سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیام صوتی رایگان پیام رسون

1401-06-30 07:40:03 512 0 0

در دنیای امروز که شرکت ها، ایده ها و محصولات به صورت فراوان وجود دارد، برندینگ  نقش مهمی را بازی می‌کند و کمی خلاقیت در نوع تبلیغات باعث برتری شما نسبت به رقبا خواهد شد. افرادی که شرکت شما را نمی شناسند خیلی کم وقت شان را به شما اختصاص می دهد پس شما برای شناساندن شرکت و سازمان خود باید تمام تلاشتان را کنید و کاری کنید تا برندسازی شما برای مخاطبان جلب توجه کند. ( پیشنهاد میکنم مقاله با پیام رسون برند خود را معروف کنید را حتما مطالعه کنید . ) 
اگرچه اکثر بازاریاب ها از برندینگ بصری با استفاده از  تصاویر، رنگ، لوگو و... استفاده می‌کنند اما تعداد خیلی کمی از آنها می‌دانند که می‌توان صداها و موزیک هایی برای شرکت ساخت که با خصوصیات و برند سازمان هارمونی داشته باشد، و این کار  یکی از بهترین روش تبلیغ محسوب می شود. شما نیز جهت ماندگاری در ذهن مخاطبان موسیقی خاص را با صدای خودتان ایجاد کنید و بر اساس برنامه از پیش تعیین شده آن را با پیامک مفتی ارسال کنید. 

تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامکی پیام رسون همراه باشید چراکه میخواهیم با پیامک صوتی شما را بیشتر آشنا کنیم . 

 


پنل پیام صوتی چگونه کار میکند:
اپراتور پیام صوتی یک نرم افزار تحت وب است که با خرید پنل پیام صوتی از طرف شرکت به شما رمز و پسورد داده می‌شود که در آن موقع می توانید وارد پنل کاربری خود شوید و صدای خود را ضبط کنید و پیام ضبط شده خود را آپلود کنید و برای کاربران خود به صورت ارسال انبوه منطقه خدمات انجام دهید. 


اپراتور پیام صوتی با چه شماره هایی کار می‌کند :
 با دسته بندی شماره ها به موبایل و خط  ثابت می توان این نکته را خاطرنشان کرد که در ارسال به تلفن موبایل محدودیتی وجود ندارد چرا که شبکه تلفن همراه دیجیتال بوده، اما در مورد شماره های ثابت و بین استانی به دلیل ترانزیت بودن شبکه و استفاده مخابرات از مراکز تلفن قدیمی به این صورت است که به هر ۱۰۰ هزار تلفن ثابت حدود ۴۵ دقیقه زمان نیاز است. 


نحوه ارسال پیام صوتی :
 برای ارسال پیام صوتی با خرید پنل اس ام اس از نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز قادر هستید تا پیام صوتی با کمترین تعرفه ارسال پیامک ارسال کنید و برای ضبط صدا احتیاج به نرم‌افزارهای خاص ندارید و با استفاده از موبایل خود می توانید این کار را انجام دهید. 
سامانه پیامک شیراز (اهورا اطلس فارس) اولین اپراتور پیام صوتی در ایران می باشد که با گستردگی زیرساخت ها توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما به صورت همزمان برای عموم مخاطبان تلفن ثابت و همراه را فراهم کرده است، بدین صورت که شما خیلی راحت با پنل پیام صوتی می توانید تبلیغات و اطلاع رسانی های خود را به صورت یک پیغام صوتی به گوش مخاطبین خود برسانید. 

مزیت ارسال پیام صوتی:
مهم‌ترین مزیت استفاده از پنل ارسال پیام صوتی آن است که  دیگر بلک لیست معنا ندارد زیرا سامانه پیامکی با تمام مخاطبین شما تماس میگیرد و صدای شما را پخش می‌کند بنابراین خیالتان راحت است حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند  و شاید پیامک تبلیغاتی را نمی‌خوانند، از پیام تبلیغاتی شما مطلع می شوند.


- با پیام صوتی، امکان سو برداشت وجود ندارد.


- برقراری تماس تلفنی با افراد، همیشه موثرتر از ارسال پیام متنی است. هنگامی که شما یک پیام متنی را تایپ می کنید، قادر نیستید ظرافت هایی که توسط صدا به مخاطب انتقال داده می شوند را منتقل کنید و اغلب در همین ظرافت ها نکات و معانی متعددی نهفته است.


- گاهی اوقات تن صدا خیلی بیشتر از خود کلمات قادر به بیان معانیست و حتی می تواند پیام های متضاد را نیز به مخاطب منتقل کند.


- ارسال پیام صوتی بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن مسئله ای خاص و مهم است.


- اگرچه که اطلاع رسانی حضوری و چهره به چهره موثرترین و بهترین روش تبلیغ  می باشد، اما همیشه امکان پذیر نیست که به منظور انتقال آگاهی به افراد با آن ها ملاقات حضوری داشته باشیم، در حقیقت بعد از این روش، تماس تلفنی ارزان ترین و بهترین روش تبلیغ  جهت به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران می باشد.


- ارسال پیام صوتی باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتری بین شما و مخاطبین تان می شود و به شما امکان می دهد در مواقع نیاز بتوانید اخبار مهم را به آنان انتقال دهید.


- ارسال پیام صوتی به صورت بلادرنگ انجام می پذیرد.


- ارسال پیام صوتی صمیمیت اطلاع رسانی رو در رو را به شنونده انتقال می دهد.


- شنیدن صدای افراد همیشه امری بسیار خاص و قابل توجه است، بنابراین اگر امکان اطلاع رسانی حضوری برای شما مهیا نیست، پیشنهاد ما جایگزینی آن با ارسال پیام صوتی می باشد، در پیام صوتی جدیت، مهربانی، تاکید و سایر نشانه های صدا قابل انتقال می باشد.


-ارسال پیام صوتی هزینه کمتری از پیام متنی دارد. معمولا هزینه ارسال پیام صوتی کمتر از هزینه ارسال پیام متنی است. به علاوه شما در هر پیام متنی تنها می توانید 160 کاراکتر متن را به صورت فشرده برای مخاطب ارسال کنید، در صورتی که در هر دقیقه از پیام صوتی قادرید حجم وسیعی از اطلاعات را به وی انتقال دهید.

 

 

پیام رسون :

شما می‌توانید با خرید پنل پیامک از نمایندگی پیام کوتاه شیراز علاوه بر داشتن پر سرعت ترین سامانه پیام کوتاه از قابلیت پیامک صوتی نیز بهره مند شوید.

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: