکنید و برای وقتشان ارزش قائل هستید.

برای اینکه حسن نیت خود را اثبات کنید فقط کافیست به سایت سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و اقدام به خرید پنل پیامک کنید و برای مخاطب هدفتان ارسال پیامک را شروع کنید 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب